نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 85 از 325 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

درود
    نه اون واسه مدرک مالی هستش. فرم امنیتی باید پر شه و در آخر یه عکس اضافه ازتون میگیرن و بهش الصاق میشه.
    شما مگه فرم رو بدون خوندن امضا کردید؟
    نه ... ولی اینقدر استرس بود یادم نمیاد چی بود :دی
    ویرایش توسط sepidehreg : September 6th, 2014 در ساعت 11:58 AM

سلام دوستان
    من 13 آگوست مصاحبه ام بود. سابقه كار بالاي 10 سال دارم. دانشگاهم انگليسي زبانه و نمرم 5.5 . فرم امنيتي هم نداشتم. فقط يه هفته بعد از مصاحبه يه مدرك ازم خواستن براي تمكن كه سه روز بعدش بردم براشون. مهلت ثبت نام دانشگاهم 30 سپتامبره . به نظر شما پيگيري كنم يا نه؟ به كجا ايميل بزنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh_1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 13 آگوست مصاحبه ام بود. سابقه كار بالاي 10 سال دارم. دانشگاهم انگليسي زبانه و نمرم 5.5 . فرم امنيتي هم نداشتم. فقط يه هفته بعد از مصاحبه يه مدرك ازم خواستن براي تمكن كه سه روز بعدش بردم براشون. مهلت ثبت نام دانشگاهم 30 سپتامبره . به نظر شما پيگيري كنم يا نه؟ به كجا ايميل بزنم؟
    تازه به زور سه هفته شده، پيگيری کردن معمولن کار کسی رو جلو نميندازه اما اگه دوست داشتين ميتونين برين از باجه اطلاعات سفارت بپرسين

سلام من الان یه جا دیدم توی پست ها که باید بعد از پرداخت پول بریم فیش رو به باجه بدیم. این درسته؟ من دو هفته پیش مصاحبم بود و بعد از پرداخت 60 یورو دیگه رفتم. یعنی باید این برگه آ4 و فیش رو تحویل میدادم؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz25401 نمایش پست ها
    سلام من الان یه جا دیدم توی پست ها که باید بعد از پرداخت پول بریم فیش رو به باجه بدیم. این درسته؟ من دو هفته پیش مصاحبم بود و بعد از پرداخت 60 یورو دیگه رفتم. یعنی باید این برگه آ4 و فیش رو تحویل میدادم؟؟
    نه، اون ورق آ چهار بايد دست خودتون بمونه و ببرين خونه، ويزا رو با همون بهتون تحويل ميدن

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

سلام دوستان. ممنون میشم اگه اطلاعاتی در زمینه مشکل من دارید پاسخ بدین:
    دوست من امروز برای گرفتن ویزاش رفته بوده سفارت که بهش گفته کنسول یه ایرادی ازت گرفته فردا ساعت 7 بیا ولی پاسپورتش رو پس ندادن و گفتن فردا بره صندوق.
    آیا برای کسی از دوستان تا حالا مورد مشابه پیش آمده؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    دوست من امروز برای گرفتن ویزاش رفته بوده سفارت که بهش گفته کنسول یه ایرادی ازت گرفته فردا ساعت 7 بیا ولی پاسپورتش رو پس ندادن و گفتن فردا بره صندوق.
    سلام،

از اونجایی که پاس دوستتون رو گرفته و گفته فردا مستقیم بره صندوق، بعید می دونم مشکل خاصی پیش بیاد. اگه مشکل حادی بود، می گفت بعد یه مدتی با سفارت تماس بگیره تا نتیجه رو جویا بشه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

برای دوست منم این اتفاق افتاد، رفت بهش گفتن شما امتحان تعیین سطح زبان طبق نامه پذیرش باید 24 سپتامبر بدید، چرا بلیط 29 م گرفتید (البته قبلش ازش پرسیده بودن که کی میخواد بره، اینم خودش گفته بود که 29 م بلیط داره)، اینم یه نامه داشت که میتونست 1 ماه دیرتر بره اونو نشون داد و همه چی اوکی شد!

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

دوستان ممنون از پاسختون. مشکل دوست من حل شد و من اینجا مسئله رو مینویسم تا اگه واسه کسی از دوستان پیش آمد در جریان باشند:
    دوست من به ترم پیش نرسیده بود و با وجودیکه نامه پذیرشش دو تاریخ داشت کنسول برای ترم جدید ایراد گرفته بود و ازش نامه جدید از دانشگاه خواسته بود مبنی بر اینکه همچنان اجازه تحصیل داره. در این پروسه بهش شماره جدید در سفارت داده بودند. بعد از اکی شدن ویزا وقتی برای دریافت پاسپورت رفته بود مسئولین سفارت در کامپیوتر شماره قبلی رو سرچ می کردن!!! به خاطر همین گفته بودن کنسول ایراد گرفته!
    به هر حال در مورد مشابه شما میتونید درخواست بدین با شماره جدید مسئله رو پیگیری کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

دوست من به ترم پیش نرسیده بود و با وجودیکه نامه پذیرشش دو تاریخ داشت کنسول برای ترم جدید ایراد گرفته بود و ازش نامه جدید از دانشگاه خواسته بود مبنی بر اینکه همچنان اجازه تحصیل داره. در این پروسه بهش شماره جدید در سفارت داده بودند. بعد از اکی شدن ویزا وقتی برای دریافت پاسپورت رفته بود مسئولین سفارت در کامپیوتر شماره قبلی رو سرچ می کردن!!! به خاطر همین گفته بودن کنسول ایراد گرفته!
    به هر حال در مورد مشابه شما میتونید درخواست بدین با شماره جدید مسئله رو پیگیری کنند.
    سلام دوست عزیز منظورتون از شماره جدید اینه که اگه برای ترم بعد دیفر کنیم باید بریم شماره پرونده جدید بگیریم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)