نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 53 از 325 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان من پذیرش ام از یونی خیلی خوبی نیست و اینکه معدلم خیلی پایینه
    لطف کنید راهنمایی کنید په کارایی انجام بدم احتمال ویزام بره بالا ... مرسی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan310 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال درخواست ویزا با یه پذیرش دانشگاه متوسط داشتم که متاسفانه ویزام ریجکت شد اونم به دلیل سابقه اکادمیک‌متوسط و‌اینکه شک داشتن بتونم درسمو سر‌موقع تموم کنم. حالا با یه پذیرش دانشگاه رنک بالا و‌ معتبر میخام درخواست بدم. آیا اصلا واسشون مهمه که یه نفر دانشگاهش متوسط باشه یا ضعیف؟ آیا اصلا جای امیدواری هست؟
    ممنون
    من فکر میکنم اگر مدرک زبان بالاتری بگیرید میتونه کمک بسیار زیادی بکنه! مثلا B1 دارید، B2 بگیرید!! حتی خود سفارت هم ممکنه بهتون بگه که تو این مدت چرا مدرک زبان بالاتری نگرفتی! باید نشون بدی که انگیزه داری! زبان نشونه خوبیه! و اینکه توی نامه ریجکتت خط آخر نوشته در صورتی که شرایطت عوض شد میتونی دوباره بعدا درخواست بدی! شما باید الان برای درخواست مجدد شرایط رو بهتر کنید! وگرنه دوباره پوینت منفیه و احتمال ریجکت باز خواهد بود!! تنهای شرطی که الان دست شماست و میتونید بهتر کنید زبانه!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_r90 نمایش پست ها
    دوستان من پذیرش ام از یونی خیلی خوبی نیست و اینکه معدلم خیلی پایینه
    لطف کنید راهنمایی کنید په کارایی انجام بدم احتمال ویزام بره بالا ... مرسی
    با مدرک زبان B2 درخواست ویزا بدید!

سلام من یه جایی از سایت خوندم که میشه از دانشگاه برگه ای گرفت که بگه این فرد میتونه تا فلان تاریخ اینجا بیاد.اسم اون برگه چیه؟ چون احتمال داره پروسه ویزا بیشتر از روز ثبت نام طول بکشه.این رو میشه از دانشگاه گرفت و روز مصاحبه برای ویزا برد؟داشتنش کمکی میکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz25401 نمایش پست ها
    سلام من یه جایی از سایت خوندم که میشه از دانشگاه برگه ای گرفت که بگه این فرد میتونه تا فلان تاریخ اینجا بیاد.اسم اون برگه چیه؟ چون احتمال داره پروسه ویزا بیشتر از روز ثبت نام طول بکشه.این رو میشه از دانشگاه گرفت و روز مصاحبه برای ویزا برد؟داشتنش کمکی میکنه؟
    برای مصاحبه لزومی نداره و اصلا هم داشتنش خوب نیست (در واقع، بدم هست). اگه ویزاتون بعد تاریخ ثبت نام بیاد، باید یه مجوز ثبت نام با تاخیر از دانشگاه بگیرین.

Junior Member

سفارت خیلی وقته بارکد جدید اعلام نکرده. فقط امیدوارم مشکلی پیش نیومده باشه از قبیل مسافرت یا عوض شدن کنسول

Junior Member azarestan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tübingen, Cognitive Neuroscience

سلام دوستان
    من پذیرش دکترا با فاند از یکی از دانشگاه های آلمان دارم. ویزای فنلاند دارم و امروز رفتم سفارت آلمان در فنلاند که بهم گفت ممکن 2 3 ماه طول بکشه. میخواستم بدونم کسی میدونه من اگه با ویزای فنلاند برم آلمان مشکلی برام پیش میاد یا نه؟ چون اینجا میگه باید قرار داد رو نشون بدی که اونم تا 2 ماه دیگه آماده نمیشه
    ساقیا جام میم ده که نگارنده غیب نیست معلوم که در پرده اسرار چه کرد

با عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم خوب باشید. اگه امکان داشته باشه می‌خواستم بپرسم که اگه احیاناً یه نفر که ویزاش آماده شده نتونه توی فرصت تعیین شده واسه دریافت ویزا مراجعه کنه تکلیفش چیه؟؟ آیا قبول می‌کنن که دیرتر واسه دریافت اقدام کنه؟ و اگه آره، چجوری باید سفارت رو از این موضوع مطّلع کرد ؟
    ارادتمند

Junior Member

با سلام به دوستان
    من قبلا یه سوالی مطرح کرده بودم مبنی بر اینکه میشه برای فرصت با هزینه شخصی رفت یا نه؟ اینجا جواب خاصی در این مورد نگرفتم. در نتیجه از تبریز کوبیدم رفتم تهران سفارت و بعد از دو روز پشت درای بسته بودن بالاخره تونستم از باجه اطلاعات بپرسم که اونا هم گفتن نه نمیشه!! (به نظرم دیگه این از اون حرفاست که دانشجو میتونه با هزینه شخصی بره کسی که میخواد نهایتا 6 ماه اونجا بمونه نمیتونه!!) البته جالب بود برام که اصلا نمیدونست دکترای وزارت بهداشتی هم هست!! همش میگفت باید از وزارت علوم نامه بیاری!! وزارت بهداشت هم کلا اعتبار نمیده و از طرف دیگه به خاطر کار پایان نامه ام مجبورم که برم. در نتیجه من با دانشگاه Konstanz صحبت کردم و اونا گفتن که برای student visa اقدام کن چون ما قراره تو رو به شکل دانشجو ثبت نام کنیم. من تو این فاصله نمره تافل هم گرفتم که مشکلی در اون مورد نباشه برای 13 آگوست هم وقت مصاحبه دارم. حالا واقعا نمیدونم روز مصاحبه چی خواهند گفت بهم ولی امیدوارم قبول کنن چون در اون صورت دیگه راهی نخواهد بود که برم آلمان. اگر دوستان در این زمینه مطلب جدیدی شنیدن یا تجربه ای داشتن ممنون میشم به من و امثال بنده هم اطلاع بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی

دوستان من پذیرشم برای رشته کامل انگلیسی است و مدرک(92/100) A1 هم دارم. واسه بالا بردن شانس گرفتن ویزا میخوام از موسسه ای که آلمانی می خونم یه گواهی بگیرم که A2 رو هم خوندم ولی میترسم ازم آلمانی سوال کنه نتونم جواب بدم بدتر بشه. آیا روز مصاحبه آلمانی هم میپرسن؟ اینکارو انجام بدم؟
    2) من یه گپ تحصیلی 2 ساله دارم و تو این مدت دنبال زبان خوندن بودم، این 2 سال رو میتونم از یه شرکت گواهی بگیرم که کار میکردم. این گواهی تاثیر مثبت داره یا منفی ( نگن از درس دور بودی و ... ) ؟ تو رزومه بزنم کارو؟
    ممنون از راهنماییاتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)