نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 98 از 325 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط k24 نمایش پست ها
    درود دوستان

من میخوام فردا برم سفارت و ویزامو بگیرم. میخوام به مسئول صندوق بگم که مهر خروجم رو 10 نوامبر بزنه. امکانش هست که به این تاریخ ایراد بگیره و بگه که خیلی دیره؟ بر چه اساسی تاریخ خروج رو میزنن؟

و اگه 10 نوامبر تاریخ خروج رو بزنهٰ به این معنی هست که من تا 10 فوریه فرصت سه ماهه رو دارم؟
    درود
    بنده دیروز ویزام رو گرفتم. صندوق که رفتم یه فرم داد گفت پر کن و امضا کن. یه طرفش تعهد میدین که 7908 یورو باهاتون باشه و طرف دیگه مشخص میکنین که کی میخوایین برین. 7-8 نفری که با هم بودیم حول و حوش همون پانزدهم میخواستیم بریم. تاریخ خروج رو طبق درخواست خودتون میزنه (البته اگه مهلت داشته باشین!) شخصا وقتی فرم رو تحویل دادم گفت بلیط گرفتی گفتم آره برا 15 اکتبر، اونم همون سیزدهم که زده بودم رو قبول کرد، حتی ازم Extension Letter هم نخواست! اینم مدت اعتبار ویزام: (13-10-2014 تا 10-01-2015) برا مورد شما که نوامبر میخوایین برین، مهم اینه که دانشگاه مثلا تا 15 نوامبر بهتون اجازه ثبت نام داده باشه، در این صورت همون نامه رو به سفارت نشون بدین فک میکنم حله! موفق باشین.
    Open yourself up to every possibility, something amazing could be right around the corner

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Digital Media , University of Bremen

سلام دوستان
    من امروز بهم زنگ زدن که مدرک تافل 90 ببرم ، که یکشنبه میبرم. من مدرکمو تازه گرفتم و یعنی اصل نیست و از صفحه سایت تافل پرینت گرفتم ، اینو قبول میکنن ؟؟! در هر صورت چیز دیگه ای هم ندارم !
    من دوشنبه کلاسهام شروع میشه ، فکر میکنین حالا که الان بعد از 39 روز بهم زنگ زدن دیگه کی بهم ویزا میدن که به کلاسهام برسم ؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Seanm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز بهم زنگ زدن که مدرک تافل 90 ببرم ، که یکشنبه میبرم. من مدرکمو تازه گرفتم و یعنی اصل نیست و از صفحه سایت تافل پرینت گرفتم ، اینو قبول میکنن ؟؟! در هر صورت چیز دیگه ای هم ندارم !
    من دوشنبه کلاسهام شروع میشه ، فکر میکنین حالا که الان بعد از 39 روز بهم زنگ زدن دیگه کی بهم ویزا میدن که به کلاسهام برسم ؟؟!!!
    ممکنه بعد تحویل این مدرک زبان زود ویزات بیاد و اگه دیرتر بیاد باید نامه ثبت نام با تاخیر از دانشگاه بگیری که هر دانشگاهی برا خودش یه قانون داره بستگی به دانشگاهت داره که تا کی برا این ترم مهلت ثبت نام میده اگه بازم نرسیدی باید پذیرشتو دیفر کنی ترم بعد ویزاتو اون موقع صادر میکنن البته همه اینا در صورتی که جواب ویزات مثبت باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    ممکنه بعد تحویل این مدرک زبان زود ویزات بیاد و اگه دیرتر بیاد باید نامه ثبت نام با تاخیر از دانشگاه بگیری که هر دانشگاهی برا خودش یه قانون داره بستگی به دانشگاهت داره که تا کی برا این ترم مهلت ثبت نام میده اگه بازم نرسیدی باید پذیرشتو دیفر کنی ترم بعد ویزاتو اون موقع صادر میکنن البته همه اینا در صورتی که جواب ویزات مثبت باشه
    از دانشگاه این نامه رو گرفتم ، توی نامه نگفته تا چه تاریخی مهلت دارم فقط گفته A few weeks later !! فکر کنم حداقل 2 هفته دیرتر بهم وقت دادن !
    حالا مسئله اینه که پرینت صفحه ی پروفایل تافلمو قبول میکنن ، چون چند هفته هست که نمرم اومده ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Seanm نمایش پست ها
    از دانشگاه این نامه رو گرفتم ، توی نامه نگفته تا چه تاریخی مهلت دارم فقط گفته A few weeks later !! فکر کنم حداقل 2 هفته دیرتر بهم وقت دادن !
    حالا مسئله اینه که پرینت صفحه ی پروفایل تافلمو قبول میکنن ، چون چند هفته هست که نمرم اومده ؟!
    معمولا تا آخر اکتبر ثبت نام میکنن . راستش موقع مصاحبه قبول میکنن. ولی باید بری ببینی چی میشه دیگه ممکنه قبول کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    معمولا تا آخر اکتبر ثبت نام میکنن . راستش موقع مصاحبه قبول میکنن. ولی باید بری ببینی چی میشه دیگه ممکنه قبول کنن.
    امروز رفتم همون پرینت پروفایلو دادم ، قبول کرد. گفت تا هفته بعد اگه ویزات نیومد بیا باجه ی اطلاعات به همکارم بگو که وقت نداری برای شروع ترمت. نمیدونم فایده ای داره این کار که بهم گفته ؟؟!

Junior Member

سلام دوستان. من الان 3 ماه 17 روزه که منتظر ویزا هستم. برای دکتری. اگه بخوام به استادم بگم پیگیری کنه ویزامو باید بگم با کجا تماس بگیره؟ فرم رشته خاص هم پر کردم و استاد حدود یک ماهه که جواب براشون فرستاده. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

منم سه ماه و بیست روزه منتظرم (دکترا). فکر کنم اگر هنوز امنیت ه باید با Federal Foreign Office تماس بگیرن اگر تاثیر داشته باشه. من تماس گرفتم خودم جواب ندادن.

منم 80 روزه منتظرم (ارشد مجدد) و پروندم هنوز امنیته، دیروز از افیسر سفارت پرسیدم چجوری پیگیری کنم امنیتو گفت راهی نیست، پرسیدم سفارت یا دانشگاه این کارو نمی تونن بکنن؟ گفت نه، حالا یا واقعا نمیشه یا خودشو راحت کرد گفت نه. این federal foreign office همون امنیته؟ چون به مسئول دانشجوهای خارجی دانشگاه هر چی میگم اداره امنیت اصلا نمی فهمه چی میگم. واقعا میشه استاد یا دانشگاه باهاشون تماس بگیرن؟

Junior Member

آره فک کنم همون ه. چون استادم گفت از Federal Forein Office برلین تماس گرفتن و ازش سوال پرسیدن!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)