نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 37 از 325 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان
    من نمیدونستم تاپیک مربوط به این سوال کجاست برای همین با اجازتون اینجا میپرسم
    من هفته پیش رفتم برای مصاحبه. سوالم اینه که من توو این فاصله که منتظر جوابم صلاحه که برای شینگن توریستی کشور دیگه ای اقدام کنم؟یا اگر برم کشورای همیسایه مثل ترکیه برام بد میشه؟لطفا اگر جواب مطمئن دارید منو راهنمایی کنید

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

سلام دوستان
    بنده برا 2 تیر باید برم مصاحبه اما یه مشکلی وجود داره:
    بنده از دانشگاه دویسبورگ پذیرش دوره زبان دارم اما میخوام برم دانشگاه زارلند! از زارلند فقط ایمیل دریافت مدارک رو دارم چون حالا حالا ها جواب پذیرش نمیاد.
    حالا سوال اینجاست اگه با همین رسید دریافت مدارک از زارلند برا پروسه ویزا اقدام کنم، اگه بعدا جواب پذیرش منفی باشه میتونم همون پذیرش دویسبورگ رو ارائه بدم و ویزام رو بگیرم؟
    یا اینکه چون با اداره اتباع خارجی تو زارلند هماهنگ شده کلا همه چی میره رو هوا؟

ضمنا به دلایلی نمیخوام با پذیرش دویسبورگ اقدام کنم و بعد از اونجا بزنم برم زارلند! میخوام اگه بشه مستقیم برم زارلند.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    ویرایش توسط sorena : June 20th, 2014 در ساعت 11:25 PM
    Open yourself up to every possibility, something amazing could be right around the corner

Junior Member

سلام.
    شرایط کسی که میتونه ضمانت مالی دانشجو رو به عهده بگیره چیه؟ آیا باید حتما مقیم آلمان باشه؟ درامدش چقد باید باشه؟ کسی میدونه؟

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده از دانشگاه دویسبورگ پذیرش دوره زبان دارم اما میخوام برم دانشگاه زارلند! از زارلند فقط ایمیل دریافت مدارک رو دارم چون حالا حالا ها جواب پذیرش نمیاد.
    حالا سوال اینجاست اگه با همین رسید دریافت مدارک از زارلند برا پروسه ویزا اقدام کنم، اگه بعدا جواب پذیرش منفی باشه میتونم همون پذیرش دویسبورگ رو ارائه بدم و ویزام رو بگیرم؟

ضمنا به دلایلی نمیخوام با پذیرش دویسبورگ اقدام کنم و بعد از اونجا بزنم برم زارلند! میخوام اگه بشه مستقیم برم زارلند.
    شما موقع مصاحبه فقط یکی از گزینه ها رو میتونی مطرح کنی. یا باید بگی برای زبان میخوام برم و یا برای تحصیل در زارلند. گزینه دوم را بعید میدونم که سفارت قبول کنه و حتما باید نامه پذیرشت باشه! از پروسه پذیرش دانشگاه زارلند اطلاعی ندارم ولی اگه بتونی از طریق ایمیل شرایطت را بهشون بگی، شاید قبول کنن و تا قبل روز مصاحبه ی سفارت تکلیفت مشخص کنن! کافیه نامه پذیرشت پرینت بگیری ببری برای مصاحبه ویزا. شرایط دریافت ویزا برای دوره زبان هم داستان خودش داره. نمیدونم اگه به آقای مالکی در سفارت ایمیل بزنی و بخوای ازش که تاریخ مصاحبه ات رو بندازه به عقب شاید اینجوری بشه با خیال راحتتر اقدام کرد. اینم یه امتحان بکنید بد نیست. البته بهش بگو که تاریخ شروع کلاسهات از کی هست و اون یه تاریخ مناسب برات درنظر میگیره. در ضمن آقای مالکی ازتون فایل اسکن نامه پذیرش خواهد خواست که شما شاید بتونی یه کلک بزنی و همون نامه پذیرش زبان براش بفرستی...(حداقل 2 بار ایمیل بزن بهش)

