نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 44 از 325 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member ramiz_ahan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Technical University of Munich - Physics

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوباره سلام
    من کمی مطالعه کردم فروم رو. جواب بعضی از سوالهامو گرفتم.
    مشکل اصلی که من دارم اینه که لیسانس من از ترکیه هست الان هم ساکن ترکیه هستم . سفارت آلمان در ترکیه وقت ملاقات رو زده 25 جولای ولی چون به صورت رسمی اقامت من آخر ژوئن تموم می شه نمی تونم از اینجا اقدام کنم و باید برم تهران.
    از سیستم آنلاین سفارت تهران هم سر در نمی یارم. یا زدن تاریخ پره یا اینکه امکان رزرو نیست. اگه در این مورد اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید ممنون می شم.
    روزتون بخیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ramiz_ahan نمایش پست ها
    سلام
    من از FAU پذیرش برای مستر گرفتم. چند تا سوال در مورد ویزا داشتم.
    - علاوه بر جواب مثبتی که گرفتم از چند دانشگاه منتظر نتایج هستم اگر ویزا رو با همین پذیرش بگیرم ولی بعدن دانشگاه دیگری رو انتخاب کنم مشکلی که نمی شه؟
    - به جای حساب بانکی اگر ضمانت حمایت مالی از اقوام ساکن آلمان داشته باشم کافیه؟ این ضمانت از اداره امور اتباع خارجه داده می شه، درسته؟
    - برا گرفتن ویزا من باید وقت سفارت رزرو کنم ولی تا جایی که تو سایت سفارت دیدم یا وقت سفارت برای یک روز پر بود یا اجازه انتخاب روز داده نمی شد.
    در مورد هر کدوم از این مسائل راهنمایی کنید ممنون می شم.
    روزتون بخیر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

سلام
    من از FAU پذیرش برای مستر گرفتم. چند تا سوال در مورد ویزا داشتم.
    - علاوه بر جواب مثبتی که گرفتم از چند دانشگاه منتظر نتایج هستم اگر ویزا رو با همین پذیرش بگیرم ولی بعدن دانشگاه دیگری رو انتخاب کنم مشکلی که نمی شه؟
    - به جای حساب بانکی اگر ضمانت حمایت مالی از اقوام ساکن آلمان داشته باشم کافیه؟ این ضمانت از اداره امور اتباع خارجه داده می شه، درسته؟
    - برا گرفتن ویزا من باید وقت سفارت رزرو کنم ولی تا جایی که تو سایت سفارت دیدم یا وقت سفارت برای یک روز پر بود یا اجازه انتخاب روز داده نمی شد.
    در مورد هر کدوم از این مسائل راهنمایی کنید ممنون می شم.
    روزتون بخیر
    سلام، مشکلی برای انتخاب دانشگاه دیگری بعد از اینکه رسیدید آلمان ندارید، حتی لازم نیست خودتون رو توی شهری که اول ازش ویزا گرفتید anmelde کنید!
    ضمانت مالی از ausländebehörde اداره اتباع خارجی است و برای شما جاگزین همون گواهی بانک است! که باید اصلش دست شما باشه و به سفارت ارایه بدید!
    وقتای سفارت بصورت خیلی سریع پر میشه! هیچ تایم مشخصی برای باز شدنش نیست! ما بارها در تاپیک وقت گرفتن از سفارت نوشتیم! اکثرا اول هفته کاری سفارت یعنی روز یکشنبه و دوشنبه باز میشه! درواقع شما باید از 8 صبح هر یک ربع سایت رو چک کنید! اگر پذیرش دارید و مدرک زبانتون اماده ست میتونید به آقای مالکی یا خانم ایمیل به زبان انگلیسی یا آلمانی بزنید و درخواست وقت اضطراری کنید که اطلاعات دقیق تر رو توی تاپیک وقت اظطراری میتونید ببنید! اطلاعات تماس این کارکنان سفارت هم در این دو تاپیک و هم در تاپیک اطلاعات تماس سفارت میتونید پیدا کنید!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

دوباره سلام
    من کمی مطالعه کردم فروم رو. جواب بعضی از سوالهامو گرفتم.
    مشکل اصلی که من دارم اینه که لیسانس من از ترکیه هست الان هم ساکن ترکیه هستم . سفارت آلمان در ترکیه وقت ملاقات رو زده 25 جولای ولی چون به صورت رسمی اقامت من آخر ژوئن تموم می شه نمی تونم از اینجا اقدام کنم و باید برم تهران.
    از سیستم آنلاین سفارت تهران هم سر در نمی یارم. یا زدن تاریخ پره یا اینکه امکان رزرو نیست. اگه در این مورد اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید ممنون می شم.
    روزتون بخیر
    شما هم لطفا پست بالای من رو بخونید و به تاپیک هایی که مربوطه مراجعه کنید!

