صفحه 179 از 188 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : وثیقه

دوستان کسی هست اینجا که 15 میلیون وثیقه گذاشته باشه و اون دو تومن کارمزد رو نداده باشه؟ آیا بانکی با این شرایط میشناسین؟
    مهم نیست برام به وثیقم سود تعلق بگیره فقط می خوام اون 2 تومن رو ندم

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush8888 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست اینجا که 15 میلیون وثیقه گذاشته باشه و اون دو تومن کارمزد رو نداده باشه؟ آیا بانکی با این شرایط میشناسین؟
    اره چند پست قبل رو بخونید. یکی این کار رو کرده بود. فکر نمیکنم اینجوری باشه که فقط یک بانک خاص این کارو کنه. اکثر بانک ها اگه بگید سود نمیخواید از خداشونه این کارو بکنن و فقط 15 تومن بگیرند.
    البته مبلغ حدود 100 تومن کارمزد سالانه هست که اون رو دیگه باید پرداخت کنید. این مبلغ حدود دو تومن و خوردی که شما میگید اسمش کارمزد نیست. اسمش ضمانت پول هست.

سلام. ببخشید نظام وظیفه واسه مقطع لیسانس معافی میده ؟ من میخواستم واسه undergraduate برای آمریکا اقدام کنم و الان ممنوع الخروج هستم. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

Junior Member

سلام
    دوستان من الان دانشجوی دانشگاه آزاد هستم و این تابستون برای سفر سیاحتی میخوام برم باکو و باید وثیقه بذارم که بتونم خارج شم
    میخواستم بدونم ایا برای خروج محدودیتی هستش ؟
    چون سال بعد میخوام اپلای بگیرم برای ادامه تحصیل میخوام بدونم اگه مشکلی ایجاد میشه برام بعدا این سفر رو نرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Xirown نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من الان دانشجوی دانشگاه آزاد هستم و این تابستون برای سفر سیاحتی میخوام برم باکو و باید وثیقه بذارم که بتونم خارج شم
    میخواستم بدونم ایا برای خروج محدودیتی هستش ؟
    چون سال بعد میخوام اپلای بگیرم برای ادامه تحصیل میخوام بدونم اگه مشکلی ایجاد میشه برام بعدا این سفر رو نرم
    تا جایی که تجربیات من نشون داده مشکلی نداره. شما مادامی همه چیزتون قانونی باشه مشکلی پیش نمیاد. اگه سر موقع برگردید, غیبت نداشته باشید و ... . وثیقه رو قرار میدید و میرید به سفر و بر می گردید و پول رو پس می گیرید. سال بعد اگه پذیرش گرفتید دوباره اجازه خروج میگرید و میرید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    سلام. ببخشید نظام وظیفه واسه مقطع لیسانس معافی میده ؟ من میخواستم واسه undergraduate برای آمریکا اقدام کنم و الان ممنوع الخروج هستم. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
    متاسفانه فقط برای ارشد و دکترا معافیت صادر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush8888 نمایش پست ها
    دوستان من بانک دی گذاشتن و 1.5 میلیون رو ندادن اما سالی 100 تومن مربوط به صدور ضمانت نامه است و باید بدید.

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزادم ،البته فقط پایان نامم مونده حالا میتونم واسه ارشد دوباره در خارج معافی بگیرم؟(2سال گرفتن ارشدم طول کشیده)
    مرسی از جوابتون

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mekayoung2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزادم ،البته فقط پایان نامم مونده حالا میتونم واسه ارشد دوباره در خارج معافی بگیرم؟(2سال گرفتن ارشدم طول کشیده)
    مرسی از جوابتون
    خیر
    برای هر مقطع یک بار معافیت می‌دن.
    یک بار هم اجازه‌ی انصراف دارید که اگه ندادید تا الان می‌تونید الان انصراف بدید.
    ویرایش توسط imanprs : June 30th, 2016 در ساعت 06:50 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mekayoung2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسی از جوابتون
    سلام دوست عزیز
    امکانش هست یه بار انصراف بدی و بعد دوباره بتونی معافیت تحصیلی برای ارشد بگیری د صورتی که قبلا انصراف نداده نباشی. البته از دانشگاه بپرس ببین اجازه میذن الان انصراف بدی یا نه. فقط اگر اقدام کردی برای ویزا بعد خواستس تغییر بدی کشورتو نمیتونی. یعنی این حقو نداری. البته جای زیاد نگرانی نیست اگر کاراتو خیلی خوب پیش ببری. کلا بعد از انصراف یه سال فرجه داری.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)