نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 96 از 325 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

من فکر میکنم که این ایمیل info visa چک میشه چون دو بار از من خواستن که چیزی برشون بفرستم و به همین ایمیل فرستادم فرداش جواب دادن که رسیده و تشکر کردن. حتما خوندن حالا این که پیگیری بکنن و سریعتر بشه کارتون رو نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط stuck نمایش پست ها
    نمیدونم اینجا درست هست برای این سوال یا نه...
    آیا از دوستان کسی هست که فردا یا پس فردا بخوان برن سفارت؟ من نیاز به ایمیل یکی از کارمندان سفارت دارم که مطمئن باشم قطعاً چِک میکنه. هیچ فرقی نداره. ترجیحاً کسی باشه که مربوط به بخش ویزا یا دقیق تر ویزای کاری باشه. فقط یکی که ایمیل بهش برسه و ببینه و بتونه حداقل فوروارد کنه سمت مسئول مربوطه. یکی از ادارات آلمان که کار من رو پیگیری میکنه به ایمیل info و visa زده اما جوابی نگرفته.

متاسفانه درحال حاضر شهرستانم و خیلی سخته بیام. از طرفی احتمالاً جواب ویزام به این قضیه وابسته اس و زمان خیلی کمی دارم.

خیـــلــــی ممنوووون

دوستان اگر ویزای کسی ریجکت بشه تقریبا چقدر طول میکشه تا خبرش رو بدن؟؟ و آیا اگر ریجکت شده باشه وقتی که به سفارت زنگ میزنیم میگه که ریجکت شده ؟؟
    الان حدودا 10 هفته از مصاحبه من میگذره (ارشد مجدد) اما هنوز هیچ خبری نیست...

به دانشگاهتون ایمیل بدین و بخواید که بهتون اکتنشن بدن که خیللتون راحت باشه و شاید هم بتونن براتون از مهاجرت پیگیری کنن.

معمولا مهاجرت کارش سریع هست( البته به نسبت امنیت ) حالا ولی برای اینکه خیالتون راحت باشه حتما با دانشگاه مکاتبه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farima84 نمایش پست ها
    من هرچی سایت رو میخونم میبینم بیشتر بچه هایی که وسط پروسه ویزا بهشون از سفارت زنگ میزنن، مشکل نقص مدرک دارن که میرن باجه اطلاعات و تحویل میدن و تازه تو این مرحله میفرستن پروندرو آلمان و پروسه شروع میشه.
    اما من نقص مدرک نبوده مشکلم و بعد از ۵ هفته از مصاحبه اداره مهاجرت اونور ازم چند تا سوال داشته که حالا باید توی یه SOP جدید توضیح بدمشون و بدم باجه اطلاعات و اونا هم بفرستن اداره مهاجرت اونور.
    حالا این وسط پروسه چه جوری میشه؟ چقدر زمان میبره؟ کسی میتونه اگه مشکل مشابه داشته توضیح بده؟ چون من ۹ اکتبر باید آلمان باشم (عمرا برسم )

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان اگر ویزای کسی ریجکت بشه تقریبا چقدر طول میکشه تا خبرش رو بدن؟؟ و آیا اگر ریجکت شده باشه وقتی که به سفارت زنگ میزنیم میگه که ریجکت شده ؟؟
    مورد من (ارشد مجدد) هم الان 9 هفته و چند روز شده و چند روز پیش که زنگ زدم گفت هنوز خبری نیست. تا انجایی که من شنیدم در صورتی که ریجکت شده باشه، میگن که نامه پست میشه یا بیان اطلاعات نامه رو بگیرین. با تقریب 99% می تونم بگم هنوز ریجکت نشدیم و پرونده امنیته (بعد از اینکه گفت خبری نشده ازش پرسیدم امنیته؟ گفت آره). به نظرم تا اخر هفته 11 جای نگرانی نیست. ایشالا این هفته دیگه بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    خبر که نمیدن از وقتی جواب ریجکت مشخص بشه 2 یا 3 هفته طول میکشه نامه ریجکت حاوی دلایل بیاد در خونه فقط از این طریق اعلام میشه. بعد دوست من ارشد مجدد به چک اداره امنیت میخوره و ممکنه پروسه ویزات حدود 3 ماه یا بیشترم طول بکشه. اگه زنگ بزنی سفارت جواب اومده باشه و ریجکت باشه میگه: صبر کن 2 یا 3 هفته دیگه نامش میاد این یعنی ریجکت شده. فقط در صورت شنیدن این جمله معلومه ریجکت شده.

دوست عزیز. من هم مستر دوم بودم. فرم امنیتی هم پر کردم. و ویزام 5 هفته ای اومد. سایت دانشکده ما یه فرم پیگیری ویزا داشت که من تا رفتم مصاحبه بعدش اونو سریع پست کردم و مدام از دانشگاه خواستم که پیگیری کنن. اون بنده خدا ها هم واقعا کوتاهی نکردن. می دونم به سفارت آلمان در تهران دو روز بعد مصاحبه ایمیل و فکس زدن. بقیه پیگیری ها رو هم بهم نگفتن چجوری بوده ولی گفتن ما به هر جا که امکانش بود ایمیل زدیم و درخواست تسریع کارتون رو کردیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    یعنی من که مستر دوم هستم و دو هفته از تاریخ مصاحبه ام میگذره اصلا امیدوار نباشم به این زودی جواب بیاد و دیفر کنم برای ترم بعد. من فرم امنیتی پر کردم. از اداره امنیت به دانشگاه زنگ می زنن؟چی می پرسن یعنی؟

بله پرونده من هم امنیته و مهاجرت اکی کرده- از هفته چهارم مطمئنم که امنیت بوده چون بهم زنگ زدن و گفتن که یه چند تا جیز دیگه براشون بفرستم. الان هم که هفته دهم.
    با تشکر از راهنمایی دوستان، امروز دوباره به دانشگاه ایمیل زدم و اونها گفتن که به سفارت ایمیل میزنن که کارهات رو سریع کنن امیدوارم که تاثیر داشته باشه چون من فقط تا 27 اکتبر فرصت دارم که برم و نمیتونم هم دیفر کنم

Junior Member

من تاریخ امتحان تافلم 22
    سپتامبر 2012 هست الان هنوز جواب ویزام نیومده. اگر بیاد باید مدرک زبان جدید ببرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه کاسل

درود

توی فایل pdf سفارت جلوی شماره ی پرونده ی 581791(560996) نوشته اولین تاریخ مراجعه 24 اکتبر. این تاریخ فقط مربوط به همین شماره پرونده هستش یا تمام شماره پرونده های زیر اون رو هم شامل میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط k24 نمایش پست ها
    درود

توی فایل pdf سفارت جلوی شماره ی پرونده ی 581791(560996) نوشته اولین تاریخ مراجعه 24 اکتبر. این تاریخ فقط مربوط به همین شماره پرونده هستش یا تمام شماره پرونده های زیر اون رو هم شامل میشه؟
    فقط همون شماره پرونده رو شامل میشه.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)