نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 77 از 325 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng petro bochum ruhr uni

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

بچه ها سفارت براش معدل فقط مهمه؟ کسی که یعنی شریف میخونه با کسی که فلان جا آباد میخونه معدلشون باهم بدون هیچ تفاوتی مقایسه میشه؟
    اخه دانشگاه های مثل شریف واقعا سخت میگیرن

Junior Member

سلام ... یه سوال من دیروز وقت سفارتم بود یه سوال ساده رو گفت آلمانی جواب بده ............... منم از استرس و خستگی....... اینقدر پت پت کردم هیچه نتونستم بگم ......... باونم خندید گفت ب1 داری و بع گفت بسه ............................. این چقدر تاثیر داره ؟

Junior Member

وقتی مدرک ب1 ارائه دادین فک نکنم تاثیر داشته باشه، خیلی از موارد شده اصلا وقتی فرد مدرک ارائه میده ازش نمیخوان دیگه صحبت کنه
    ضمن این که از عکس العملش مشخصه که درک کرده که استرس دارین.
    الانم که گذشته نگرانش نباشید دیگه.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed8732007 نمایش پست ها
    بچه ها سفارت براش معدل فقط مهمه؟ کسی که یعنی شریف میخونه با کسی که فلان جا آباد میخونه معدلشون باهم بدون هیچ تفاوتی مقایسه میشه؟
    اخه دانشگاه های مثل شریف واقعا سخت میگیرن
    البته بعضی دانشگاههای آلمان یه تفاوتهایی قائل می شن. اونها، شناخت خوبی از دانشگاههای خوب ایران دارن و این تو روند پذیرش مهمه ولی هم سفارت و هم اداره های مهاجرت اکثر شهرهای آلمان یک معدل کفی رو برای موافقت درخواست ویزا درنظر می گیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng petro bochum ruhr uni

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    البته بعضی دانشگاههای آلمان یه تفاوتهایی قائل می شن. اونها، شناخت خوبی از دانشگاههای خوب ایران دارن و این تو روند پذیرش مهمه ولی هم سفارت و هم اداره های مهاجرت اکثر شهرهای آلمان یک معدل کفی رو برای موافقت درخواست ویزا درنظر می گیرن.
    من خودم امیرکبیر لیسانس خوندم معدل ام ۱۲.۹۷ شده
    دیپلم ام نزدیک ۲۰ شده و پیش ام ۱۸ شده
    من زبان بخوم پذیرش گرفتم که کلاس اش اکتبر هست
    الان ۷ هفته گذشته اما خبری نیست
    بارکد های سفارت ام اصلا از قبلی ها نیست دیگه همش جدیدا
    یعنی ریجکت شدم؟ اگه سفارت رد کنه چند روز طول میکشه؟
    من ۲ ماه کلا خونه ام
    نظرتون راجع به من چیه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

درود
    دوستان با تجربه لطفا همفکری کنید. خیلی فوریه.
    من برای کل گپ بین تحصیلاتم گواهی کار دارم، حدود 5سال و نیم قبل از امسال.
    از اول امسال هم تو یک شرکت کار میکنم که یکخورده نوع کارش غلط اندازه! ( تو این زمینه کلی برند اروپایی و المانی الان تو بازار ایران هستن) ...
    اینم بگم یکی از همکارام واسه کانادا کلی سین جیمش کردن و گیر دادن بهش تو مصاحب.
    حالا موندم که این کار اخرم رو اصلا توی رزومه بیارم یا نه؟ با اینکه بیارم ولی گواهی کارشو نبرم؟؟ به نظرتون ممکنه تو مصاحبه مشکل ایجاد کنه؟
    نظرتون چیه؟
    ممنون
    ویرایش توسط mohammad_aria : August 22nd, 2014 در ساعت 11:56 PM
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed8732007 نمایش پست ها
    من خودم امیرکبیر لیسانس خوندم معدل ام ۱۲.۹۷ شده
    دیپلم ام نزدیک ۲۰ شده و پیش ام ۱۸ شده
    من زبان بخوم پذیرش گرفتم که کلاس اش اکتبر هست
    الان ۷ هفته گذشته اما خبری نیست
    بارکد های سفارت ام اصلا از قبلی ها نیست دیگه همش جدیدا
    یعنی ریجکت شدم؟ اگه سفارت رد کنه چند روز طول میکشه؟
    من ۲ ماه کلا خونه ام
    نظرتون راجع به من چیه؟
    اگه از سفارت ریجکت می شدین تا حالا باید جواب می یومد. فکر نکنم ریجکت بشین. شما حسنتون اینه که عملکردتون تو دوره های قبلی خوب بوده. ان شالله که ویزاتون میاد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    درود
    دوستان با تجربه لطفا همفکری کنید. خیلی فوریه.
    من برای کل گپ بین تحصیلاتم گواهی کار دارم، حدود 5سال و نیم قبل از امسال.
    از اول امسال هم تو یک شرکت کار میکنم که یکخورده نوع کارش غلط اندازه! ( تو این زمینه کلی برند اروپایی و المانی الان تو بازار ایران هستن) ...
    اینم بگم یکی از همکارام واسه کانادا کلی سین جیمش کردن و گیر دادن بهش تو مصاحب.
    حالا موندم که این کار اخرم رو اصلا توی رزومه بیارم یا نه؟ با اینکه بیارم ولی گواهی کارشو نبرم؟؟ به نظرتون ممکنه تو مصاحبه مشکل ایجاد کنه؟
    نظرتون چیه؟
    ممنون
    سفارت آلمان بخاطر نوع کار کسی رو سین جین نمیکنه، فقط مهم اینه که توی مدت گپ یه کاری مرتبط انجام داده باشید و رزومه هیچ بازه زمانی ای رو خالی نشون نده. پس بهتره هر نوع کاری هست طوری نشون داده بشه که انگار مرتبط با رشته ست

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

سلام دوستان
    از سفارت با من تماس گرفتن که باید مدرک زبانم رو ببرم الان این کسری مدرک حساب میشه دیگه درسته؟ یعنی باید برم بخش کسری مدرک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از سفارت با من تماس گرفتن که باید مدرک زبانم رو ببرم الان این کسری مدرک حساب میشه دیگه درسته؟ یعنی باید برم بخش کسری مدرک؟
    ساعت 10 صبح مدرکتون رو ببرین تحویل بدین... بخش خاصی نیست. همون دره سمت راست هستش که برای مصاحبه رفته بودین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)