نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 72 از 325 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان:
    من امروز مصاحبه اشتم(11 اوگست). برای فوق اقتصاد-برلین-تافل 84-معدلمم 17 از علامه.
    بعداز اینکه مدارکم رو دادم(بادجه یک) خانومه بهم گفت برای اقتصاد باید زبانت خوب باشه، یکم از اقتصاد(به اینگلیسی)بگو ببینم؟:-) بعد ک گفتم گفت حالا باز به انگلسی بگو چرا آلمان. منم با کمی من من گفتم. بعد تموم شد.آخرشم گفت ما باهاتون اگه کار داشتیم تماس میگیریم(رسید و شماره پرونده هم داد).
    حالا:
    1-میخواستم ببینم امکان داره ب خطر زبان رد شم؟
    2-چرا به من گفت تماس میگیریم: :-/

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz25401 نمایش پست ها
    سلام من دو تا سوال دارم لطفا راهنماییم کنید:
    1. من می تونم علاوه بر گواهی کار یه نامه هم بگیرم که رییسم بگه ما بعد از تموم شدن درسش در ادامه پروژه استخدامش میکنیم.یک نفر می گفت که این کار جالب نیست چون سفارت فکر میکنه که می خوای از اونجا اطلاعات جمع کنی برای ایران.نظر شما چیه؟

2.من امضای پاسپورتم فارسی هست.باید بقیه امضاهام مثلا روی انگیزه نامه و.. همون باشه یا می تونم برای اونها امضام رو به امضای جدید و انگلیسی تغییر بدم؟
    سلام
    در مورد سوال اولتون، به نظرم این کارو نکنین بهتره..بعضی وقتها لزومی نداره که اطلاعات اضافی بدین که خود این می تونه بعضا آدم به دردسر بندازه. همون گواهی اشتغال به نظرم کفایت میکنه.
    در مورد امضا هم بهتره که همون امضای پاسپورتتون بزنید چون اون امضا را تو آلمان جهت اعتبار اسناد شما بهش استناد خواهند کرد. من که باشم همون امضا فارسی میزنم و برای اطمینان بیشتر نام و نام خانوادگیم را پایین امضام به انگلیسی و بدون تغیر خط و ساده می نویسم. اینجوری مشخص میشه که این امضا مال کی بیده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng petro bochum ruhr uni

سلام بچه ها من فارغ التحصیل کارشناسی پلیمر امیرکبیر ام با معدل 13 و نمره دیپلم ام 19.91 و پیش ام حدود 18 هست.مدرک b1 دارم ولی دانشگاه و 5 ساله تموم کردم و دی 92 (یعنی 6 ماه گپ تحصیلی دارم) که واسه اینم گواهی کار دارم. از ruhr bochum پذیرش مشروط به زبان دارم که test daf بدم و بعد... من 2 july واسه مصاحبه رفتم و تا الان6 هفته) اصلا خبری نیست .هفته دوم ام به اداره مهاجرت زنگ زدم که گفتن سفارت از تو به ما خبر داده اما هنوز مدارک ات نیومده.کلاس ام 6 october شروع میشه. چقدر احتمال میدیدن ریجکت شم؟ممکن هست ویزا رو نگه دارن که نزدیک کلاس بدن؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed8732007 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من فارغ التحصیل کارشناسی پلیمر امیرکبیر ام با معدل 13 و نمره دیپلم ام 19.91 و پیش ام حدود 18 هست.مدرک b1 دارم ولی دانشگاه و 5 ساله تموم کردم و دی 92 (یعنی 6 ماه گپ تحصیلی دارم) که واسه اینم گواهی کار دارم. از ruhr bochum پذیرش مشروط به زبان دارم که test daf بدم و بعد... من 2 july واسه مصاحبه رفتم و تا الان6 هفته) اصلا خبری نیست .هفته دوم ام به اداره مهاجرت زنگ زدم که گفتن سفارت از تو به ما خبر داده اما هنوز مدارک ات نیومده.کلاس ام 6 october شروع میشه. چقدر احتمال میدیدن ریجکت شم؟ممکن هست ویزا رو نگه دارن که نزدیک کلاس بدن؟
    من كه اصن احتمال نميدم ريجكت بشيد، ولي فقط براي اينكه ايده واضحي از پذيرشتون داشته باشيد ميگم: پذيرشتون پذيرش كلاس زبانه، پذيرش مشروط نيست و بعد از اينكه امتحان زبان قبول شديد بايد دوباره براي رشته اپلاي كنيد و هيچ گارانتي اي نيست كه از بوخوم پذيرش رشته رو بگيريد، (ابنا رو توي نامه پذيرش هم نوشتن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

دوستانننن یکی کمک کنه، دارم میمیرم از استرس ، الآن زنگ زدم سفارت ، شماره پروندمو گفتم گفتم میخوام وضعیت ویزامو پیگیری کنم فقط گفت فرستاده شده بعدم تق گوشیو قطع کرد، یعنی چی آخه ? ریجکت شدم یا نه ?

Junior Member

منم الان با سفارت تماس گرفتم گفتم با ادره مهاجرت میل زدم گفتن 2 ماه که نظرشون رو اعلام کردن..اونم بارکدم رو پرسید ..گفت دوهفته دیگه سایت رو چک کن..یا منتظر تماس سفارت باش..این یعنی جواب مثبت؟! چون فقط جواب مثبت رو روی سایت میزنن..؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    دوستانننن یکی کمک کنه، دارم میمیرم از استرس ، الآن زنگ زدم سفارت ، شماره پروندمو گفتم گفتم میخوام وضعیت ویزامو پیگیری کنم فقط گفت فرستاده شده بعدم تق گوشیو قطع کرد، یعنی چی آخه ? ریجکت شدم یا نه ?
    یعنی فرستادن مدارکتون رو ولی جواب اداره ی مهاجرت نیومده هنوز.. چند وقته درخواست دادین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanous نمایش پست ها
    خیلی ممنون که روشنم کردید. البته دیروز چون خودم رو برای بدترین خبر آماده کرده بودم، همین که فهمیدم ریجکت نشده ام هم کلی ذوق کردم، با اینکه واقعا دلیلی برای ریجکت شدنم وجود نداره. ولی پس حتما تا دو هفته دیگه خودمو می رسونم دم در سفارت. بازم مرسی.
    دوست عزیز به شما چی گفت که فهمیدی ریجکت نشدی ?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    یعنی فرستادن مدارکتون رو ولی جواب اداره ی مهاجرت نیومده هنوز.. چند وقته درخواست دادین؟
    واقعااا ?خدا کنه ، تقریبا یک ماهه ، مرسی که جواب دادی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    منم الان با سفارت تماس گرفتم گفتم با ادره مهاجرت میل زدم گفتن 2 ماه که نظرشون رو اعلام کردن..اونم بارکدم رو پرسید ..گفت دوهفته دیگه سایت رو چک کن..یا منتظر تماس سفارت باش..این یعنی جواب مثبت؟! چون فقط جواب مثبت رو روی سایت میزنن..؟!!!
    اره دیگه ، این یعنی جواب مثبت ، رو سایت بارکدای کسایی که ویزاشون اومده رو میزنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)