نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 88 از 325 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط p_econo نمایش پست ها
    پس کلاسم چی؟ اول اکتبر ...
    منم حالت شما رو دارم. حتی بلیط هم خریدم واسه اول اکتبر ولی ویزا نیومده هنوز. تنها کاری که میشه کرد صبره فعلا... تازه من وضعم بدتر هم هست. ارشد هم قبول شدم تا آخره شهریور ویزا نیاد مجبورم برم ثبت نام که بعد ویزا اومد انصراف بدم

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    درود
    اینکار رو شما انجام نمیدید بلکه آفیسر تاریخ رو میزنه.
    ازتون میپرسه شروع کلاسا کی هست و شما واسه کی بلیط گرفتید یا رزرو کردید. معمولا یکی دو روز قبل اون تاریخ رو شروع ویزاتون میزنه
    سلام یعنی مثلا اگه دانشگاه گفته باشه 6اکتبر اونجا باشم منم ویزامو واسه 2 روز زودتر بزنه میتونم دیرتر از 6ام برم؟؟؟؟؟ آخه نمیخوام اون دانشگاه ثبت نام کنم و دانشگاه جدید حالا حالاها وقت داره

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    سلام یعنی مثلا اگه دانشگاه گفته باشه 6اکتبر اونجا باشم منم ویزامو واسه 2 روز زودتر بزنه میتونم دیرتر از 6ام برم؟؟؟؟؟ آخه نمیخوام اون دانشگاه ثبت نام کنم و دانشگاه جدید حالا حالاها وقت داره
    شما یک وقتی اعلام میکنید و از یکی دو روز قبلش واستون ویزا میخوره. دیگه اینکه کی برید بعید میدونم مشکلی داشته باشه.
    فقط دقت کنید که معمولا ویزا رو 3ماهه میزنن و شما تو این مدت باید برید.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان.
    به نظرتون امکان داره بعد از اینکه مهاجرت و امنیت جواب دادن سفارت خودش ریجکت کنه. آخه من زنگ که زدم گفت جواب امنیت تازه اومده میزنیم توی سایت یا شاید زنگ بزنیم بهت. به دوستم هم که شرایطش مثه منه گفته بود که پیگیری میکنم چرا تا الان نزدن توی سایت. به نظرتون هنوز احتمال ریجکت هست؟

Junior Member ramiz_ahan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Technical University of Munich - Physics

سلام
    من 1 ماه پیش ملاقات ویزا رو داشتم و هنوز هم جواب ویزام نیومده. چون زمان ثبت نام هم داره نزدیک می شه می خوام وضعیت ویزام رو پیگیری کنم. در همین مورد چندتا سوال داشتم:
    - همه پرونده ها به هم به اداره مهاجرت فرستاده می شن هم به اداره ی امنیت؟ یا فقط پرونده ی کسانی به اداره امنیت فرستاده می شن که پرسشنامه امنیتی پر کردن؟
    - چه طوری می شه با این ادارات تماس گرفت ؟ من آلمانی بلد نیستم چند روز پیش به بخش دانشجویی auslanderbehorde مونیخ ایمیل انگلیسی زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم. به نظرتون به انگلیسی راهنمایی می کنن اگه تلفنی تماس بگیرم؟
    روز همتون بخیر

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramiz_ahan نمایش پست ها
    سلام
    من 1 ماه پیش ملاقات ویزا رو داشتم و هنوز هم جواب ویزام نیومده. چون زمان ثبت نام هم داره نزدیک می شه می خوام وضعیت ویزام رو پیگیری کنم. در همین مورد چندتا سوال داشتم:
    - همه پرونده ها به هم به اداره مهاجرت فرستاده می شن هم به اداره ی امنیت؟ یا فقط پرونده ی کسانی به اداره امنیت فرستاده می شن که پرسشنامه امنیتی پر کردن؟
    - چه طوری می شه با این ادارات تماس گرفت ؟ من آلمانی بلد نیستم چند روز پیش به بخش دانشجویی auslanderbehorde مونیخ ایمیل انگلیسی زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم. به نظرتون به انگلیسی راهنمایی می کنن اگه تلفنی تماس بگیرم؟
    روز همتون بخیر
    سلام اگه فرم امنیتی پر کرده باشید به اداره امنیت فرستاده میشه در غیر اینضورت مهاجرت بررسی میکنه. پیگیری از اداره امنیت تقریبا غیرممکنه فقط میشه به help desk میل زد که فکر نکنم جواب بدن(امتحان نکردم) برای پیدا کردن شماره و آدرس اداره های مهاجرت به تاپیک "
    آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره تلفن های مرتبط با آلمان
    " برین این سایت هم خوبه http://www.auslaenderaemter.de/plz0e.php

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

سلام دوستان.
    به نظرتون امکان داره بعد از اینکه مهاجرت و امنیت جواب دادن سفارت خودش ریجکت کنه. آخه من زنگ که زدم گفت جواب امنیت تازه اومده میزنیم توی سایت یا شاید زنگ بزنیم بهت. به دوستم هم که شرایطش مثه منه گفته بود که پیگیری میکنم چرا تا الان نزدن توی سایت. به نظرتون هنوز احتمال ریجکت هست؟
    سلام،

اگه سفارت می خواست شما رو ریجکت کنه، معمولا همون اولا ریجکت می کرد. اگه گفته می زنیم تو سایت، یعنی با درخواست شما موافقت شده و احتمالا تو چند روز آینده بارکدتون رو تو سایت بزنن. اگه نزدن، پیگیری کنین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

سلام دوستان.
    ویزاهایی که جوابشون اومده را بلافاصله نمیزنن توی سایت اونم برای خودش نوبت داره . جواب های مثبت را به ترتیبی که اومده میذارن توی نوبت و روزی چندتا رو اعلام میکنه که همه با هم نیان سفارت. چون تعداد ویزاهای شنگن خیلی زیاده و اونها هم هر روز میان برای تحویل ویزا. اون روز که من رفتم ویزامو تحویل بگیرم نفر 98 ام شدم !
    ویرایش توسط hoseinr59 : September 19th, 2014 در ساعت 11:22 AM

Junior Member

سلام دوستان من یه ماه پیش وقت سفارتم بود و 10 روز پبش نقصی هام رو تگکیل کردم به نظرتون کی پیگیری کنم ؟؟؟؟

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

سلام
    Amin_r90 بنده هم حدوداً 3ماه پیش مصاحبه داشتم و 20 روز پیش مورد مربوط به نقص مدرک رو ارائه دادم. هر هفته تماس گرفتم میگه ما مدرکت رو فرستادیم، دیگه با اداره مهاجرته که بررسی کنه و جواب بده! طی این مدت چندتا ایمیل هم به اداره مهاجرت زدم اما جوابی ندادند. کلا خود سفارت هم نمیدونه چرا داره اینقدر طول میکشه!!! واقعا موقعیت افتضاحیه! چند روز بیشتر تا شروع ترم نمونده، اما هنوز نمیدونم ویزا میاد یا نه؟ بلیط رو اوکی کنم یا نه؟ وسایلم رو جمع و جور کنم یا نه؟ کلاس زبان رو ادامه بدم یا نه؟ کارم رو تحویل بدم یا نه؟ کلا تو کما به سر میبرم!
    دوستان اگه راه حلی غیر از صبر کردن سراغ دارند، راهنمایی کنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)