نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 91 از 325 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    من برای مستر اقدام کردم ولی چون مستر دومم هست فرم امنیتی پر کردم. الان 11 هفته میگذره از مصاحبه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    یعنی من که مستر دوم هستم و دو هفته از تاریخ مصاحبه ام میگذره اصلا امیدوار نباشم به این زودی جواب بیاد و دیفر کنم برای ترم بعد. من فرم امنیتی پر کردم. از اداره امنیت به دانشگاه زنگ می زنن؟چی می پرسن یعنی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rocana نمایش پست ها
    من برای مستر دوم اقدام کردم و فرم امنیتی رو هم پر کردم که با توجه به صحبت دوستان فرمم می ره اداره امنیت. مطمئن هستید اداره امنیت زودتر از دو ماه جوابش نمیاد؟ دانشگاه می تونه باهاشون تماس بگیره؟اگر می تونه چطوری؟
    سلام،
    اونهایی که برای مستر دوم اقدام می کنن، زمان بررسی اداره امنیت اونها یه خورده طول می کشه چون اونها مدارک مستر اول تائید شده سفارت رو دارن و ممکنه بعد اومدن به آلمان برای دکتری پذیرش بگیرن! معمولا حداقل بین دو تا دو و نیم ماه بررسی ویزای کسایی که برای مستر دوم اقدام کردن زمان لازمه که البته این ممکنه بیشتر هم بشه.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

من برای پیگیری وضعیت ویزام به immigration offics (Karlsruhe) ایمیل زدم. همون ایمیلی که در سایت خودشون هست (auslaenderstelle@bus.karlsruhe.de) اما ایمیلم برگشت خورد. کسی با این مساله مواجه شده؟
    ویرایش توسط rocana : September 24th, 2014 در ساعت 01:39 AM

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

سلام
    از دوستان کسی برا دانشگاه دویسبورگ اقدام کرده و ویزاش اومده باشه؟! آخه امروز یک ایمیل از طرف ادازه مهاجرت این شهر برام اومده که میگه به دلیل کمبود نیروی انسانی و حجم بالای کار، نمیتونیم سریع پرونده ها رو بررسی کنیم. نمیدونم 3ماه زمان برا بررسی پرونده کمه!

من هم برای مستر دوم اقدام کردم و 7 مرداد (29 جولای*) مصاحبه دادم و هنوز جوابی نیومده ، اداره مهاجرت موافقت کرده ( از طریق دانشگاه پیگیری کردم) اما سفارت گفت که امنیت هنوز جواب نداده....
    امیدوارم که دو ماهه بیاد دیگه
    سفارت بین ساعت 10 تا 11 صبح جواب میده به همون شماره ای که تو سایت هست زنگ بزنید ، من تا به حال 4-3 مرتبه پیگیری کردم

Junior Member

سلام دوستان،
    من 9 اوگست مصاحبه داشتم ولی هنوز خبری نیست!!!!
    میخواستم ببینم کسی هست که مصاحبش نزدیک من بوده باشه و جوابش هنوز نیومده باشه؟
    آخه اینا دارن چیکار میکن مگه ... :-(

من مستر دوم هستم فرم امنیتی رو هم پر کردم. امروز زنگ زدم سفارت گفت که " با ویزاتون موافقت شده، پرونده تون اما اداره امنیته. "
    بعد اینکه گوشی رو قطع کردم فهمیدم که درست منظورشو نفهمیدم. "موافقت شده و اداره امنیته" یعنی کارش اداره امنیت تموم شده ولی هنوز نفرستادن؟ یا اداره مهاجرت موافقت کرده رفته امنیت و اونجا در حال بررسیه؟ می ترسم فردا زنگ بزنم فحشم بدن
    دانشگاه می تونه با اداره امنیت تماس بگیره؟ چطور؟

من مستر دوم هستم فرم امنیتی رو هم پر کردم. امروز زنگ زدم سفارت گفت که " با ویزاتون موافقت شده، پرونده تون اما اداره امنیته. "
    بعد اینکه گوشی رو قطع کردم فهمیدم که درست منظورشو نفهمیدم. "موافقت شده و اداره امنیته" یعنی کارش اداره امنیت تموم شده ولی هنوز نفرستادن؟ یا اداره مهاجرت موافقت کرده رفته امنیت و اونجا در حال بررسیه؟ می ترسم فردا زنگ بزنم فحشم بدن
    یعنی سفارت و اداره مهاجرت اوکی دادن. اما اداره امنیت هنوز جواب نداده. من تاحالا ندیدم کسی از اداره امنیت پیگیری کرده باشه باید بذاری خودش روالش طی بشه.

فکر کنم یعنی ویزا رو دادن اما پروندتون هنوز کامل به ایران نیومده، آخه اگه امنیت باشه و جواب نداده باشه نمیگن که موافقت شده
    مال من همینطوریه یعنی مهاجرت اکی کرده و امنیت هنوز جواب نداده تا حالا هر دفعه هم که تماس گرفتم گفتن هنوز جوابی نیومده. دوباره هم که زنگ بزنین اشکالی نداره من هفته ای دو سه بار دارم زنگ میزنم

Junior Member

سلام.
    دوستان ادرس اداره مهاجرت برلین رو چطوری پیدا کنم؟ نتونستم از گوگل:-(

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط p_econo نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان ادرس اداره مهاجرت برلین رو چطوری پیدا کنم؟ نتونستم از گوگل:-(

با درود

این پست رو در بخش مرتبط با آدرس ها ببینید پاسخ شما هم هست پست ۶

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)