نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 80 از 325 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز ویزام اومد جلو شماره پرونده RP,KV,AS خورده بدون تاریخ یعنی هرزمان بخوام میتونم برم سفارت ویزا رو بگیرم ؟ تهران نیستم هفته دیگه برم مورد نداره یا دیره ؟
    سلام،

شما می تونین برین و ویزاتون رو بگیرین اگه تاریخ شروع دورتون تو حدودهای یک ماه آینده باشه. در غیر این صورت، معمولا ویزا رو نمی زنن و می گن برین و تو همون حدودا بیاین (تو این حالت، اگه یه تماس بگیرین، یه تایمی رو براتون مشخص می کنند ). در ضمن، فکر نکنم هفته بعد رفتنتون هم مشکل ساز بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    BA نخورده واسم تمکن مالی مجدد لازمه ببرم واسشون ؟
    اصولا لازم نیست ولی اگه بتونی یه گواهی بگیری بد نیست. من فقط در مورد یک نفر از دوستان شنیدم که ازش این گواهی رو خواستن علیرغم اینکه تو سایت نزده بودند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amvv نمایش پست ها
    باز اعصاب داشت طرفی که زنگ زدین. من زنگ زدم بعد 3 هفته گفت مگه نگفته بودیم 6 تا 8 هفته. 1 ماهم نشده واسه چی زنگ زدین.
    گفت هیچ اطلاعاتی هم بهت نمیدم
    منم هنوز یک ماه نشده اما دیروز صبح زنگ زدم و افیسر که یه اقایی با صدای جوون بودن به همه سوالاتم جواب دادن با صبر و حوصله. البته احساس کردم در بعضی از موارد اطلاع نداشتن یا تازه کار بودن. اینقدر رفتارشون محترمانه بود که فک کردم قسمت پاسخگویی تلفنیشونم مونیتور میشه. نمیشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Setare2012 نمایش پست ها
    منم هنوز یک ماه نشده اما دیروز صبح زنگ زدم و افیسر که یه اقایی با صدای جوون بودن به همه سوالاتم جواب دادن با صبر و حوصله. البته احساس کردم در بعضی از موارد اطلاع نداشتن یا تازه کار بودن. اینقدر رفتارشون محترمانه بود که فک کردم قسمت پاسخگویی تلفنیشونم مونیتور میشه. نمیشه؟
    اینم تا یادم نرفته بگم من به اداره مهاجرت ایمیل زدم با استفاده از لینکی که یکی از دوستان تو قسمت آدرسها گذاشته بودند اما متاسفانه بعد از یک هفته جواب ندادن. از دانشگاه پرسیدم یه ایمیل جدید داد و از اونجا بعد از چند ساعت مشخصاتم خواستن. بعد از یه روز که ازشون دیگه خبری نشد دوباره ایمیل زدم که گفتن جواب فرستادن تهران و بقیه اش با اوناس. من وقتی تلفن زدم اینو نمیدونستم و افیسر چیزی در مورد اینکه جواب امده نگفت!

Junior Member

سلام دوستان من امروز مصاحبه داشتم
    چیز خاصی نپرسید فقط اینکه راجع به رشتت به آلمانی بگو

خیلی سریع
    این نشونه ی خوبی هست یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tavahodi نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز مصاحبه داشتم
    چیز خاصی نپرسید فقط اینکه راجع به رشتت به آلمانی بگو

خیلی سریع
    این نشونه ی خوبی هست یا نه؟
    با درود

این نشونه ی چیزی نیست
    سوالی هست که از همه میپرسن
    کلا هم توی مصاحبه ها سوالهای عجیبی نمیکنن

با آرزوی موفقیت برای شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ka003 نمایش پست ها
    با درود

این نشونه ی چیزی نیست
    سوالی هست که از همه میپرسن
    کلا هم توی مصاحبه ها سوالهای عجیبی نمیکنن

با آرزوی موفقیت برای شما
    خودم رو برای یه چالش آماده کردم واسه همین برام عجیب بود
    چون هیچ گیری هم نداد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng petro bochum ruhr uni

سلام بچه ها من بعد ۸ هفته امروز رفتم باجه اطلاعات بهم گفتن ما فرستادیم اما بوخوم هنوز جواب نداده بعد من خودم بعد ۲ هفته از مصاحبه ایمل زده بودم بوخوم گفتن مدارک هنوز نرسیده اما سفارت از تو بما خبر داده الان هرچی ایمیل ام میدم اداره مهاجرت جواب نمیدن به نظرتون چی کار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed8732007 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من بعد ۸ هفته امروز رفتم باجه اطلاعات بهم گفتن ما فرستادیم اما بوخوم هنوز جواب نداده بعد من خودم بعد ۲ هفته از مصاحبه ایمل زده بودم بوخوم گفتن مدارک هنوز نرسیده اما سفارت از تو بما خبر داده الان هرچی ایمیل ام میدم اداره مهاجرت جواب نمیدن به نظرتون چی کار کنم؟
    لطفا پست قبلی منو بخون سماره 640. من با منشی استاد تماس گرفتم.

Junior Member mj.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics & Software

دوستان سلام:

من از دانشگاه TU Dresden پذیرش دارم و 5 هفته ی پیش مدارکم رو به سفارت آلمان تحویل دادم. 2 بار با سفارت تماس گرفتم که بار اول گفتند، مشکلی نیست و کاراش داره انجام میشه و بار دوم، که یک خانم دیگه گوشی رو برداشت و از دادن جواب تفره می رفت و می گفت هنوز برای جواب خیلی زوده.
    منم به دفتر امور اتباع خارجی شهر درسدن ایمیل زدم که جواب زیر را فرستاده:

Aufenthaltsrecht
    Dear Mr ...
    Contact the German Embassy, Please!

حالا به نظر شما، منظورش از آوردن کلمه ی Aufenthaltsrecht در ابتدای ایمیل، چی هست؟ آیا من باید مدرکی رو به سفارت تحویل بدم؟ یا فقط این هم خواسته از جواب دادن تفره بره؟

پیشاپیش از کمک شما ممنونم.
    به راه بادیه رفتن، به از نشستن باطل / که گر مراد نیابم، به قدر وسع بکوشم«سعدی» || Where there’s a will, there’s a way

Junior Member

دوستان برای تحویل ویزا باید بریم صف وایسیم صبح و اسم بنویسیم؟

یا اینکه بریم بگیم اومدم ویزامو بگیرم راه میدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)