نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 68 از 325 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که لیسانس زبان انگلیسی داشته باشه و برای کورس انگلیسی زبان پذیرش داشته باشه؟
    من لیسانس مترجمی انگلیسی هستم. برای ارشد مدیریت پذیرش گرفتم ولی مدرک آیلتس و تافل ندارم. دانشگاه های آلمان میگن اگه لیسانست به زبان انگلیسی باشه نیازی به آیلتس یا تافل نیست ولی سفارت در مورد مدارک زبان مربوط به کورسهای انگلیسی نوشته فقط آیلتس و تافل قبول میکنه... روز مصاحبه آفیسر از من پرسید لیسانست انگلیسی بوده؟ منم گفتم آره. اونم ازم مدرک زبان نخواست، منم به روی خودم نیاوردم.
    حالا ممکنه به خاطر اینکه آیلتس ندارم منو ریجکت کنن؟
    ضمناً من GRE و TestAs هم داشتم که ارائه کردم... اکثر بچه های این فرومها رشته های فنی هستن و متأسفانه من نتونستم جایی کیس مشابهی پیدا کنم. ممنون میشم اگه جواب بدید.
    منم لیسانسم زبان شناسی و ادبیات انگلیسی بود. شخصا تا حالا نشنیدم از کسی آیلتس یا تافل نگرفته باشند. اگر هم ازت نگرفتند و در آینده هم نخوان، احتمالا به خاطر این بوده که جی آر ای داشتی و نه به این خاطر که لیسانست انگلیسی بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    من دیروز رفتم کلا پنج نفر راه داد فقط..اسمم نمینوشتن..گفت پنج نفر اطلاعات بیان..هر کی تونسنت هل بده رفت تو :|
    چرا با تلفن کارتون رو راه نمیندازین؟ راحتتره که. من امروز بعد از بیست دقیقه شماره گرفتن، بالاخره تونستم باهاشون صحبت کنم. خیلی مودبانه صحبت می کرد. گفت بارکدت رو بده بگم. اسمم رو هم پرسید و گفت. کلش نیم دقیقه طول کشید. سریع قطع کردم که بقیه هم بتونند تماس بگیرند. این در حالی بود که خواهرم رو دو هفته پیش فرستاده بودم سفارت و گفته بودند باید خودش باشه تا جواب بدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط vand نمایش پست ها
    دوستان آیا برای تکمیل ناقصی پرونده حتما خود شخص باید مراجعه کند؟ همسر من باید مدرک تحصیلی را هم ببرد اما در تهران نیست امکان این هست که کس دیگه بتونه بجاش ببره و اگر آره چه مدرکی باید نشون بده وارد بشه؟ با تشکر
    بله امکانش هست. رسیدی که روز مصاحبه ازتون خواستند یا کپی ش رو باید ببرن. فقط همین!

Junior Member

سلام. بچه ها من از زمان مصاحبه تا شروع کلاسم 6 هفته وقت دارم. به نظرتون احتمال اینکه ویزام به موقع ok بشه چقدره؟
    ممکنه ویزا بعد از تاریخ شروع کلاسها صادر بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanous نمایش پست ها
    چرا با تلفن کارتون رو راه نمیندازین؟ راحتتره که. من امروز بعد از بیست دقیقه شماره گرفتن، بالاخره تونستم باهاشون صحبت کنم. خیلی مودبانه صحبت می کرد. گفت بارکدت رو بده بگم. اسمم رو هم پرسید و گفت. کلش نیم دقیقه طول کشید. سریع قطع کردم که بقیه هم بتونند تماس بگیرند. این در حالی بود که خواهرم رو دو هفته پیش فرستاده بودم سفارت و گفته بودند باید خودش باشه تا جواب بدیم.
    بارها ایمیل زدم جواب ندادن..با چه شماره ای تماس گرفتین؟!

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin201 نمایش پست ها
    سلام. بچه ها من از زمان مصاحبه تا شروع کلاسم 6 هفته وقت دارم. به نظرتون احتمال اینکه ویزام به موقع ok بشه چقدره؟
    ممکنه ویزا بعد از تاریخ شروع کلاسها صادر بشه؟
    سلام،

بسته به یه سری فاکتورها، زمان صدور ویزا می تونه از یکی دو هفته تا چند ماه طول بکشه. ان شالله که تا اون موقع میاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    بارها ایمیل زدم جواب ندادن..با چه شماره ای تماس گرفتین؟!
    همون شماره ای که تو سایت سفارت هست: 39991499
    ایمیل های منو هم جواب ندادند اخیرا.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanous نمایش پست ها
    همون شماره ای که تو سایت سفارت هست: 39991499
    ایمیل های منو هم جواب ندادند اخیرا.
    متاسفانه تماس تلفنی معمولا مشکلی را حل نمی کنه. من هر بار زنگ زدم و وضعیت ویزا رو جویا شدم یا گفتن نیومده هنوز یا گفتن داره کارای اداریش میشه. بهشون میگفتم که رفتم باجه اطلاعات به من گفتن اوکی شده و اینا به دروغ میگفتن نه نیومده. کلا مثل اینکه فقط بصورت تلفنی اگر ریجکت شده باشی میگن. من فردای روزی که تلفنی گفت نه ویزات نیومده رفتم سفارت ویزامو گرفتم و گفتن که بیش از یک هفته ای هست که ویزات آمادس.

سلام

من با اداره مهاجرت تماس گرفتم. گفتن درخواست ویزا رو 14 روز پیش مثبت اعلام کردن. به نظرتون اگر الان برم سفارت بهم ویزا رو میدن؟ یا هنوز باید صبر کنم؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط behdadghaffari نمایش پست ها
    سلام

من با اداره مهاجرت تماس گرفتم. گفتن درخواست ویزا رو 14 روز پیش مثبت اعلام کردن. به نظرتون اگر الان برم سفارت بهم ویزا رو میدن؟ یا هنوز باید صبر کنم؟

ممنون
    توی فایل پاسخ مثبت سایت سفارت هم نگاه کنید، میبینید اونایی که جوابشون اعلام شده اکثرا 1 سپتامبر میتونن مراجعه کنن برای دریافت ویزا! شما اگر شروع ترمت اواخر سپتامبر به بعده تا 1 سپتامبر صبر کنید، چون حتی اگه شماره پرونده تون هم اعلام شه الان بهتون نمیدن! مگر اینکه شروع کلاس زمان زودتری باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)