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان

با درود.
    دوست عزیز مگه با رسید دریافت مدارک میشه برای ویزا اقدام کرد ؟
    تا جایی که بنده اطلاع دارم باید نامه پذیرش قطعی یا شروع کلاس زبان یا امتحان زبان داشته باشید.
    شما 2 تیر با همون نامه دویسبورگ اقدام کنید.
    راستی میتونم بپرسم شما یا چه سطح زبانی برای دویسبورگ اقدام کردید؟
    پیروز باشید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

قابل توجه دوستان بنده کاملا داستان امکان درخواست ویزا با استفاده از رسید دریافت مدارک رو تو فروم "گرفتن وقت از سفارت"!!! توضیح دادم.

حمل بر بی ادبی نشه اما فرضم بر این بود که دوستان یه نگاه دقیق به اون موارد ذکر شده در چک لیست انداختند!!!!
    تو 5مین مورد عینا نوشته "پذیرش یا تایید دانشگاه مبنی برا دریافت تقاضای پذیرش" که مطمئنا برا قشنگی نبوده!!
    شخصا با تاییدیه دریافت مدارک از اونی اسیست برا دانشگاه کمنیتز برا تابستون 2014 اقدام کردم و تو پروسه ویزا مشکلی پیش نیومد و اواسط مارچ هم از سفارت تماس گرفتن که نامه پذیرش قطعی رو بیار که ویزا آماده ست ولی خب به دلایلی قسمت نشد برم و همه چی رفت رو هوا! اما یکی از دوستان بنده که همین روند رو با هم طی کردیم برا دانشگاه دارمشتاد اقدام کرده بود و خدا رو شکر اونم مشکلی براش پیش نیومد و الان دقیقا 2ماه و 26 روزه که دارمشتاته!
    تو فروم های دیگه برام عجیب نبود که مطلع نبودند اما اینجا واقعا جا خوردم!!! شاید هم تو پست های قدیمی تر همین فروم بحث شده اما دوستان مطالعه نکردند!!!

Open yourself up to every possibility, something amazing could be right around the corner

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوست گرامی
    بنده برا کورس انگلیسی اپلای کردم اما تو نامه پذیرش قید شده که چون 50-50 انگلیسی آلمانی هست باید حداقل مدرک B1 آلمانی رو ارائه بدین و به همین خاطر پذیرش کورس زبان دادن!

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    با درود.
    دوست عزیز مگه با رسید دریافت مدارک میشه برای ویزا اقدام کرد ؟
    تا جایی که بنده اطلاع دارم باید نامه پذیرش قطعی یا شروع کلاس زبان یا امتحان زبان داشته باشید.
    شما 2 تیر با همون نامه دویسبورگ اقدام کنید.
    راستی میتونم بپرسم شما یا چه سطح زبانی برای دویسبورگ اقدام کردید؟
    پیروز باشید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

سلام دوستان

سلام شما اگ مشكلتون اينكه كه رسيديد المان ميخوايد مستقيم بريد سارلند كه ميتونيد با ويزاي دويسبورگ هم اينكارو بكنيد و مشكلي پيش نمياد! خيليا با پذيرش جاي ديگه ويزا ميگيرن و مستقيم ميرن به يه شهر و دانشگاه ديگه! حتي نيازي نيست خودتون رو توي اون شهري كه رو ويزا نوشته anmelde كنيد! يا همون پذيرش دويسبورگ بريد ريسك كمتري داره! اگه پذيرش ساربند نياد يا منفي باشه معلوم نيست چي ميشه! مگر اينكه از اطلاعات سفارت بپرسيد و اينجا هم لطف كنيد به ما اطلاع بديد، من هم كناو شدم كه بدونم!

