صفحه 14 از 188 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : وثیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4
    ممنون.
    یعد یه سوال دیگه در مورد این داستان وثیقه 5 میلیون و 10 میلیون چک. اگه بتونیم برادران نظام وظیفه را راضی کنیم در اون صورت ضمانت نامه بانکی 5 میلیونی رو باید بدیم و یک چک 10 میلیونی به نظام وظیفه؟
    سپاس!
    That's true and runs in the best condition now!!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Senior Member pouya4 آواتار ها

ممنون!
    میشه بگین داستان این دوستان چطوریه؟ http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5474.0.html
    راستش من تا یه حد زیادی گیج شدم!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پویا
    ممنون.
    یعد یه سوال دیگه در مورد این داستان وثیقه 5 میلیون و 10 میلیون چک. اگه بتونیم برادران نظام وظیفه را راضی کنیم در اون صورت ضمانت نامه بانکی 5 میلیونی رو باید بدیم و یک چک 10 میلیونی به نظام وظیفه؟
    سپاس!
    شما 4 حالت بیشتر نداری که 50 بار هم بحث شده
    1-5 میلیون نقد+10 میلیون چک
    2-10 میلیون ضمانت نامه+5 میلیون چک
    3-15 میلیون نقد
    4-15 میلیون ضمانت نامه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member pouya4 آواتار ها

ممنون! ببخشید رئیس، حالا دوزاری افتاد!
    راستش این گروه به علت نداشتن مدیر یه کم قاطی پاطی شده، من زیاد تقصیرکار نیستم!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

0hamed0
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط fassih
    اقا کسی بانک اشنا داره که سند بگیرن و ضمانت نامه بدهند؟ من رفته بودم بانک رفاه همه کارهایش را هم کرد، لحظه آخر گفت بگذار از بازرسی بانک هم بپرسم. بازرسی هم گفت که برای صدور ضمانت نامه برای نظام وظیفه فقط پول نقد بگیرید. اما من خیلی شنیدم که بانکها سند قبول می کنند. کسی تازگی تجربه ای داره؟
    ببین دوست عزیز،
    در مورد سند گذاشتن، اگه آشنا نداری اصولا شهرستان بهتر از تهران کارت راه میفته ترجیحا هم شهرستان درجه دو (منظورم اینکه مثلا اصفهان و تبریز نه، بلکه یه پله پایین تر) دلیلشم اینه که زیاد تو باغ این موضوع نیستن و قبول می کنن، از طرف دیگه امید به پیدا کردن آشنا اگه اهل اونجا باشی بیشتره.
    در مورد تهران راستش بدون آشنا سخته (مگه اینکه بشه یه شعبه کشف کرد که این کارو بکنه!) توی یکی ازبانکا به من گفتن که میشه (حالا بعدش زیرش بزنن من نمی دونم) بانک ملی یکم بالاتر از میدون انقلاب و در ضمن اقتصاد نوین هم این کارو میکنه. البته بانکهای خصوصی درصد قابل توجهی از مبلغ رو نگه میدارن (تا 25 درصد هم شنیدم) در ضمن من یک بانک دیگه هم بود که خیلی خیلی اصرار کردم یه نامه داد گفت برو از بانک اصلی منطقه اجازشو بگیر ما قبول می کنیم. این کارو تقریبا اکثرا تمام شعب میتونن بکنن. ببین اگه با تلفن استعلام کنن نمیشه ها! یعنی میگن نه. این نامه خیلی بهتره. البته من آخرش اینکارو نکردم ولی فکر کنم جواب بده.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    ممنون.
    سپاس!
    3-15 میلیون نقد
    4-15 میلیون ضمانت نامه
    فکر کنم منظورت از مورد دوم 5 میلیون ضمانت نامه و 10 میلیون چک بوده، درسته؟ چون حالت دوم با اینکه شدنی هست، اما معمولاً کسی اینکارو نمی کنه. ببینید توی حالت کلی، ضمانت نامه رو نظام وظیفه معادل پول نقد می دونه. یعنی وقتی میگه 5 تومن نقد، یعنی یا برو نقد بریز به حساب یا ضمانت نامه وردار بیار. چک هم که خوب جای خودشو داره. پس وقتی شما 10 تومن ضمانت نامه میبری، انگار 10 تومن نقد دادی و مابقی رو هم می تونی چک بدی.
    در مورد این هم که چقدر باید نقد (یا همون ضمانت نامه) داد و چقدر چک، به جز برای عراق و عربستان، در بقیه شرایط باید حداقل 5 میلیون نقد (یا ضمانت نامه) بدی و مابقی رو چک.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : آیا معافیت تحصیلی 15 ملیونی برای مقطع فوق لیسانس صادر نمی شود ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    نه هيچ مشكلي نداره شما ميتوني براي مقطع فوق ليسانس هم وثيقه رو بگذاري و خارج بشي
    شما اگه دانشجوي فوق نباشي مي توني به راحتي وثيقه بذاري براي خوندن فوق بري.
    ولي يك از دوستاي من تحقيق كرد كه اگه دانشجو فوق باشي يا درست تموم شده باشه ديگه بهت اجازه خروج براي خوندن مجدد فوق رو نمي دن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظام وظیفه و مشکل سند ملکی

نقل قول نوشته اصلی توسط fassih
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    راستش تجربه من می گه که بانکها این کار رو نمی کنن مگه اینکه پارتی به شدت قوی توی بانک داشته باشی (مثلاً بابات رئیس بانک باشه)، یا اینکه سند بذاری یا پول نقد. در غیر این صورت غیر ممکن به نظر میرسه
    ممنون که اینقدر زود جواب دادین. من هم می خواهم سند بگذارم دیگه. نمی گم که رو هوا ضمانت بدهند. مساله اینه که برای ضمانت نامه های عادی (هر جایی غیر از نظام وظیفه) این کار را می کنند. فقط گیرش برای نظام وظیفه است. حالا شما بانکی را می شناسی که این کار را بکنه؟
    بانک اقتصاد نوين رو امتحان کن! با رئيس بانک صحبت کن واگه سپرده ای توی بانک های ديگه داری که بهت جواب رد دادن بهش بگو که ميارم توی بانک شما ميذارم!
    چند شعبه رو امتحان کن بستگی به رئيسش داره!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نه عزیزم همونی که نوشتم درسته
    اینطوری که میشه مثل مورد 1
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    ممنون.
    سپاس!
    3-15 میلیون نقد
    4-15 میلیون ضمانت نامه
    سلام
    اين4 مورد در باب خروج طولاني مدته يا براي كوتاه مدت(زيارتي)؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)