نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 78 از 325 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان نمیدونم سوالم به این قسمت مربوط میشه یا نه اما قسمت دیگه ای پیدا نکردم
    اگر بخواهیم پاسپورتمون رو عوض کنیم باید چکار کنیم؟؟باید به سفارت بگیم که میخوایم این کار رو بکنیم؟؟یا بریم عوض کنیم و بعد بریم سفارت و بگیم عوض کردیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amvv نمایش پست ها
    ساعت 10 صبح مدرکتون رو ببرین تحویل بدین... بخش خاصی نیست. همون دره سمت راست هستش که برای مصاحبه رفته بودین
    اتفاقا سوال منم هست چون هنوز به مصاحبه دعوت نشدم. من مدرک قبلیم به انگلیسی بود و دانشگاه ازم آیلتس/تافل نخواست. بنظرتون سفارت گواهی زبانم رو ناکافی میدونه؟ ادمیشن برای کورس به انگلیسیه.

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط points نمایش پست ها
    اتفاقا سوال منم هست چون هنوز به مصاحبه دعوت نشدم. من مدرک قبلیم به انگلیسی بود و دانشگاه ازم آیلتس/تافل نخواست. بنظرتون سفارت گواهی زبانم رو ناکافی میدونه؟ ادمیشن برای کورس به انگلیسیه.
    سفارت از من مدرک زبان آلمانی خواسته بود در حالی که دانشگاه نخواسته بود(یعنی گفته بود کارنامه گوته هم قبوله). منم دانشگاه قبلیم انگلیسی زبان بود اما مدرک آیلتس رو تحویل دادم.

Junior Member

امروز هم جواب ویزام نیومد...
    من 31.7 رفتم مصاحبه و امروز بیشتر بارکدهایی که اعلام شدن از عدد بارکد من بزرگترن!
    کسی میدون که چطور میتونم پیگیری کنم که ویزام تو چه مرحله ای هست؟
    واقعا که انتظار سخته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    سفارت از من مدرک زبان آلمانی خواسته بود در حالی که دانشگاه نخواسته بود(یعنی گفته بود کارنامه گوته هم قبوله). منم دانشگاه قبلیم انگلیسی زبان بود اما مدرک آیلتس رو تحویل دادم.
    من متوجه نشدم. منظورتون این هست که سفارت در هر صورت مدرک زیان رو میخواد و احتمالن تو کیس من، انگلیسی بودن دانشگاه قبلیم کفایت نمیکنه. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط points نمایش پست ها
    من متوجه نشدم. منظورتون این هست که سفارت در هر صورت مدرک زیان رو میخواد و احتمالن تو کیس من، انگلیسی بودن دانشگاه قبلیم کفایت نمیکنه. درسته؟
    اين براي كساني هست كه توي نامه پذيرششون نوشته بايد قبل از شروع دوره كلاس زبان آْلماني را بگذرونند. در غير اين صورت نيازي نيست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng petro bochum ruhr uni

شما ترمتون اکتبر هست؟ سفارت اگه کلاستون دیر باشه فعلا اعلام نمیکنه و 1 ماه مونده اعلام میشه .اگه بارکد ها رو ببینید کنار اکثر این ها ویزای کسانی است که باید تا اخر سپتامبر اونجا باشن و خیلی کم کسانی زودتر ویزاشون میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedswd نمایش پست ها
    امروز هم جواب ویزام نیومد...
    من 31.7 رفتم مصاحبه و امروز بیشتر بارکدهایی که اعلام شدن از عدد بارکد من بزرگترن!
    کسی میدون که چطور میتونم پیگیری کنم که ویزام تو چه مرحله ای هست؟
    واقعا که انتظار سخته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed8732007 نمایش پست ها
    شما ترمتون اکتبر هست؟ سفارت اگه کلاستون دیر باشه فعلا اعلام نمیکنه و 1 ماه مونده اعلام میشه .اگه بارکد ها رو ببینید کنار اکثر این ها ویزای کسانی است که باید تا اخر سپتامبر اونجا باشن و خیلی کم کسانی زودتر ویزاشون میاد
    مرسی از جوابتون...
    من ترمم 14 اکتبر شروع میشه ولی خب از 1 اکتبر orientation week هست. فکر کنم اونا براشون مهم شروع خود ترم هست پس....

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

این که تاریخ نزدن واسه تحویل ویزا معنیش چیه؟

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط ELMIRA70 نمایش پست ها
    این که تاریخ نزدن واسه تحویل ویزا معنیش چیه؟
    ینی هر وقت برید میتونید بگیرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)