صفحه 102 از 188 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وثیقه

سلام
    دوستان فردا میخوام برم نظام وظیفه

یکی امروز بهم گفت حدود 17 تومن میشه ! نه 15 تومن !
    پول تو بانک کشاورزی خود نظام وظیفه گذاشته ! میگقت 15 تومن وثیقه ! 1.400 نمیدونمم چیچی ! 400 هم کارمزد !
    درسته ؟

من سپرده تو پارسیان دارم میخوام روی اون ضمانت نامه بگیرم باید این 2 تومن اضافه رو بدم !

ممنون

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    سلام
    دوستان فردا میخوام برم نظام وظیفه

یکی امروز بهم گفت حدود 17 تومن میشه ! نه 15 تومن !
    پول تو بانک کشاورزی خود نظام وظیفه گذاشته ! میگقت 15 تومن وثیقه ! 1.400 نمیدونمم چیچی ! 400 هم کارمزد !
    درسته ؟

من سپرده تو پارسیان دارم میخوام روی اون ضمانت نامه بگیرم باید این 2 تومن اضافه رو بدم !

ممنون
    ببین وثیقه 15 تومانه. ولی بسته به بانک ممکنه برای دادن ضمانت ازتون هزینه اضافی بگیرند.

اگه فکر میکنی راحت تره، میتونی 15 میلیون را مستقیم بریزی به حساب نظام وظیفه که هیچ خرج اضافی نداره.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

سلام من دیروز رفتم نظام وظیفه واسه گذاشتن ضمانت نامه بانکی، مسئول امور مالی بهم گفت ضمانت نامه هایی که از بانک های شهرستان باشه باید استعلام بشه. کسی می دونه این استعلام چند روزه انجام می شه؟؟؟؟!!
    مثل این که از امسال این قانون رو گذاشتن. پارسال همچین چیزی نبود.

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinabou نمایش پست ها
    اخه من شهرستانم بعد بانک گفت ما به همه همین فرمت دادیم و تا حالا برگشت نخورده حالا واقعا نمی دونم چه کنم
    همیشه از این حرفا میزنن. من اگه جای شما بودم تنها راهی که جلوی خودم میدیدم این بود که انقدر اصرار کنم که همون فرمت رو قبول کنن. اون چیزی که میخوان بدن حتما از نظر تعهدات یه چیزی کم داره که حاضر نیستن مال نظام وظیفه رو امضا کنن. نظام وظیفه وقتی که همه چی جوره یه گیری میده چه برسه که فرمت فرق کنه.
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    بچه ها کسی میدونه که وثیقه ی ملکی مربوط به ملک تو شهرستان رو آیا میشه براش تو نظام وظیفه ی همون شهرستان اقدام کرد یا نه؟
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

Junior Member

اخه من شهرستانم بعد بانک گفت ما به همه همین فرمت دادیم و تا حالا برگشت نخورده حالا واقعا نمی دونم چه کنم
    بله. منم بانک برام به فرمت خودش زد. بردم نظام وظیفه، مامور گفتش که چرا طبق اون چیزی که بهت دادم ننوشتن منم گفتم عجله دارم تورو خدا قبول کن اونم (بچه خیلی خوبی و محجوبی بود) گفت باشه.:دی . حالا ایشالا مال شما رو هم قبول کنند

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_storm نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی میدونه که وثیقه ی ملکی مربوط به ملک تو شهرستان رو آیا میشه براش تو نظام وظیفه ی همون شهرستان اقدام کرد یا نه؟
    نه شما هیچ کاری با نظام وظیفه شهر خودتون ندارین.
    توصیه من اینه که اگه میخواین سند ملکی بذارین تو یه بانک شهر خودتون بذارین. برای این کار اول با بانک صحبت کنین، اگه قبول کرد اسم اون بانک رو به عنوان بانکی که میخوان واستون ضمانت نامه بانکی صادر کنه به نظام وظیفه تهران معرفی کنین و برگردین شهر خودتون کارای سند گذاشتن واسه بانک و محضر و اینا رو انجام بدین.
    دقت کنین که در این حالت کتگوری کارتون میشه ضمانت نامه بانکی نه ضمانت ملکی. ضمانت ملکی وقتیه که ملکتون رو در گرو خود نظام وظیفه میذارین.
    اینجوری لاقل 500 تومان پول مفت به کارشناس نظام وظیفه نمیدین که بیاد ملکتون رو ببینه. بعدشم سندتون در گرو بانکه نه نظام وظیفه، به عبارتی اگه هر مشکلی پیش اومد سر و کارتون با آدماییه که لیسانس به بالان نه سیکل به پایین!!
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member

