نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 7 از 325 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزا تحصیلی به اقامت

سلام
    من پذیرش از دانشگاه دارم و همزمان هم یه پیشنهاد کاری از یک شرکت آلمانی.
    آیا میشه بعد از اومدن با ویزای دانشجویی ، ویزای دانشجویی رو به ویزای کاری تبدیل و یا حتی اقامت گرفت ؟

پیش فرض پاسخ : کار: لطفا همه شرکت کنند

يعني هيشكي تو المان كار نميكنه كه تا حالا كسي تو اين صفحه تجربياتش رو نگفته؟؟؟!!!؟؟؟

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

Cool پاسخ : کار: لطفا همه شرکت کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_masih98 نمایش پست ها
    يعني هيشكي تو المان كار نميكنه كه تا حالا كسي تو اين صفحه تجربياتش رو نگفته؟؟؟!!!؟؟؟
    اینجا همه بیشتر پشت ویزا هستند وقتی ویزا گرفتن دیگه اینجا نمیان که بخواهند تجربیات خود را در اختیار ما بگذارند تک و توک میان اما المان کشور صنعتی هست کار که فراوون هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط esaraat نمایش پست ها
    اینجا همه بیشتر پشت ویزا هستند وقتی ویزا گرفتن دیگه اینجا نمیان که بخواهند تجربیات خود را در اختیار ما بگذارند تک و توک میان اما المان کشور صنعتی هست کار که فراوون هست!
    نه عزیز من این اصطلاحات به ظاهر قشنگ صنعتی ، پیشرفته و ... رو بزار کنار . یکی از دوستانم که الان 2 ساله آلمانه گفت که به قول شما کار توی آلمان فراوونه طوری که اگه همه ی بیکارای ایران هم برن اونجا باز موقعیت واسه کار میمونه که کارگر های افغانی هم مشغول به کار بشن!!
    ولی نکته اینجاس که اونا به خارجیا کار نمیدن حالا حالا ها . زیاد نباید امیدوار بود.
    من که اطلاعاتم در همین حد بود.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

دوست عزیز کار ربط داره به زبان و رشته ای که فعالیت دارید.

من که کارم نرم افزاره همین الانشم از ایران دارم باهاشون کار می کنم.
    یا داشتم دوستان دانشجویی که اونجا کار خوب داشتند و حتی بیشتر از هزینه زندگیشون درآمد داشتند.
    پس بهتره تا می تونید زبان رو قوی کنید و رو تخصص خاصی وقت بزارید. گرچه همه اینها به شهری که میرید و در نهایت هم به شانستون هم بستگی داره.
    به عنوان مثال من دو نفر باهاشون صحبت کردم. یکی با دیپلم رفته بود و تخصصی نداشت شده بود صندوقدار تو یه رستوران و یکی دیگه هم اینجا مدرس زبان آلمانی بود و به قول خودش غیر هزینه هاش مقدار پولی هم که قرض گرفته بود باهاش بره آلمان رو هم برگردونده بود.

اما با ندونستن زبان و نداشتن تخصص انتظار کار آنچنانی نداشته باشید.

سلام

چهار ماه پیش تو نمایشگاه فرصتهای شغلی آلمان، که در شانگهای برگزار شده بود شرکت کردم.

کمپانی های بزرگی نظیر: کانتیننتال، بوش و... حضور داشتند.

آلمان از این نمایشگاه ها توی کشورهای مختلف زیاد برگزار می کنه و اون حرفی که یکی از دوستان توی پست های بالا زده که به خارجی ها کار نمیدن! کاملا بی اساس هست! با احترام به این دوست عزیز از همه دوستان خواهش می کنم اگر اطلاعاتی دارید اینجا باشتراک بگذارید نه اینکه با حرفهای نا امید کننده یا الکی امیدوار کننده که از تراوشات ذهنی خودتون هست تاپیک رو شلوغ کنید.

من توی اون نمایشگاه رزومه ی پرینت شده ام رو با خودم برده بودم و با خیلی از نماینده ها و مدیران نیروی انسانی اون کمپانی ها مستقیما صحبت کردم.

میانگین سنی کشور آلمان 42 سال هست و نیاز شدیدی به نیروی کار جوون داره. و چون رشد جمعیتش منفی هست چاره ای جز پر کردن فرصت های خالی با نیروی کار خارجی نداره. توی کنفرانسی که توی این نمایشگاه برگزار شد صحبت از این چیزها بود و اضافه کردند که آلمان توی 20 سال آینده ناگزیر به کشوری مثل استرالیا و کانادا از نظر مهاجر پذیری تبدیل میشه.

