صفحه 135 از 188 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

پیش فرض پاسخ : وثیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط danial91 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من فردا میخام از دانشگاه نامه بگیرم برای خروج . احتمالا تا 4شنبه هم کار وثیقه ی 15 میلیونم اوکی میشه . پاسپورت هم دارم .
    فقط برنامه ریزی کردم برای 3 شنبه هفته دیگه از کشور خارج بشم .
    به نظرتون اگر تا 5شنبه نظام وظیفه وثیقه رو قبول کنه و 5شنبه برم برای اداره ی گذرنامه چه مدت طول میکشه تا بهم اجازه ی خروج بدن و به مرزبانی اعلام کنن ؟ با توجه به اینکه پاسپورت هم دارم میرسم به سفر هفته ی بعدم یا نه ؟
    وقتی شما تمام مراحل وثیقه گذاشتن (که توی تاپیک جامع نوشته) را انجام دادید و با فرض اینکه فقط مرحله ی آخر (اداره ی گذرنامه) باقی مونده باید چیزی در حدود 3 روز را برای ثبت شماره پاسپورتتون تو سیستم مرزبانی کشور در نظر بگیرید. یعنی شما اگه پاسپورتتون را پنج شنبه تحویل اداره ی گذرنامه بدید، باید یک شنبه یه دوشنبه تحویل بگیرید.

adoh
    Guest

اميدوارم كسي بتونه به منه عضو قديمي سايت كمك كنه من الان يه ساله كه از ايران خارج شدم با وثيقه حالا كه رفتم ضمانت ناممو تمديد كنم بانك ميگه نامه نظام وظيفه بيار تا تمديد كنم نظام وظيفه هم بهم ميگن شما موقع تحويل ضمانت نامه يه فرم امضا كردي كه بنا بر أون ما هيچ وظيفه اي مبني بر إخطار يا تحويل هيچ گونه مدركي نداريم...الان من گير كردم نه نظام وظيفه نامه ميده به بانك نه بانك بدون نامه نظام تمديد ميكنه البته نامه وزارت علوم دارم كه من هنوز دانشجو ام اما زياد نظام وظيفه واسش بود و نبود نامه مهم نيس....اگرم دير بشه ميفرستن إجراي احكام......بچه ها لطفا كمك انگار قرار نيس ما از شر نظام إداري ايران خلاص بشيم

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    اميدوارم كسي بتونه به منه عضو قديمي سايت كمك كنه من الان يه ساله كه از ايران خارج شدم با وثيقه حالا كه رفتم ضمانت ناممو تمديد كنم بانك ميگه نامه نظام وظيفه بيار تا تمديد كنم نظام وظيفه هم بهم ميگن شما موقع تحويل ضمانت نامه يه فرم امضا كردي كه بنا بر أون ما هيچ وظيفه اي مبني بر إخطار يا تحويل هيچ گونه مدركي نداريم...الان من گير كردم نه نظام وظيفه نامه ميده به بانك نه بانك بدون نامه نظام تمديد ميكنه البته نامه وزارت علوم دارم كه من هنوز دانشجو ام اما زياد نظام وظيفه واسش بود و نبود نامه مهم نيس....اگرم دير بشه ميفرستن إجراي احكام......بچه ها لطفا كمك انگار قرار نيس ما از شر نظام إداري ايران خلاص بشيم
    به نظرم ضرر نداره با قسمت ارتباطات مردمی آن بانک، جواب نداد بازرسی آن بانک و جواب نداد، بازرسی بانک مرکزی تماس بگیرید و مشکل رو بگید، اصطلاحا سنگ مفت گنجشک هم مفت. اگر نشد با 197 بازرسی تاجا موضوع رو درمیون بگذارید. امیدوارم که حل بشه. البته می تونید حضورا هم به دفتر مسئولین مربوطه چه در بانک و چه نظام وظیفه برید.

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام

آیا این صحت داره که نظام وظیفه وثیقه ملکی قبول نمیکنه دیگه؟
    بنده هفته پیش وثیقه ملکی گذاشتم.

دوستانی که می خوان سفته بزارن...اگر موفق به پیدا کردن پارتی شدید که سفته رو از شما قبول کنه به این هم توجه کنید که برای سفته فقط ضمانت نامه یکساله داده می شه و ضمانت نامه یکساله هم مورد تایید نظام وظیفه نیست.به هیچ عنوان هیچ بانکی اجازه نداره با سفته ضمانت نامه چند ساله صادر کنه.

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    بنده هفته پیش وثیقه ملکی گذاشتم.
    منم شنیدم ک به بانک‌های دولتی ابلاغیه اومد ک دیگه با سند وثیقه قبول نکنن و بانک‌های خصوصی هم اگه آشنا داشته باشی قبول می‌کنن، نه برای همه.
    شما از کدوم بانک گرفتین؟؟
    شکست، نردبان پیروزی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط FDR نمایش پست ها
    منم شنیدم ک به بانک‌های دولتی ابلاغیه اومد ک دیگه با سند وثیقه قبول نکنن و بانک‌های خصوصی هم اگه آشنا داشته باشی قبول می‌کنن، نه برای همه.
    شما از کدوم بانک گرفتین؟؟
    بانک مسکن.البته آشنا داشتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

دوستان یه سوال
    الان من واسه دکترا معافیت 7 ساله دادن و توی فرم مسول نظام وظیفه نوشته تا 30/11/99 و از طرفی توی نامه معرفی به بانک هم نوشته تا تاریخ 27/12/99، حالا این فرم نمونه که به پیوست دادن تا به بانک بدیم قسمت تاریخ سررسید دقیقا باید چه تاریخی نوشته بشه؟ ممنون

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم برای امور سربازی

آقا یه سوال

میشه برای گذاشتن وثیقه اول پول نقد بزاریم که کارمون زودتر راه بیفته، بعد از چند روز بریم سند ملک بزاریم پول رو برداریم؟
    اجازه میدن؟ اجازه ش دست کیه؟ نظام وظیفه یا بانک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط E47 نمایش پست ها
    آقا یه سوال

میشه برای گذاشتن وثیقه اول پول نقد بزاریم که کارمون زودتر راه بیفته، بعد از چند روز بریم سند ملک بزاریم پول رو برداریم؟
    اجازه میدن؟ اجازه ش دست کیه؟ نظام وظیفه یا بانک؟
    سلام
    شدن که میشه هر زمانی که خواستید تغییر بدید مثیقتون رو و فکر میکنم دست نظام وظیفست
    اما خداییش دردسر اینکار زیاده.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin680 نمایش پست ها
    سلام
    شدن که میشه هر زمانی که خواستید تغییر بدید مثیقتون رو و فکر میکنم دست نظام وظیفست
    اما خداییش دردسر اینکار زیاده.
    چرا دردسر این کار زیاده؟
    یعنی طول میکشه؟ یا قبول نمیکنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)