نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 66 از 325 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - TUHH

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy88 نمایش پست ها
    نه پس مهندس شک نکن با این توضیحاتت حتما ویزای شماست، مبارکتون باشه رکورد زدی مثه بچه های ساختمون 8 !!
    راستی ویزای شما اکی شده؟ تو لیست هست؟

حرف از بچه های 8 نزن که حسابی ازشون شاکیم :دی! خوب شد تموم شد :دی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

بچه ها دوستانی که میخوان از شهرستان بیان؛ دقت کنید توی ستون آخر نوشته زودترین زمان برای مراجعه جهت دریافت ویزا، اون زودترین زمان رو دقت کنید و زودتر از اون نرید که بهتون نمیدن!
    قبلا این ستون چیزی دقیقا برعکس این بود، الان عوض شده!

Junior Member

بچه ها، چرا این ویزای من رو نمی دن آخه؟ من بهمن پارسال مصاحبه داشتم. به جای نامه ی پذیرش، یک نامه ای از دانشگاه بردم که هنوز داره مدارکم بررسی می شه. آخرش بررسی شون زیادی طول کشید تا تموم شد. ترم دو روز مونده بود که شروع بشه. دانشگاه گفت صبر کن، نامه ی پذیرشت رو دو ماه دیگه می فرستیم برات که ترم بعد بیای. سفارت هم ایمیلم رو جواب داد گفت پرونده ام رو باز نگه می داره تا پذیرش رو ببرم واسه این ترم. اول تیر بردم تحویل دادم. دیگه هم تاریخی ندادم که کی می خوام برم. هنوز جوابی نیومده. توی نامه ی پذیرشم هم نوشته:

Die Einschreibung erfolgt in der Zeit vom 11. 08. bis 09.10.2014 persönlich in der
    Studierendenkanzlei. Sie werden gebeten, folgende Unterlagen mitzubringen:

- Reise- oder Nationalpass;
    - Nachweis des Krankenversicherungsschutzes in Deutschland (siehe Merkblatt);
    - Kontoauszug, der die Zahlung des zu entrichtenden Studentenwerksbeitrag in Höhe von
    88,93 € ausweist
    (Zahlungsmöglichkeit ersehen Sie am Ende dieses Schreibens);
    - ein Passfoto.

Die Lehrveranstaltungen des Wintersemesters 2014/15 beginnen am 06.10.2014, die des
    Sommersemesters 2015 am 13.04.2015.

طبق تاریخی که تو نامه شون اومده، نباید ویزام رو دیگه تا حالا بهم داده باشند؟ من واسه پونزده سپتامبر بلیطم رو هم گرفتم. هزینه ی ماه اول خوابگاهم + پول پیش رو هم پرداخت کردم. اما اینجوری که هنوز ویزام نیومد، بلا تکلیفم. بنظرتون به چی ممکنه بخوان گیر بخوان بدن؟ یا نهایتا چقدر می خوان کشش بدن؟ خواهرم رو فرستادم سفارت. گفتند خودش باید باشه که جواب بدیم. تلفن بزنم به نظرتون ممکنه جوابم رو بدن؟ کسی تلفنی راجع به وضعیت ویزاش جوابی گرفته تا حالا؟

- (حرف اضافی و بی ربط: راستی پذیرش رو هم فقط برام ایمیل کردند. نوشته بودند که با پست فرستاده نمی شه. فقط ایمیل. اما توی این فروم که نگاه می کنم، مثل اینکه بقیه ی دانشگاه ها همه پست هم می کنند)

Member
    رشته و دانشگاه
    قدرت آزاد خمینی شهر

یک سوال دوستان،
    بعد از مصاحبه برای ویزای شنگن، پاسپورت رو نگه می داره سفارت؟

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanous نمایش پست ها
    بچه ها، چرا این ویزای من رو نمی دن آخه؟ من بهمن پارسال مصاحبه داشتم. به جای نامه ی پذیرش، یک نامه ای از دانشگاه بردم که هنوز داره مدارکم بررسی می شه. آخرش بررسی شون زیادی طول کشید تا تموم شد. ترم دو روز مونده بود که شروع بشه. دانشگاه گفت صبر کن، نامه ی پذیرشت رو دو ماه دیگه می فرستیم برات که ترم بعد بیای. سفارت هم ایمیلم رو جواب داد گفت پرونده ام رو باز نگه می داره تا پذیرش رو ببرم واسه این ترم. اول تیر بردم تحویل دادم. دیگه هم تاریخی ندادم که کی می خوام برم. هنوز جوابی نیومده. توی نامه ی پذیرشم هم نوشته:

Die Einschreibung erfolgt in der Zeit vom 11. 08. bis 09.10.2014 persönlich in der
    طبق تاریخی که تو نامه شون اومده، نباید ویزام رو دیگه تا حالا بهم داده باشند؟ من واسه پونزده سپتامبر بلیطم رو هم گرفتم. هزینه ی ماه اول خوابگاهم + پول پیش رو هم پرداخت کردم. اما اینجوری که هنوز ویزام نیومد، بلا تکلیفم. بنظرتون به چی ممکنه بخوان گیر بخوان بدن؟ یا نهایتا چقدر می خوان کشش بدن؟ خواهرم رو فرستادم سفارت. گفتند خودش باید باشه که جواب بدیم. تلفن بزنم به نظرتون ممکنه جوابم رو بدن؟ کسی تلفنی راجع به وضعیت ویزاش جوابی گرفته تا حالا؟
    .
    .

