نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 76 از 325 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    بچه ها من امروز کلی پای تلفن بودم تا با سفارت تماس بگیرم. برای پیگیری ویزا فقط به شماره 39991499 زنگ بزنید. بعد از کلی شماره گیری شماره 39991980 یه خانونی برداشت و گفت ما اصلا بارکد چک نمیکنیم و فقط با 39991499 برای پیگیری ویزا تماس بگیرید.
    اون یکی شماره اصلا برای چی هست؟ توی سایت سفارت که من فقط همین شماره ی 39991499 رو دیده ام.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

سلام. من الان با همین شماره 39991499 تماس گرفتم. یه آقایی برداشت. شماره پروندم رو چک کرد و گفت مدارکتون رو فرستادیم آلمان. با این حساب اینکه آیلتس ندارم مشکلی برام ایجاد نکرده و احتمالاً یا GRE و یا لیسانس زبان انگلیسی ام رو به جای آیلتس قبول کردن...
    مصاحبه من 5 آگوست بوده، یعنی دو هفته پیش و حالا مدارک هم رفته آلمان. فکر میکنین چقدر طول میکشه که آلمان جواب بده؟ من فرم امنیتی و اینها رو هم نداشتم چون رشته ام مدیریت بوده. ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داره کمک کنه.

دوست عزیز بعید میدونم نظر شخصی آفیسر تاثیری در پرونده شما داشته باشه نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sysiphus نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز وقت داشتم ولی خانم آفیسره خیلی بد برخورد کرد در صورتی که تمام مدارکم مرتب و کامل بود فقط اینکه به دانشگاه لیسانسم یه کم گیر داد چون دانشگاه غیر انتفاعی بود اما وقتی نامه ی سنجشمو نشونش دادم و گفتم من کنکور سراریو دادم یکم قانع شد، نمی دونم به نظرتون این می تونه تاثیری توی جواب ویزا داشته باشه
    ممنون می شم اگه جواب بدید از دیروز تا الان دارم دیوونه میشم

Junior Member

امروز از سفارت به من زنگ زدن و گفتن که مدرک کاری برای وقفه تحصیلیت داری یا نه؟ منم گفتم که کارم تدریس بوده و یه کار پروژه ای هم انجام می دادم مدتی ولی مدرکی ندارم. حالا یعتی ریجکت میشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng petro bochum ruhr uni

من امروز از چند نفر شنیدم که سفارت برای دوره زبان بخوم ویزا نمیده ...پذیرش من ام این جوری بوده که ی رشته توش ذکر شده اما گفته بعد امتحان زبان باید دوباره اقدام کنید و 500 یورو ام هزینه کلاس رو واریز کردم...کسی از صحت این موضوع خبر داره؟؟؟؟

من کلاس ام اکتبر هست و با توجه به این که 7 هفته از مصاحبه من میگذره و بارکد ام اعلام نشده یعنی ریجکت شدم؟یا امکان داره چون هنوز به دوره زبانم مونده نتیجه رو نمیدن؟

سلام دوستان یه سوال مهم...من 5 دوره مربوط به رشته ام رفتم و مدرک گرفتم. حالا به نظرتون روز سفارت از همشون کپی ببرم؟ نگن اونجا می خواد بره دنبال کار بر نگرده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz25401 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال مهم...من 5 دوره مربوط به رشته ام رفتم و مدرک گرفتم. حالا به نظرتون روز سفارت از همشون کپی ببرم؟ نگن اونجا می خواد بره دنبال کار بر نگرده!
    ببین فکر کنم کپی هم ببری پس بده بهت. توی motivation letter بگو اینارو و cv . حالا کپی هم ببر ضرر نداره.

Junior Member

منم فقط دوره هایی که شرکت کرده بودم را در CV ذکر کردم و مدرک نبردم. بنظرم لازم هم نباشه. در عین حال، اگر مدارک به زبان انگلیسی هست احتمالا ازتون میگیره و چنین فکری که گفتید هم نمی کنن!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed8732007 نمایش پست ها
    من امروز از چند نفر شنیدم که سفارت برای دوره زبان بخوم ویزا نمیده ...پذیرش من ام این جوری بوده که ی رشته توش ذکر شده اما گفته بعد امتحان زبان باید دوباره اقدام کنید و 500 یورو ام هزینه کلاس رو واریز کردم...کسی از صحت این موضوع خبر داره؟؟؟؟

من کلاس ام اکتبر هست و با توجه به این که 7 هفته از مصاحبه من میگذره و بارکد ام اعلام نشده یعنی ریجکت شدم؟یا امکان داره چون هنوز به دوره زبانم مونده نتیجه رو نمیدن؟
    به نظرم برو باجه اطلاعات از ویزات بپرس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnaat نمایش پست ها
    امروز از سفارت به من زنگ زدن و گفتن که مدرک کاری برای وقفه تحصیلیت داری یا نه؟ منم گفتم که کارم تدریس بوده و یه کار پروژه ای هم انجام می دادم مدتی ولی مدرکی ندارم. حالا یعتی ریجکت میشم؟
    سلام منم دو سال وقفه داشتم. بهم زنگ زدن و گفتن معلوم نیست این دو سال چیکار میکردی و منم گفتم یه سال کنکور داخلی شرکت کردم بعدشم زبان میخوندم واسه تافل! گفت دقیقا توی سی ویت ذکر کن اینو و دوباره سی ویتو ایمیل کن برامون. منم انجام دادم الانم پروندم رفته آلمان. پس نگران نباشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)