اما اکثر کمپانی ها یی که رفتم غرفه شون و باهاشون در این مورد بحث کردم گفتن که چاره ای نداری جز اینکه آلمانی بلد باشی وگرنه خیلی سخت بتونیم قبولت کنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    سلام

چهار ماه پیش تو نمایشگاه فرصتهای شغلی آلمان، که در شانگهای برگزار شده بود شرکت کردم.

کمپانی های بزرگی نظیر: کانتیننتال، بوش و... حضور داشتند.

آلمان از این نمایشگاه ها توی کشورهای مختلف زیاد برگزار می کنه و اون حرفی که یکی از دوستان توی پست های بالا زده که به خارجی ها کار نمیدن! کاملا بی اساس هست! با احترام به این دوست عزیز از همه دوستان خواهش می کنم اگر اطلاعاتی دارید اینجا باشتراک بگذارید نه اینکه با حرفهای نا امید کننده یا الکی امیدوار کننده که از تراوشات ذهنی خودتون هست تاپیک رو شلوغ کنید.

من توی اون نمایشگاه رزومه ی پرینت شده ام رو با خودم برده بودم و با خیلی از نماینده ها و مدیران نیروی انسانی اون کمپانی ها مستقیما صحبت کردم.

میانگین سنی کشور آلمان 42 سال هست و نیاز شدیدی به نیروی کار جوون داره. و چون رشد جمعیتش منفی هست چاره ای جز پر کردن فرصت های خالی با نیروی کار خارجی نداره. توی کنفرانسی که توی این نمایشگاه برگزار شد صحبت از این چیزها بود و اضافه کردند که آلمان توی 20 سال آینده ناگزیر به کشوری مثل استرالیا و کانادا از نظر مهاجر پذیری تبدیل میشه.

اما اکثر کمپانی ها یی که رفتم غرفه شون و باهاشون در این مورد بحث کردم گفتن که چاره ای نداری جز اینکه آلمانی بلد باشی وگرنه خیلی سخت بتونیم قبولت کنیم!
    سلام
    برادر من شما رفتین با یه تعداد آلمانی در کشور چین صحبت کردین بنده هم با افرادی که در آلمان زندگی می کنن صحبت کردم.
    شما با کارفرما صحبت کردین من با کارگر.
    من صحبت امروز رو کردم شما بحث 20 سال آینده رو آوردین.
    تراوشات ذهنی کدومه دیگه.
    نه شما آلمان بودی نه من.
    من از زبان یک انسان تحصیل کرده ی همزبان و هم خون خودم که مجبور شده برای کار بره دانمارک نقل کردم شما از زبان یک نماینده ی شرکت که رفته در مهد کارگر ارزون قیمت (بلاد چین) فقط یه نمایشگاه برگزار کرده که ظاهرا نتیجه ی رزومه دادنتونم بهش هنوز معلوم نیست.
    نهایتنم که شما با جمله ی آخرتون حرف بنده رو تایید کردین.
    مام از این کارا زیاد می کنیم مثلا بریم توو عراق و افغانستان نمایشگاه فرصت های شغلی دایر کنیم.
    من که دیگه اصلا توو این بحث دخالت نمی کنم تا آلمان نرفتم و واقعا از نزدیک همه چی رو ندیدم.
    اونایی که باید بیان حرف بزنن نمی زنن ما اینجا داریم بحث بیخود می کنیم.
    موفق باشین.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

دوست عزیز نسخه واحدی برای همه نمیشه پیچید. چون رشته به رشته و شهر به شهر متفاوته.

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزا تحصیلی به اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mahdavi نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش از دانشگاه دارم و همزمان هم یه پیشنهاد کاری از یک شرکت آلمانی.
    آیا میشه بعد از اومدن با ویزای دانشجویی ، ویزای دانشجویی رو به ویزای کاری تبدیل و یا حتی اقامت گرفت ؟
    طبغ قوانین سفارت نخیر ! برای تبدیل ویزا باید دوباره در خواست ویزای جدید کنید !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau KIT

پیش فرض پاسخ : چند مدرک جدید که سفارت برای ویزای دانشجویان میخواد....

سلام

از همه دوستان سپاسگذارم که کلی راهنمایی می کنن

می خواستم بپرسم که اینا آخرش 2 سری کپی می خوان یا 3 سری
    آخه چند جا متفاوت ذکر کردن
    من واسه اطمینان 3 سری گرفتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)