- (حرف اضافی و بی ربط: راستی پذیرش رو هم فقط برام ایمیل کردند. نوشته بودند که با پست فرستاده نمی شه. فقط ایمیل. اما توی این فروم که نگاه می کنم، مثل اینکه بقیه ی دانشگاه ها همه پست هم می کنند)
    والااز اونجایی که6 اکتبر زده، هر احتمالی وجود داره. ینی ممکنه یه دفه همین فردا بارکدتون بزنن سایت...ممکنم هست تا یه هفته مونده به شروع کلاسها هم خبری نشه. توصیه میکنم یه ایمیل به اداره مهاجرت شهر مورد نظر بزنید و وضعیت پرونده پیگیری کنید. یکی دو بار شاید لازم بشه که ایمیل یزنید و بهتره صبح بین دوشنبه تا 5 شنبه این کارو بکنید که همزمان با وقت اداریه. شماره پرونده تون بگید بهشون. به خود سفارت هم ایمیل بزنید...بخش ویزا...و وضعیت بپرسید....اگه طی چند روز هیچ کدوم خبر ندادند باید حضوری برید پیگیر شید. بلیط بهتر بود رزرو میکردید(قطعی نمیکردید خریدتون رو) تا اینکه اگه دیرتر شد بدون پرداخت جریمه تاریخ بلیط عوض کنید. بعضیا هستن که دقیقه 90 ویزاشون اومده و حتی یه چند روز بعد شروع کلاسها... بعضیا هم هستن که به 10 روز نکشیده اومده....پس تنها کاری که میتونین فعلا پیگیری معمولیه و اگه حتی تا اواسط سپتامبر هم باز نیاد نباید زیاد استرس بگیرید. اونوقت کم کم پیگیریها بیشتر باید حضوری بشه و به طرف بگین که داره دیر میشه و از این حرفا. اگه هنوز 6 هفته نگذشته از به جریان افتادن پرونده، فعلا حضوری نرید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanous نمایش پست ها

Studierendenkanzlei. Sie werden gebeten, folgende Unterlagen mitzubringen:

- Reise- oder Nationalpass;
    - Nachweis des Krankenversicherungsschutzes in Deutschland (siehe Merkblatt);
    - Kontoauszug, der die Zahlung des zu entrichtenden Studentenwerksbeitrag in Höhe von
    88,93 € ausweist
    (Zahlungsmöglichkeit ersehen Sie am Ende dieses Schreibens);
    - ein Passfoto.

Die Lehrveranstaltungen des Wintersemesters 2014/15 beginnen am 06.10.2014, die des
    Sommersemesters 2015 am 13.04.2015.

چیزی که واضحه باید برید باجه اطلاعات، احتمالا ویزاتون اومده و قاطی بقیه پرونده ها تلنبار شده. شاید اکه برید بهتون بگن برید واسه تحویل ویزا! با تلفن و اینا کار به جایی نمیره. خودتون برید

Junior Member

دوستان برای مراجعه به باجه ی اطلاعات هم باید رفت صف وایستاد؟! ساعت چند برم میتونم برم داخل؟!

بعد باید رسید تحویل ویزامو ببرم تا رام بدن داخل؟!

و اینکه اصلا باجه اطلاهات کدوم وره؟! اون قسمت که رفتیم برای مصاحبه؟ یا اون قسمت که برای تایید مدارک میریم؟!

ساعت کاری این باجه بعدظهرها تا چه ساعتیه؟! کسی میدونه؟! اگه اخر وقت برم میتونم برم تو یا نه؟

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    دوستان برای مراجعه به باجه ی اطلاعات هم باید رفت صف وایستاد؟! ساعت چند برم میتونم برم داخل؟!
    بعد باید رسید تحویل ویزامو ببرم تا رام بدن داخل؟!
    و اینکه اصلا باجه اطلاهات کدوم وره؟! اون قسمت که رفتیم برای مصاحبه؟ یا اون قسمت که برای تایید مدارک میریم؟!
    ساعت کاری این باجه بعدظهرها تا چه ساعتیه؟! کسی میدونه؟! اگه اخر وقت برم میتونم برم تو یا نه؟
    باجه اطلاعات بخش روادید همه روزه از ساعت 8:00لغایت 10:00 باز بوده و نیازی به گرفتن وقت نیست. روزانه امکان مراجعه حدود 30 نفر وجود دارد.
    همون قسمتیه که برای مصاحبه رفتین. رسید و شماره پروندتونم باید ببرین.
    بعدازظهر ساعت کاری ندارن.

Junior Member

سلام دوستان.برای رفتن به سفارت آلمان و رفع نواقصی مدارک باید مثه باجه اطلاعات از 5 صبح نوبت گرفت؟کسی میدونه که دقیقا چه ساعتی واسه رفع نواقصی باید رفت؟و اینکه حتما باید از چند ساعت قبل نوبت بگیریم یا نه.مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram.EE نمایش پست ها
    یک سوال دوستان،
    بعد از مصاحبه برای ویزای شنگن، پاسپورت رو نگه می داره سفارت؟
    بله برای شنگن 2-4 هفته پاس رو نگه میدارن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)