نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 73 از 325 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان جواب ریجکت رو تماس میگیرن ، میل میزنن یا اطلاع نمیدن کلا ؟
    33 روز از مصاحبم گذشته شماره پروندمو نزدن هنوز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    دوستان جواب ریجکت رو تماس میگیرن ، میل میزنن یا اطلاع نمیدن کلا ؟
    33 روز از مصاحبم گذشته شماره پروندمو نزدن هنوز
    نامه میفرستن دم خونتون ، ولی معلوم نیست نامه کی برسه که ، فردا صبح زنگ بزن سفارت اگه ریجکت شده باشی میگه (ایشالا نشدی ) ، واسه منم الان 28 روز شده و هنوز نزدن ، نگران نباش

مگر نمیگن که مدارک چهار هفته تو ایران بررسی میشه و بعد میره آلمان؟؟پس چطوری سر یک ماه ممکنه جواب ریجکتی بدن؟؟یعنی اصلا نفرستادن آلمان؟؟
    کلا از 4 هفته یه یعد باید پیگیر وضعیت ویزامون باشیم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    نامه میفرستن دم خونتون ، ولی معلوم نیست نامه کی برسه که ، فردا صبح زنگ بزن سفارت اگه ریجکت شده باشی میگه (ایشالا نشدی ) ، واسه منم الان 28 روز شده و هنوز نزدن ، نگران نباش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    مگر نمیگن که مدارک چهار هفته تو ایران بررسی میشه و بعد میره آلمان؟؟پس چطوری سر یک ماه ممکنه جواب ریجکتی بدن؟؟یعنی اصلا نفرستادن آلمان؟؟
    کلا از 4 هفته یه یعد باید پیگیر وضعیت ویزامون باشیم؟؟؟
    کی اینو گفته ? ویزای خیلیا دو تا سه هفته ای میاد ، بستگی به شهرت داره، سفارت ایران اگه بخواد ریجکت کنه معمولا همون دو هفته اول میکنه ، اگه از آلمان ریجکت بشی بیشتر طول میکشه که بفهمی ، آره به نظرم بعد از یک ماه یا یک ماه و نیم پیگیر بشیم خوبه، چون جدیدا ویزاها زود داره میاد ، البته بعضیا که فرم رشته های خاص پر کنن بیشتر طول میکشه

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالی در مورد بارکدهای اعلام شده توسط سفارت دارم وممنون میشم اگر دوستان اطلاع دارند پاسخ بدهند.
    جلوی بعضی از بارکدها در قسمت (اولین تاریخ مراجعه برای دریافت ویزا) خالی هست. البته برای بعضی ها هم جلوش تاریخ زدند. خالی بودن این قسمت و نداشتن تاریخ به چه معناست ؟
    یعنی هر زمان میشه برای دریافت ویزا به سفارت مراجعه کرد ؟

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط hooniack نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوالی در مورد بارکدهای اعلام شده توسط سفارت دارم وممنون میشم اگر دوستان اطلاع دارند پاسخ بدهند.
    جلوی بعضی از بارکدها در قسمت (اولین تاریخ مراجعه برای دریافت ویزا) خالی هست. البته برای بعضی ها هم جلوش تاریخ زدند. خالی بودن این قسمت و نداشتن تاریخ به چه معناست ؟
    یعنی هر زمان میشه برای دریافت ویزا به سفارت مراجعه کرد ؟
    بله اگه خالی باشه میتونید برید بگیرید، دوستانی که تاریخی واسشون اعلام نشده خواهشا سریعتر برن ویزاشونو تحویل بگیرن تا دانشجوهایی که سپتامبر به بعد باید مراجعه کنن دچار مشکل نشن، ممنون

Junior Member

دوست خود بنده سر سه هفته ریجکت شد و روز پانزدهم نامه ریجکتیش رفت در خونشون! تازه المان هم جواب مثبت داده بود اما ایران ریجکت کرده بود.منظورم اینه که امکانش هست در عرض کمتر از سه هفته پرونده بره المان و برگرده و نامه ریجکتی هم دست ادم برسه!

Junior Member

سلام، میشه بگین ایران ب چه دلیل ریجکت کرده بود؟
    کلا اگه روز مصاحبه همه چی معمولی باشه امکان داره بازم ایران کسی رو رد کنه؟ من معدلام همه بالای 17 هست. تافل 85 هم دارم و پذیرش از برلین. نمیدونم ک روز مصاحبه ایا مصاحبه کننده از اینگلیسی من خوشش امد یا نه! امکان ریجک هست آیا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان، من ویزام اومده (دانشجویی بوده) و الان باید برم تهران و تحویل بگیرم. برادرم تهران زندگی می کنه آیا اون می تونه به جای من بره و ویزا رو بگیره؟ مدارکمو می تونم براش پست کنم که ببره سفارت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط nilu2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ویزام اومده (دانشجویی بوده) و الان باید برم تهران و تحویل بگیرم. برادرم تهران زندگی می کنه آیا اون می تونه به جای من بره و ویزا رو بگیره؟ مدارکمو می تونم براش پست کنم که ببره سفارت.
    سلام
    شما باید یه وکالت محضری به برادرتون بدید که ایشون بتونه ویزاتون رو بگیره، اگه توی دفترخونه شرایطتون رو بگید خودشون راهنماییتون میکنن که متن وکالت نامه چی باشه،من خودم همین کارو کردم

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)