نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 322 از 325 نخستنخست ... 222272312313314315316317318319320321322323324325 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام . من احتمالا زمستان امسال وقت سفارتم میشه ولی امسال نمی تونم برم . می خوام زمستان سال بعد برم برای مصاحبه . چی جوری میشه وقت سفارت رو انداخت عقب ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash47 نمایش پست ها
    سلام . من احتمالا زمستان امسال وقت سفارتم میشه ولی امسال نمی تونم برم . می خوام زمستان سال بعد برم برای مصاحبه . چی جوری میشه وقت سفارت رو انداخت عقب ؟
    کنسل کنید و دوباره بگیرید

Junior Member

چی جوری باید کنسل کنم ؟ لطفا کامل توضیح دهید . ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    کسی که یک بار ویزای ازدواج ریجکت شده باشه، چه مدت بعد میتونه مجدد برای ویزای ازدواج اقدام کنه؟
    آیا در ویزای ازدواج جمع درآمد سالیانه مهم است؟ حدودا باید چقدر باشد؟ اگر به حد نصاب نرسیده بود آیا آر پولی که در بانک موجودی داریم می توان استفاده کرد و یک گواهی از آن ارائه نمود؟
    اگر درآمد طوری باشد که با 8 ماه کار به حد نصابی که تعیین شده برسه آیا 4 ماه بیکاری رو ایراد نمی گیرند؟
    سپاس

Junior Member

برای ویزای پیوست، طول مدت زمان ویزای اولیه رو همون 3 ماه میزنن؟ میشه مثلا یکماه بعد از صدور ویزا رفت؟ یعنی مثلا یکماه از ویزا رد شده باشه و هنوز 2 ماه وقت داشته باشه؟
    میخوام تاریخ مسافرت رو به سفارت اعلام کنم و برای برنامه ریزی اون سوال میپرسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط marou نمایش پست ها
    برای ویزای پیوست، طول مدت زمان ویزای اولیه رو همون 3 ماه میزنن؟ میشه مثلا یکماه بعد از صدور ویزا رفت؟ یعنی مثلا یکماه از ویزا رد شده باشه و هنوز 2 ماه وقت داشته باشه؟
    میخوام تاریخ مسافرت رو به سفارت اعلام کنم و برای برنامه ریزی اون سوال میپرسم.
    برای ویزای پیوست ، زمانی که جواب مثبت درخواستتون بیاد ، از سفارت باهاتون تماس میگیرن و میگن تشریف بیارید و پاسپورت و بیمه نامه و ... رو با خودتون بیارید سفارت ...
    بعد که میرید پاسپورت و بیمه و ... رو تحویل بدید ، ازتون سوال میکنن که چه زمانی قصد سفر دارید ... از هر تاریخی که بهشون بگید ، شروع ویزا رو از اون تاریخ میزنن و ویزای اولیه از اون تاریخ به مدت 3 ماه اعتبار خواهد داشت ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Member نمایش پست ها
    اخیرا عکسی از داخل سفارت منتشر شده که گویا از اوایل تابستان میخوان نقل مکان به ساختمانی دیگر کنند تا زمان انتظار رو کمتر کنند. کسی اطلاع بیشتری نداره در این مورد؟
    من هم این مورد رو شنیدم ولی من بهمن 97 تو سایت درخواست دادم به من گفتن احتمالا همون بهمن و اسفند وقتت میشه!
    ایا این درسته؟

Junior Member

سلام خوبین‌؟‌ میخواستم بپرسم اگر بخوام ۲ تا تایم سفارت واسه تحصیلی بگیرم و همزمان یا حداقل توی یه روز باشه باید سعی کنم که همزمان وقت رو ثبت کنم از سایت یا راه دیگه ای داره که بگیم وقت رو برای ۲ نفر میخوایم؟‌ ممنون.

Junior Member

سلام.یه کمکی دوستان بکنن چند روزه سرگیجه گرفتم. سه شنبه هفته پیش ایمیل دوم سفارت المان برام اومد به دو زبان المانی و انگلیسی مبنی بر تایید درخواست ویزا. طبق اونچه دوستان قبلن گفته بودن توی ایمیل دوم باید تاریخ و ساعت مراجعه به سفارت مشخص میشد اما وقتی روی لینک تایید میزنی یه صحفه مربوط به سفارت باز میشه که نوشته قرار ملاقات تایید شد. نه ساعتی نه تاریخی.چیکار باید بکنم. تلفن و ایمیل خود سفارتم که جواب نمیدن

Junior Member

سلام من 24 مهرماه برای ویزای دانشجویی (مستر) مصاحبه داشتم و فرداش هم مصاحبه همراه برای پسر 10 ساله ام بود و کماکان پس از گذشت 10 هفته هنوز جوابی از سفارت دریافت نکردم. شروع ترم دانشگاه هم 30 دیماه هست یعنی حدود 3 هفته ی دیگه ........ آیا این مدت انتظار در شرایط فعلی نرمال هست یا نشان از ریجکت شدن داره؟ آیا دوستان تجربه ی مشابهی دارند ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)