نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 74 از 325 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط azarakh نمایش پست ها
    سلام
    شما باید یه وکالت محضری به برادرتون بدید که ایشون بتونه ویزاتون رو بگیره، اگه توی دفترخونه شرایطتون رو بگید خودشون راهنماییتون میکنن که متن وکالت نامه چی باشه،من خودم همین کارو کردم

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nilu2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ویزام اومده (دانشجویی بوده) و الان باید برم تهران و تحویل بگیرم. برادرم تهران زندگی می کنه آیا اون می تونه به جای من بره و ویزا رو بگیره؟ مدارکمو می تونم براش پست کنم که ببره سفارت.

کافيه اون مدارکی که سفارت ازتون خاسته رو بدين به يکی ببره، هر کسی ميتونه باشه، نيازی به وکالت و اين حرف ها هم نيست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان. من میخوام با سفارت تماس بگیرم و ویزامو پیگیری کنم. اما این شماره که توی سایت خود سفارت هست همش اشغاله! آیا شماره دیگه ای هم هست؟ شما چطور تماس میگیرین با سفارت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام با سفارت تماس بگیرم و ویزامو پیگیری کنم. اما این شماره که توی سایت خود سفارت هست همش اشغاله! آیا شماره دیگه ای هم هست؟ شما چطور تماس میگیرینه با سفارت؟
    با همون شماره ، بایه هی پشت هم بگیری، من از ساعت 10 تا 10،15 هی redial کردم تا یهو خانوم جواب داد

Junior Member

سلام به همگی. بچه ها اینجا کسی هست که دانشگاهش توی ارلانگن باشه؟
    من برای اینکه بدونم پروندم رفته آلمان یا نه به آدرس ایمیلی که برای شهر ارلانگن توی فروم هست ایمیل زدم. این جوابو داده:
    we did not get any Visa application yet.
    Are you sure, that it should be sent to Landratsamt Erlangen or direct to cityhall of Erlangen?
    اگه کسی موقعیتش مشابه منه لطفا بهم بگه که بدونم چی کار باید کنم. چون ایمیل این cityhall رو هم نتونستم پیدا کنم.( یه عالمه بخش های مختلف داره من نمیدئنم به کدوم باید ایمیل بدم)
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    سلام به همگی. بچه ها اینجا کسی هست که دانشگاهش توی ارلانگن باشه؟
    من برای اینکه بدونم پروندم رفته آلمان یا نه به آدرس ایمیلی که برای شهر ارلانگن توی فروم هست ایمیل زدم. این جوابو داده:
    we did not get any Visa application yet.
    Are you sure, that it should be sent to Landratsamt Erlangen or direct to cityhall of Erlangen?
    اگه کسی موقعیتش مشابه منه لطفا بهم بگه که بدونم چی کار باید کنم. چون ایمیل این cityhall رو هم نتونستم پیدا کنم.( یه عالمه بخش های مختلف داره من نمیدئنم به کدوم باید ایمیل بدم)
    ممنونم
    به cityhall نبايد ايميل بزنيد، به ausländerbehörde بايد ايميل بزنيد: auslaenderbehoerde@stadt.erlangen.de

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

سلام دوستان
    کسی از دوستان میتونه بگه با توجه به متن ایمیل زیر که از طرف اداره مهاجرت دریافت کردم، کدومشون نقص مدرک زدن؟ سفارت یا اداره مهاجرت؟!
    Mit Datum vom 14.07.2014 wurden -über Visa-online- noch weitere erforderliche Unterlagen bei der Deutschen Botschaft angefordert

با تشکر
    Open yourself up to every possibility, something amazing could be right around the corner

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از دوستان میتونه بگه با توجه به متن ایمیل زیر که از طرف اداره مهاجرت دریافت کردم، کدومشون نقص مدرک زدن؟ سفارت یا اداره مهاجرت؟!
    Mit Datum vom 14.07.2014 wurden -über Visa-online- noch weitere erforderliche Unterlagen bei der Deutschen Botschaft angefordert

با تشکر
    ,سلام
    والا اینطور که متوجه شدم ظاهرا نزدیک به یگ ماهه که مهاجرت از سفارت درخواست یکسری مدارک بصورت آنلاین کرده...من که حدس میزنم یه نقص مدرکی داشتین که سفارت باید بهتون خبر میکرد که ببرید براشون تا سفارت مدرک برای مهاجرت بفرسته.
    شما این ایمیل رو بنا به درخواست خاصی که از مهاجرت داشتین دریافت کردید دیگه نه؟؟ یا اینکه همینطوری این ایمیل اومد براتون؟ به نظرم برید حضوری پیگیر شید تا یه وقت پرونده از جریان نیافتاده باشه.

