صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 82

موضوع: Cleveland State University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Cleveland State University

من اپلای کردم و اسکن ریزنمرات آفیشیالم رو براشون میل کردم و از طرفی دوستم هم پرینت گرفت و اونجا بهشون تحویل داد و پذیرش هم گرقتم و گفتن وقتی میرم اصلشو ( ترحمه official) را براشون ببرم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط terrmeh نمایش پست ها
    سلام، دوستان یه سوال فوری! آیا میشه کپی از ترجمه ها بفرستم که یه جورایی صرفه جویی شه؟ چون نوشته :
    All post-secondary school records (transcripts, mark sheets, and certificates). All school records should be submitted in the original language and should be accompanied by a certified English translation. Cleveland State University must see each attempt at passing all courses in order to .properly evaluation the credentials for a US grade point average

بعد نوشته:

Any student that submits unofficial academic records (transcripts, mark sheets, certificates, etc.) for admission purposes will be required to submit their officials upon acceptance and arrival on campus.

منظور از این unofficial دقیقا چیه؟
    من ترجمه هام مهر وزارت خارجه و دادگستری هم داره. ولی کاش بشه کپی فرستاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh.h نمایش پست ها
    من اپلای کردم و اسکن ریزنمرات آفیشیالم رو براشون میل کردم و از طرفی دوستم هم پرینت گرفت و اونجا بهشون تحویل داد و پذیرش هم گرقتم و گفتن وقتی میرم اصلشو ( ترحمه official) را براشون ببرم.

ممنون از جوابتون، موفق باشی ، برای ترم بهار پذیرش گرفتین؟ من برای پاییز ۲۰۱۶ اپلای کردم. شما آیلتس یا تافل و جی آر ای رو آفیشال فرستادین؟ مدارکم رو که ایمیل کردم پرسیدم ازشون ولی هنوز جواب ندادن

Junior Member

بله برای ترم بهار گرقتم که احتمالا به ویزا نمیرسم و برای پاییز دیفر میکنم. آیلتسو اسکنشو فرستادم و جز مدارکم آپدیت کرد ولی باز گفت رسمی بفرستم و جی آر ای رو هم ریپورت کردم. فقط هزینه پست مدرک و ترجمه ریز نمرات برام حذف شد.
    برای آپدیت مدارکتون به ایشون میل بزنین allinone@csuohio.edu
    ممنون از جوابتون، موفق باشی ، برای ترم بهار پذیرش گرفتین؟ من برای پاییز ۲۰۱۶ اپلای کردم. شما آیلتس یا تافل و جی آر ای رو آفیشال فرستادین؟ مدارکم رو که ایمیل کردم پرسیدم ازشون ولی هنوز جواب ندادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh.h نمایش پست ها
    بله برای ترم بهار گرقتم که احتمالا به ویزا نمیرسم و برای پاییز دیفر میکنم. آیلتسو اسکنشو فرستادم و جز مدارکم آپدیت کرد ولی باز گفت رسمی بفرستم و جی آر ای رو هم ریپورت کردم. فقط هزینه پست مدرک و ترجمه ریز نمرات برام حذف شد.
    برای آپدیت مدارکتون به ایشون میل بزنین allinone@csuohio.edu
    تبریک میگم بله فرستادم ولی جی آر ای و آیلتس هم اسکن شده فرستادم و در جواب گفتن:

Received and submitted, thank you.

Junior Member

با سلام
    من برای Spring 2016 در مقطع دکترا در رشته مهندسی برق پذیرش گرفتم. گویا از فاند هم خبری نیست این متن ایمیل دریافت شده از دانشگاه است. با دپارتمان هم تماس گرفتم ولی‌ جواب ندادند. ممنون میشم اگه کسی‌ کمکم کنه.

November 4, 2015
    Student ID#: 2673082

Dear Masoud Malekzadeh:

The Office of International Admissions congratulates you on your admission to the Electrical Engineering program for the Spring Semester 2016 and welcomes you to our engaged learning community at Cleveland State University. We encourage you to connect with Cleveland State's incoming international students by joining the Facebook page provided below: https://www.facebook.com/pages/Cente...38663142927414

To learn more about Cleveland State's Orientation program, please visit: http://www.csuohio.edu/international...-orientation-0

In the next few days you will receive detailed information regarding the I-20, financial statements, and express mailing documents to you. Track your I-20 in CampusNet at https://campusnet.csuohio.edu/index.jsp

Junior Member

سلام شما همراه با مدارکتون financial verification هم فرستادید؟ ضروری هست در این مرحله؟

Junior Member

تبریک میگم بله فرستادم ولی جی آر ای و آیلتس هم اسکن شده فرستادم و در جواب گفتن:

Received and submitted, thank you.
    سلام شما همراه با مدارکتون financial verification هم فرستادید؟ ضروری هست در این مرحله؟

Junior Member

[QUOTE=nzm_azadeh;2145322]

خیر، راستش یه ایمیل برام اومده بود که گفت بهتره بفرستی اگرچه برای بررسی اپلیکیشنتون ضروری نیست و من هم سوال شما رو پرسیدم و جوابشون به این صورت بود:

Hello,

Yes, you may submit financial documentation after admission.

Junior Member

دوستان اگه کسی از این دانشگاه هرگونه فاندی گرفته لطف کنه راهنمایی کنه...

من به graduate admissions ایمیل زدم و راجع به Scholarship پرسیدم و گفتن به international students تعلق نمیگیره و اگر هم Teaching/Research Assistantship باشه باید دپارتمان تصمیم بگیره و خیلی محدوده...

من اصلا Email دپارتمان عمران رو پیدا نمیکنم تو سایت

استادها هم جوابگو نبودن جز یکی که گفت:

Our funding is somewhat limited, and we don’t consider students for assistantships until after they have been admitted.

نمیدونم دیگه چطور پیگیر باشم..

سلام دوستان
    من از اینجا یه چیزی شبیه ادمیشن گرفتم! بنظر خیلی غیر رسمی میاد!
    شبیه نامه ای هست که دوستمون چند پست قبل تر گذاشته.
    کسی اگه فهمید فاند و اینا ماجراش چطوریه اینجا به منم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)