دوستان من دانشگاه سراسری خوندم تازه ترمم تموم شده دانشنامم تا روز مصاحبه دستم نیست . میشه با ترجمه ریز نمرات برم واسه مصاحبه یا نقص مدرک میخورم ؟ سفارت همچین چیزیو درک میکنه که دانشنامه به این سرعت صادر نمیشه ؟ کسی از دوستان تجربه مشابهی داره ؟

سوال دیگه اینکه من سپاه خدمت کردم بنظرتون تو رزومه بیارم 2سال سرباز بودم ؟اخه اگه نیارم 2 سال گپ تحصیلی محسوب میشه

باز هم ممنون

بچه ها من به یک بدبختی عظمی برخوردم خدا براتون نیاره
    روز مصاحبه ویزا، کارمند سفارت خیلیییییییی گیج بود
    و وقتی من بهش گفتم مدارک همسر و سی وی شو چرا پس دادین ؟ باید بگیرین
    گفت نه ! لازم نیست... تازه همونجا یکی از عکس هام رو هم گم کرد! شانس اورم عکس سوم داشتم
    و یه عالمه سوتی دیگه ...
    حالا بعد دو روز امروز زنگ زده میگه تقصیر از من بوده اگه ممکنه مدارک همسر و بیارین دوباره تا فرم امنیتی تون به جریان بیفته
    حالا یک سوال:
    ینی چی فرم امنیتی به جریان بیفته؟ مراحل انجام کارای ویزا از بعد از تحویل مدارک چیه؟
    اخه این اقا به من گفت زود دفاع کن و مدرک دفاعت رو بیار تا کارات رو انجام بدهیم. پس یعنی تا وقتی من مدارک دفاعم رو اماده کنم (1 ماه دیگه) روی پروسه ویزا کار می کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    دوستان من دانشگاه سراسری خوندم تازه ترمم تموم شده دانشنامم تا روز مصاحبه دستم نیست . میشه با ترجمه ریز نمرات برم واسه مصاحبه یا نقص مدرک میخورم ؟ سفارت همچین چیزیو درک میکنه که دانشنامه به این سرعت صادر نمیشه ؟ کسی از دوستان تجربه مشابهی داره ؟

سوال دیگه اینکه من سپاه خدمت کردم بنظرتون تو رزومه بیارم 2سال سرباز بودم ؟اخه اگه نیارم 2 سال گپ تحصیلی محسوب میشه

باز هم ممنون
    من دو روز پیش سفارت بودم و بهم گفتند باید دفاع کرده باشی (البته من برای پی اچ دی میخواستم برم) و اگر دانشنامه نداری گواهی موقت فارغ التحصیلی ت رو بده ترجمه و تایید سفارت
    این گواهی موقت فارغ التحصیلی هم یک هفته بعد از دفاع در دانشگاه ما اماده میشه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_engineer نمایش پست ها
    من دو روز پیش سفارت بودم و بهم گفتند باید دفاع کرده باشی (البته من برای پی اچ دی میخواستم برم) و اگر دانشنامه نداری گواهی موقت فارغ التحصیلی ت رو بده ترجمه و تایید سفارت
    این گواهی موقت فارغ التحصیلی هم یک هفته بعد از دفاع در دانشگاه ما اماده میشه.
    خب شما نمیگفتید که دفاع نکردید! خیلی قاطع میگفتید تازه دفاع کردید و هنوز مدرکتون آماده نشده! منم همین کارو کردم نقص مدرک نخوردم! یعنی گفتم درسم یه ماهه تموم شده و هنوز مدرکی ندارم!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها

باز هم ممنون
    من فکر میکنم اینکه سربازی انجام دادید باید بگید، توی رزومه یا انگیزه نامه بهش اشاره بشه! و این مورد که میگن سربازی سپاه مسعله سازه فقط برای آمریکا صحت داره! توی کل پست های این فروم از سال 2006 تا الان کسی نیومده بگه من بخاطر سربازی سپاه ریجکت شدم، یا پروسه ام برای ویزای آلمان دچار مشکل شده! پس فک نمیکنم صحت داشته باشه، برخلاف آمریکا! البته شما هم نیازی نیست بگید کجا سربازی گذرونده این، این مورد به سفارت ربطی نداره و هیچ مدرکی براش درخواست نمیکنه!
    درباره دانشنامه هم که براتون تو مسیج نوشتم!

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    خب شما نمیگفتید که دفاع نکردید! خیلی قاطع میگفتید تازه دفاع کردید و هنوز مدرکتون آماده نشده! منم همین کارو کردم نقص مدرک نخوردم! یعنی گفتم درسم یه ماهه تموم شده و هنوز مدرکی ندارم!
    اگر دفاع کرده باشم گواهی موقت فارغ التحصیلی حداقل باید ارائه بدم که اون هم صدورش 3-4 روزه است و نمیتونم بهانه کنم طول میکشه و تا قبل دفاع بهم نمی دن.
    بهم گفت دانشنامه هم لازم نیست ولی لااقل باید گواهی موقت رو بیاری. وگرنه ما از کجا بفهمیم دفاع کردی یا نه؟ گفتم نامه ی استاد بیارم چی؟! گفت نه بازم نمیشه.
    گفت قوانین کنسول ه و تا قبل از اون نمیشه مدارکتون رو فرستاد المان. ریزنمرات هم گفت فعلا نمی تونم بگیرم چون کامل نیست هنوز.
    به من راستش نگفت نقص مدرک خوردی گفت 6-8 هفته دیگه احتمالا باهات تماس میگیرن میگن نقص مدرک. ولی من خودم زودتر دفاع می کنم و براش می برم.

سلام
    من اسمم تو اون پی دی اف سایت اومد و آخرین مهلت رو زده بود 29 همین ماه میلادی. امروز رفتم، میگه چون درست از مهر شروع میشه و تا مهر 3 ماه دیگه مونده، فعلا بهت نمیدن، و باید حدود یک ماه قبلش بیای. کسی از دوستان همچین موردی پیش اومده واسش؟
    الان وقتی خودشون اینطوری گفتن، دیگه مشکلی پیش نمیاد که؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)