نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 79 از 325 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان من پروندم اداره امنیته، کسی می دونه چه جوری می تونم پیگیری کنم؟ ایمیلی یا تلفنی اگه دارین لطفا بهم بدین.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    دوستان من پروندم اداره امنیته، کسی می دونه چه جوری می تونم پیگیری کنم؟ ایمیلی یا تلفنی اگه دارین لطفا بهم بدین.
    هیچ جوری! تنها راش از طریق خود سفارت هست.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

کسی میدونه روی چه حسابی ویزای بعضی ها رو سه هفته ای میدن، ولی بعضی ها حتی تا دو ماه هم خبری نمیشه؟؟ امروز دقیقاً شد سه هفته ولی جرأت نمیکنم زنگ بزنم سفارت پیگیری کنم. هفته پیش زنگ زدم بهم گفتن پرونده ام رو فرستادن آلمان. من فرم امنیتی و اینها هم نداشتم. اداره مهاجرت هم ایمیل زدم گفت ما اجازه نداریم چیزی بگیم! واقعاً انتظار سخته...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    کسی میدونه روی چه حسابی ویزای بعضی ها رو سه هفته ای میدن، ولی بعضی ها حتی تا دو ماه هم خبری نمیشه؟؟ امروز دقیقاً شد سه هفته ولی جرأت نمیکنم زنگ بزنم سفارت پیگیری کنم. هفته پیش زنگ زدم بهم گفتن پرونده ام رو فرستادن آلمان. من فرم امنیتی و اینها هم نداشتم. اداره مهاجرت هم ایمیل زدم گفت ما اجازه نداریم چیزی بگیم! واقعاً انتظار سخته...
    باز اعصاب داشت طرفی که زنگ زدین. من زنگ زدم بعد 3 هفته گفت مگه نگفته بودیم 6 تا 8 هفته. 1 ماهم نشده واسه چی زنگ زدین.
    گفت هیچ اطلاعاتی هم بهت نمیدم

سلام کسی می دونه وقتی بعد از مصاحبه برای کمبود مدرک زنگ می زنن با حدود چه شماره ایه؟ این شماره(5138077) به من زنگ زد دیروز ولی miss شد. میره رو پیغام گیر. کلا دارم نسبت به همه چیز حساس میشم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz25401 نمایش پست ها
    سلام کسی می دونه وقتی بعد از مصاحبه برای کمبود مدرک زنگ می زنن با حدود چه شماره ایه؟ این شماره(5138077) به من زنگ زد دیروز ولی miss شد. میره رو پیغام گیر. کلا دارم نسبت به همه چیز حساس میشم!!
    سلام
    به من از یه شماره تلفن با پیش شماره 399 تماس گرفتن.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

دوستان ویزای من بالاخره درست بعد از سه هفته اومد. خدا رو شکر به مدرک زبان هم هیچ گیری ندادن و احتمالاً همون GRE یا لیسانس زبانم رو به جای آیلتس قبول کردن... امیدوارم ویزای همه هر چه سریعتر بیاد چون میدونم انتظار واقعاً سخته...

بچه ها یه سوال
    یکی از دوستام دقیقا همون روزی که من مصاحبه داشتم اومد برای مصاحبه. الان 3 هفته گذشته بارکد دوستم رو پریروز توی سایت زدن ولی خبری از بارکد من نیست. فرم رشته خاص هم پر نکردم. این عادیه؟؟یا اینکه مشکلی هست. من هفته بعد از مصاحبه 3 روز سفر بودم گوشیم خط نمیداد نکنه تو این 3 روز بهم زنگیده باشن؟؟خیلی نگرانم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsuli نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال
    یکی از دوستام دقیقا همون روزی که من مصاحبه داشتم اومد برای مصاحبه. الان 3 هفته گذشته بارکد دوستم رو پریروز توی سایت زدن ولی خبری از بارکد من نیست. فرم رشته خاص هم پر نکردم. این عادیه؟؟یا اینکه مشکلی هست. من هفته بعد از مصاحبه 3 روز سفر بودم گوشیم خط نمیداد نکنه تو این 3 روز بهم زنگیده باشن؟؟خیلی نگرانم.
    ميشه يكم صبر و تحمل داشته باشيد؟ چند وقته همه ميان ميگن سه هفته گذشته چرا نيومده!! سه هفته ست همش خب!!
    شما اولين كاري كه بايد بكنيد نامه ادميشن كمنيتز رو ببريد تحويل بديد. ميتونيد سوال هم بپرسيد. البته ميتونيس وايسيد موقع تحويل ويزا تحويل بديد

سلام دوستان
    من امروز ویزام اومد جلو شماره پرونده RP,KV,AS خورده بدون تاریخ یعنی هرزمان بخوام میتونم برم سفارت ویزا رو بگیرم ؟ تهران نیستم هفته دیگه برم مورد نداره یا دیره ؟
    BA نخورده واسم تمکن مالی مجدد لازمه ببرم واسشون ؟
    ویرایش توسط sepidehreg : August 27th, 2014 در ساعت 11:56 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)