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون از پاسختون
    اگه بشه بدون anmelden تو دویسبورگ، برم زارلند که مشکل حله اما به احتمال زیاد نمیشه. چون یکی از دوستان دقیقا اومد همینکار رو برا دانشگاه گوتینگن انجام بده اما نشد: یعنی با پذیرش همین زارلند برا ویزا اقدام کرد ولی بعد که از گوتینگن پذیرشش اومد ول کرد یه راست رفت اونجا، وقتی رسید دقیقا بهش گفتن برگرد برو زاربروکن تو اداره اتباع خارجی و بگو که قصد داری بیای اینجا تا اونا مدارکت رو برا اتباع خارجی ایالت ما بفرستند و بعد که anmelden کردی میتونی بیای برا ثبت نام!!!
    حالا نمیدونم این پروسه برا همه جا اجباریه یا اینکه ایالت به ایالت فرق میکنه؟
    بعد سوال دیگه اینکه اگر هم بشه اینکار رو کرد، چون پذیرش دوره زبان هست نه تحصیل، مشکلی از این بابت پیش نمیاد؟!! چون مطمئنا شرایط اقامت بسته به نوع پذیرش فرق میکنه مثلا حق کار کردن و چند تا چیزه دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    سلام شما اگ مشكلتون اينكه كه رسيديد المان ميخوايد مستقيم بريد سارلند كه ميتونيد با ويزاي دويسبورگ هم اينكارو بكنيد و مشكلي پيش نمياد! خيليا با پذيرش جاي ديگه ويزا ميگيرن و مستقيم ميرن به يه شهر و دانشگاه ديگه! حتي نيازي نيست خودتون رو توي اون شهري كه رو ويزا نوشته anmelde كنيد! يا همون پذيرش دويسبورگ بريد ريسك كمتري داره! اگه پذيرش ساربند نياد يا منفي باشه معلوم نيست چي ميشه! مگر اينكه از اطلاعات سفارت بپرسيد و اينجا هم لطف كنيد به ما اطلاع بديد، من هم كناو شدم كه بدونم!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

ممنون از پاسختون
    اگه بشه بدون anmelden تو دویسبورگ، برم زارلند که مشکل حله اما به احتمال زیاد نمیشه. چون یکی از دوستان دقیقا اومد همینکار رو برا دانشگاه گوتینگن انجام بده اما نشد: یعنی با پذیرش همین زارلند برا ویزا اقدام کرد ولی بعد که از گوتینگن پذیرشش اومد ول کرد یه راست رفت اونجا، وقتی رسید دقیقا بهش گفتن برگرد برو زاربروکن تو اداره اتباع خارجی و بگو که قصد داری بیای اینجا تا اونا مدارکت رو برا اتباع خارجی ایالت ما بفرستند و بعد که anmelden کردی میتونی بیای برا ثبت نام!!!
    حالا نمیدونم این پروسه برا همه جا اجباریه یا اینکه ایالت به ایالت فرق میکنه؟
    من خودم از ايملناو ويزا گرفتم، مستقيم رفتم كاسل، و انملده كردم! روزي كه وقت داشتم اداره اتباع خارجي كه ويزاي ٣ ماه رو به اقامت ١ ساله تبديل كنم(دو ماه از رسيدنم گذشته بود)، كارشناسم تو اينترنت تلفنشونو گير اورد و زنگ زد به اداره اتباع خارجي ايلمنا و گفت مدارك منو بفرستن! فقط با يه تلفن حل شد! و مطمئنا همه جا حل ميشه! احتمالا كارشناس اون دوستون كم لطفي كرده! در هر صورت شما ميتونيد مستقيم بريد سارلند، و روزي كه قرار داشتيد براي تمديد ويزا بگيد اينكارو بكنن و اگه نكردن خودتون يه روزه بريد يا تلفن بزنيد ! فك نميكنم اين انقد مسعله بزرگي باشه! شما هم بزرگش نكنيد! خيليا اينكارو ميكنن!
    اين قانون هايي كه شهر به شهر فرق داره بهترين راه براي فهميدنشون تماس با اداره اون شهره!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)