صفحه 180 از 188 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

پیش فرض پاسخ : وثیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    متاسفانه فقط برای ارشد و دکترا معافیت صادر میشه.
    ببخشید شنیدم که از بهمن ماه سال 1394 یعنی چند ماه پیش گفتن کسانی که دیپلم دارن هم میتونند واسه مقطع لیسانس وثیقه بزارند.
    http://news.police.ir/News/fullStory.do?Id=250618
    اما تا اونجایی که پیگیری کردم گفتن هنوز اجرایی نشده. من 6 ماه دیگه میخوام معافیت تحصیلی بگیرم. کسی میدونه تا 6 ماه دیگه اجرایی میشه یا نه ؟

Junior Member

برای معرفی نامه ای که وزارت علوم برای گذاشتن وثیقه میده به نظام وظیفه آیا به مدرک زبان احتیاج هست ؟
    چون تو سایت نشا برای تایید مدارک و کارای نظام وظیفه نوشته شده مدرک زبان و نمره رو وارد کنید

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedshsh نمایش پست ها
    برای معرفی نامه ای که وزارت علوم برای گذاشتن وثیقه میده به نظام وظیفه آیا به مدرک زبان احتیاج هست ؟
    چون تو سایت نشا برای تایید مدارک و کارای نظام وظیفه نوشته شده مدرک زبان و نمره رو وارد کنید
    بله پذیرش و مدرک زبانتون رو میخوان برای تشکیل پرونده

سلام دوستان عزیز.

من برا دکتری از یکی از دانشگاههای کره پذیرش گرفتم. الان ساکن مشهدم و برای گرفتن نامه از امور دانشجویان دارم میرم تهران.
    من میتونم نامه از وزارت بگیرم و بعد بیام نظام وظیفه مشهد نامه ضمانت رو بگیرم و یکی از بانکای مشهد وثیقه بزارم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein88 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

من برا دکتری از یکی از دانشگاههای کره پذیرش گرفتم. الان ساکن مشهدم و برای گرفتن نامه از امور دانشجویان دارم میرم تهران.
    من میتونم نامه از وزارت بگیرم و بعد بیام نظام وظیفه مشهد نامه ضمانت رو بگیرم و یکی از بانکای مشهد وثیقه بزارم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    فقط تو نظام وظیفه تهران کار های اعزام به خارج صورت میگیره. می تونید از اونجا بگید که به یکی از بانک های مشهد نامه بدن. ولی اینجوری باید مسیر تهران مشهد رو باید برید و برگردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    ببخشید شنیدم که از بهمن ماه سال 1394 یعنی چند ماه پیش گفتن کسانی که دیپلم دارن هم میتونند واسه مقطع لیسانس وثیقه بزارند.
    http://news.police.ir/News/fullStory.do?Id=250618
    اما تا اونجایی که پیگیری کردم گفتن هنوز اجرایی نشده. من 6 ماه دیگه میخوام معافیت تحصیلی بگیرم. کسی میدونه تا 6 ماه دیگه اجرایی میشه یا نه ؟
    کسی میدونه که این قانون معافیت تخصیلی با دیپلم اجرایی شده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

دوستان سلام پیشاپیش از پاسختون ممنون

من دی 94 دفترچه پست کردم و اعزامم خورده شهریور 95. حول و حوش بهمن هم پذیرش دکتری گرفتم. وثیقه گذاشتم و معافیت تحصیلی خارج از کشور برام صادر شده. تا الان منتظر ویزامم ولی هنوز نیومده. الانم دکتری ایران قبول شدم. حالا سوالم اینه که من باید معافیت تحصیلیم رو لغو کنم دوباره دفترچه پست کنم و وایسم معافیت تحصیلی جدید از دانشگاه ایران بگیرم یا اینکه لازم نیست کاری کنم تا اینکه تو ایران ثبت نام کنم و نامه معافیت تحصلیم صادر شه بعدش برم وثیقمو بردارم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

سلام دوستان
    من وثیقه گذاشتم و برای ویزا از کشور دوبار خارج شدم ولی نتونستم ویزا بگیرم. الان میخوام وثیقه را پس بگیرم تا دفترچه ی سربازی را پست کنم.
    ولی ادمیشن هام رو برای 2017 دیفر کردم آیا سال دیگه که ممکنه وسط خدمت سربازی باشه میتونم دوباره وثیقه بگذارم و از کشور خارج شم؟

ممنون
    قومی متفکرند اندر ره دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین--میترسم از آن که بانگ آید روزی /کای بیخبران راه نه آنست و نه این>> (خیام)

دوستان کسی در مورد وثیقه گذاشتن برای سربازی برای رفتن به فرصت مطالعاتی اطلاع داره راهنمایی کنه؟

Junior Member

درود بر دوستان، یه سوال داشتم نمی دونم این مطلب به اینجا مربوطه یا نه!!!
    من بعد از تموم کردن دوران کارشناسیم در 4 سال(تاریخ فارغ التحصیلی :31 شهریور 93)، از فرصت یکسالم(فرصت یکساله نظام وظیفه) استفاده کردم و کنکور ارشد دادم و وارد مقطع ارشد شدم(ماه و سال ورود:شهریور 1394) و دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم و احتمالا تا شهریور یا مهر 1396 از پایان نامه ام دفاع می کنم و فارغ التحصیل میشم و بعدش وارد پروسه اپلای میشم (برای گرفتن پذیرش مقطع دکترا در fall 2018)، حالا سوالم اینه که من که مهر یا شهریور1396 فارغ التحصیل میشم، دوباره یک فرصت یکساله دارم یا نه ؟یعنی بعد از فارغ التحصیلیم باید به سربازی برم؟ یا یه فرصت یکساله دارم تا با انجام کارای مربوط به اپلای و گرفتن پذیرش در مقطع دکترا، با قراردان وثیقه و گرفتن معافیت تحصیلی از کشور خارج بشم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)