نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 89 از 325 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    سلام
    Amin_r90 بنده هم حدوداً 3ماه پیش مصاحبه داشتم و 20 روز پیش مورد مربوط به نقص مدرک رو ارائه دادم. هر هفته تماس گرفتم میگه ما مدرکت رو فرستادیم، دیگه با اداره مهاجرته که بررسی کنه و جواب بده! طی این مدت چندتا ایمیل هم به اداره مهاجرت زدم اما جوابی ندادند. کلا خود سفارت هم نمیدونه چرا داره اینقدر طول میکشه!!! واقعا موقعیت افتضاحیه! چند روز بیشتر تا شروع ترم نمونده، اما هنوز نمیدونم ویزا میاد یا نه؟ بلیط رو اوکی کنم یا نه؟ وسایلم رو جمع و جور کنم یا نه؟ کلاس زبان رو ادامه بدم یا نه؟ کارم رو تحویل بدم یا نه؟ کلا تو کما به سر میبرم!
    دوستان اگه راه حلی غیر از صبر کردن سراغ دارند، راهنمایی کنن.
    سلام،

من فکر کنم ویزای شما بیاد. اگه تا چند روز باقیمونده جوابی نیومد، بهتره یه Extension Request Letter به دانشگاه بنویسی و جوابش همرات باشه که وقتی ویزات اومد، اون رو به سفارت ارائه بدی. بدون اون نمی تونی ویزات رو بگیری.
    ویرایش توسط sepidehreg : September 20th, 2014 در ساعت 02:35 PM
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام،

من فکر کنم ویزای شما بیاد. اگه تا چند روز باقیمونده جوابی نیومد، بهتره یه Extension Request Letter به دانشگاه بنویسی و جوابش همرات باشه که وقتی ویزات اومد، اون رو به سفارت ارائه بدی. بدون اون نمی تونی ویزات رو بگیری.

ممنون از پاسختون،
    تو این نامه باید ذکر بشه که این دانشجو تا فلان تاریخ میتونه بیاد یا اینکه اصلا یه پذیرش جدید باید باشه؟
    محتوای این نامه یه چیز استاندارد هست یا من باید بگم اینطوری میخوام؟ میشه یه توضیح مختصر بدین؟
    ویرایش توسط sepidehreg : September 20th, 2014 در ساعت 02:35 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material science and engineering/تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

سلام
    ويزاي من براي المان بايد 4 هفته اي ميومده اما هنوز نيومده . بنظرتون بايد چيكاركنم . در صورتي كه من براي يه دوره هفته پيش المان ميبودم

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون،
    تو این نامه باید ذکر بشه که این دانشجو تا فلان تاریخ میتونه بیاد یا اینکه اصلا یه پذیرش جدید باید باشه؟
    محتوای این نامه یه چیز استاندارد هست یا من باید بگم اینطوری میخوام؟ میشه یه توضیح مختصر بدین؟
    سلام،

شما یه نامه می زنین به دانشگاه که من به فلان دلیل (در مورد شما، نیومدن به موقع ویزاتون) نمی تونم به موقع سر کلاسها حاضر بشم و ازشون می خواین که بهتون اجازه بدن تا یه خورده دیرتر سر کلاسها حاضر بشین. معمولا طول این زمان قابل مذاکره نیست و یه بازه زمان مشخصی هست (بستگی به دانشگاه داره ولی معمولا یک ماه هست). اونها هم یه نامه به شما میدن مبنی بر اینکه پذیرش شما تا فلان تاریخ معتبر هست و شما می تونین تا اون موقع هم تشریف ببرین. این نامه برای اخذ ویزاتون لازم می شه اگه ویزاتون بعد از تاریخ شروع کلاسها بیاد.

پ.ن.: معمولا محتوای این نامه به صورت آماده توی دانشگاهها وجود داره.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

سلام دوستان
    من 13 آگوست مصاحبه داشتم. 14 سپتامبر هم به سفارت تلفن زدم. گفتن جواب نيومده. مهلت ثبت نامم هم 30 سپتامبره. به نظرتون از كجا پيگيري كنم؟ اگه ريجكت شده بودم تا الان معلوم مي شد؟
    ویرایش توسط elaheh_1983 : September 20th, 2014 در ساعت 10:03 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh_1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 13 آگوست مصاحبه داشتم. 14 سپتامبر هم به سفارت تلفن زدم. گفتن جواب نيومده. مهلت ثبت نامم هم 30 سپتامبره. به نظرتون از كجا پيگيري كنم؟ اگه ريجكت شده بودم تا الان معلوم مي شد؟
    واسه خیلیای دیگه هم از جمله خودم طول کشیده. الان شلوغ ترین موقع سال هستش. باید بیشتر صبر کنیم

Junior Member

سلام برادر
    راستش منم 9 اوگست مصاحبه داشتم و 1 اکتبر هم کلاس دارم.
    ولی خبری نشده و 2-3 روز پیشم ک زنگ زدم یه خانمه خیلی مودب گفت: یه کارایی روی پروندت شده ولی تا چند روز دیگه صبر کن!

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام،

شما یه نامه می زنین به دانشگاه که من به فلان دلیل (در مورد شما، نیومدن به موقع ویزاتون) نمی تونم به موقع سر کلاسها حاضر بشم و ازشون می خواین که بهتون اجازه بدن تا یه خورده دیرتر سر کلاسها حاضر بشین. معمولا طول این زمان قابل مذاکره نیست و یه بازه زمان مشخصی هست (بستگی به دانشگاه داره ولی معمولا یک ماه هست). اونها هم یه نامه به شما میدن مبنی بر اینکه پذیرش شما تا فلان تاریخ معتبر هست و شما می تونین تا اون موقع هم تشریف ببرین. این نامه برای اخذ ویزاتون لازم می شه اگه ویزاتون بعد از تاریخ شروع کلاسها بیاد.

پ.ن.: معمولا محتوای این نامه به صورت آماده توی دانشگاهها وجود داره.
    سلام. من یک ایمیل به دانشکاه زدم و گفتم که این نامه رو میخوام و دانشگاه در جواب ایمیل گفت که میتونی دیرتر تا تاریخ 6 اکتبر بیای. همین ایمیل کافیه برای دریافت ویزا؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    سلام. من یک ایمیل به دانشکاه زدم و گفتم که این نامه رو میخوام و دانشگاه در جواب ایمیل گفت که میتونی دیرتر تا تاریخ 6 اکتبر بیای. همین ایمیل کافیه برای دریافت ویزا؟
    سلام،

Unknown

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
    سلام
    ويزاي من براي المان بايد 4 هفته اي ميومده اما هنوز نيومده . بنظرتون بايد چيكاركنم . در صورتي كه من براي يه دوره هفته پيش المان ميبودم
    سلام،

شما بهتره یه Extension Request Letter به دانشگاه بنویسی و ازشون بخوای که تاریخ مجاز برای شرکت در دوره رو تمدید کنن. وقتی ویزاتون اومد، جوابیه ارسال شده از دانشگاه رو ببرین سفارت تا بتونین ویزاتون رو بگیرین.

Unknown

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)