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    ,سلام
    والا اینطور که متوجه شدم ظاهرا نزدیک به یک ماهه که مهاجرت از سفارت درخواست یکسری مدارک بصورت آنلاین کرده...من که حدس میزنم یه نقص مدرکی داشتین که سفارت باید بهتون خبر میکرد که ببرید براشون تا سفارت مدرک برای مهاجرت بفرسته.
    شما این ایمیل رو بنا به درخواست خاصی که از مهاجرت داشتین دریافت کردید دیگه نه؟؟ یا اینکه همینطوری این ایمیل اومد براتون؟ به نظرم برید حضوری پیگیر شید تا یه وقت پرونده از جریان نیافتاده باشه.
    بله دقیقاً. 17.07.2014 از سفارت خبر دادن که این نقص مدرک رو دارم و منم رفتم حضوری اطلاعات پرسیدم که گفت از طرف اداره مهاجرته ولی دانشگاه میگه حتما کار، کاره سفارته وگرنه اداره مهاجرت اینجا مشکلی نداره با مدرک زبان شما!!! منم به اداره مهاجرت ایمیل زدم و مشکل رو توضیح دادم ولی فقط همین رو جواب داد:
    Bis heute gab es von der Deutschen Botschaft weder eine Information, noch wurden Unterlagen übersandt, so dass ich Sie bitten muss, sich nochmals mit der Deutschen Botschaft in Verbindung zu setzen

البته همین امروز باز به اداره مهاجرت ایمیل زدم و خواستم که دقیقا بگه این نقص مدرک توسط کی ایجاد شده.
    Open yourself up to every possibility, something amazing could be right around the corner

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    بله دقیقاً. 17.07.2014 از سفارت خبر دادن که این نقص مدرک رو دارم و منم رفتم حضوری اطلاعات پرسیدم که گفت از طرف اداره مهاجرته ولی دانشگاه میگه حتما کار، کاره سفارته وگرنه اداره مهاجرت اینجا مشکلی نداره با مدرک زبان شما!!! منم به اداره مهاجرت ایمیل زدم و مشکل رو توضیح دادم ولی فقط همین رو جواب داد:
    Bis heute gab es von der Deutschen Botschaft weder eine Information, noch wurden Unterlagen übersandt, so dass ich Sie bitten muss, sich nochmals mit der Deutschen Botschaft in Verbindung zu setzen

البته همین امروز باز به اداره مهاجرت ایمیل زدم و خواستم که دقیقا بگه این نقص مدرک توسط کی ایجاد شده.
    خوب اگه سفارت مشخصا نقص مدرک مورد نظر بهتون اعلام کرده، آیا رفتید که مدرک خواسته شده را تحویل بدید؟ اونطور که متوجه شدم سر مدرک زبان بایستی بوده باشه...سفارت چه سطح زبانی خواسته بوده و شما چی تحویلش دادید؟ .....سفارت سطح زبانی که از شما میخواد(خصوصا زبان آلمانی ) ممکنه بیشتر از سطح زبانی باشه که خود دانشگاه یا اداره مهاجرت لازم داره. مثلا شما حداقل باید ب1 داشته باشین که بتونین برای کورسهای آلمانی شرکت کنین... این پست هرچند که خود دانشگاه فرضا فقط A1 از شما خواسته باشه. احتمالا با اینکه شرایطش داشتین به عمد نگه داشتن و نفرستادن مدرک زبانتون رو تا اون سطح زبان مدرکشو ببرید براشون :|.

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    خوب اگه سفارت مشخصا نقص مدرک مورد نظر بهتون اعلام کرده، آیا رفتید که مدرک خواسته شده را تحویل بدید؟ اونطور که متوجه شدم سر مدرک زبان بایستی بوده باشه...سفارت چه سطح زبانی خواسته بوده و شما چی تحویلش دادید؟ .....سفارت سطح زبانی که از شما میخواد(خصوصا زبان آلمانی ) ممکنه بیشتر از سطح زبانی باشه که خود دانشگاه یا اداره مهاجرت لازم داره. مثلا شما حداقل باید ب1 داشته باشین که بتونین برای کورسهای آلمانی شرکت کنین... این پست هرچند که خود دانشگاه فرضا فقط A1 از شما خواسته باشه. احتمالا با اینکه شرایطش داشتین به عمد نگه داشتن و نفرستادن مدرک زبانتون رو تا اون سطح زبان مدرکشو ببرید براشون :|.
    مشکل همینه! دانشگاه پذیرش رو داده ولی سفارت سر گرفتن مدرک ب1 گیر داده البته من فقط ب1 رو برا شروع تحصیل نیاز دارم چون کورس 50-50 انگلیسی آلمانی هست. ولی هم خودم هم دانشگاه متعجبیم که چرا پروسه ویزا رو متوقف کردن تا ب1 رو ببرم!!! در صورتیکه اصلا نیازی به ارائه ب1 برا گرفتن ویزا ندارم چون اصن به من پذیرش کورس زبان داده شده تا برم ب1 رو بخونم و بعد همونجا امتحان بدم و بشینم سر کلاس اما حتی اگه اینم قبول نداشته باشن، میشد تحویل ویزا رو منوط به ارائه مدرک زبان کنن نه اینکه همه چی رو معلق کنن تا من مدرک رو بیارم. حالا برا 7 شهریور امتحان ب1 دارم اما میترسم حتی در صورتیکه قبول بشم، برا رفع نقص دیر شده باشه و این ترم رو از دست بدم. متأسفانه دانشگاه اشتوتگارت هم رشته بنده رو فقط برا winter ارائه میده و عملا این دانشگاه رو از دست میدم
    البته نکته جالبش اینه که چون این دانشگاه (دویسبوگ) زودتر از بقیه نامه پذیرش رو فرستاد، فقط برا گرفتن ویزا ازش استفاده کردم که بعد برم اشتوتگارت، در صورتیکه الان همین کار دستم داده!!!!
    اگه شر نمیشد بهشون میگفتم، من برا کورس انگلیسی تو جای دیگه هم پذیرش دارم، این ویزای لعنتی رو بدین اصن طرف اون دانشگاه نمیرم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)