اینجوری لاقل 500 تومان پول مفت به کارشناس نظام وظیفه نمیدین که بیاد ملکتون رو ببینه. بعدشم سندتون در گرو بانکه نه نظام وظیفه، به عبارتی اگه هر مشکلی پیش اومد سر و کارتون با آدماییه که لیسانس به بالان نه سیکل به پایین!!

اسم این نظام وظیفه ای های بنده خدا بد در رفته ها

خیر دوست من اینطور هم نیست. کلا نظام وظیفه را عوض کردند و سیستمش را کامپیوتری کردند. برخورد کارکنان و مسئولینش هم به حد بسیار بالایی ارتقا پیدا کرده و جدا دلسوزانه سعی می کنند که کار شما را راه بیندازند. فقط چون سیستمشون رو جدید اجرا کردند ممکنه توی سالن بیشتر از مقدار نیاز معطل بشید. ولی افرادی که اونجا هستند هم کار راه اندازند هم خیلی مودب.

وزارت علومی ها هم بسیار دلسوزانه و با احترام برخورد می کنند. گذرنامه هم همین طور. کلا بخش های مربوط به دانشجویان رو عوض کردند و هرچی آدم درست و حسابی و سطح بالاست رو گذاشتند برای این کار

شاد باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    نه شما هیچ کاری با نظام وظیفه شهر خودتون ندارین.
    توصیه من اینه که اگه میخواین سند ملکی بذارین تو یه بانک شهر خودتون بذارین. برای این کار اول با بانک صحبت کنین، اگه قبول کرد اسم اون بانک رو به عنوان بانکی که میخوان واستون ضمانت نامه بانکی صادر کنه به نظام وظیفه تهران معرفی کنین و برگردین شهر خودتون کارای سند گذاشتن واسه بانک و محضر و اینا رو انجام بدین.
    دقت کنین که در این حالت کتگوری کارتون میشه ضمانت نامه بانکی نه ضمانت ملکی. ضمانت ملکی وقتیه که ملکتون رو در گرو خود نظام وظیفه میذارین.
    مرسی از پاسختون ، ولی چند تا سوال:
    1- یعنی حتی اگه محل سکونت شهرستان باشه باز هم باید از نظام وظیفه ی تهران اقدام کرد؟
    2- راجع به کارمزد هم خوب بجاش اگه سند رو گرو نظام وظیفه بزاریم ، دیگه هر سال نباید کارمزد به بانک بپردازیم. اینطور نیست؟
    3- اگه نشه از شهرستان اقدام کرد و حتما از تهران اقدام کنیم، یعنی نظام وظیفه نمایندشو باید حتما از تهران میفرسته؟ یا اینکه از یکی از نماینده هاش تو خود اون شهرستان میخواد که بیاد و ملک رو کارشناسی کنه؟
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_storm نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون ، ولی چند تا سوال:
    1- یعنی حتی اگه محل سکونت شهرستان باشه باز هم باید از نظام وظیفه ی تهران اقدام کرد؟
    2- راجع به کارمزد هم خوب بجاش اگه سند رو گرو نظام وظیفه بزاریم ، دیگه هر سال نباید کارمزد به بانک بپردازیم. اینطور نیست؟
    3- اگه نشه از شهرستان اقدام کرد و حتما از تهران اقدام کنیم، یعنی نظام وظیفه نمایندشو باید حتما از تهران میفرسته؟ یا اینکه از یکی از نماینده هاش تو خود اون شهرستان میخواد که بیاد و ملک رو کارشناسی کنه؟
    در مورد شهرستان، من یک بار سفر تفریحی با وثیقه به صورت ضمانت بانکی رفتم، هم بانکم شهرستان بود هم به نظام وظیفه ی شهرستان مراجعه کردم و اونا همه ی کاراشو کردن. برای دانشجویی هم دیدم توی همون اداره پرونده بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)