صفحه 181 از 188 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

پیش فرض پاسخ : وثیقه

من 1395.5.2 رفتم نظام وظیفه میدان سپاه- گفتن ما سه نوع وثیقه داری- 1= 15 میلیون پول نقد - 2= ضمانت نامه بانکی - 3= وثیقه گذاشتن سند ( سند باید حتما مسکونی باشه، شش دنگ باشه، در رهن جایی نباشه... سند مسکونی و تجاری رو هم نمی پذیرن حتما باید مسکونی باشه- زمین، مغازه هم قبول نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد وثیقه گذاشتن برای سربازی برای رفتن به فرصت مطالعاتی اطلاع داره راهنمایی کنه؟
    از طریق دانشگاه خودتون اقدام کنید. معاونت آموزشی دانشگاهتون نامه میده خطاب به نظام وظیفه. توش مدت و زمان سفر همراه با علت سفر که فرصت مطالعاتی هست حتما باید قید بشه . نامه رو می برید اداره دانش آموختگان وزارت علوم تایید کنه بعد میبرید نظام وظیفه و ... وثیقه میذارید و ...

امروز 1395.5.5 رفتم نظام وظیفه برای گذاشتن وثیقه ملکی ، مامور نظام وظیفه گفت شانس اوردی... دارن وثیقه ملکی رو بر می دارن....

Junior Member

سلام ببخشید یه سوال داشتم من ارشدم و روزانه درس خوندم میخام واسه خارج دکترا پذیرش بگیرم میخاستم بپرسم واسه آزاد کردن مدرک و همچنین نظام وظیفه بخاطر سربازی میشه سندملکی وثیقه گذاشت؟

کسی اینجا این مجوز خروج از کشور آنلاین رو انجام داده؟ دوست من یک ماه پیش درخاست داد که هفته پیش تو سایت نوشت که دانشگاه موافقت کرده و الان باید وثیقه رو پرداخت کنی که اونم ۱۵ میلیون رو آنلاین ریخت به حساب نظام وظیفه. ولی از اون روز فقط تو پروفایلش نوشته درخواست شما در حال بررسی است! سر کاریه این درخواست آنلاین؟ پولش هم گرفتن آخه، حضوری میرفت سه روزه انجام میشد نهایتا ولی الان یک ماه معطله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Translation Studies

دوستان برای آزاد کردن مدرک وثیقه هم مورد قبول می‌باشد آیا ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya3882 نمایش پست ها
    من فکر نمی کنم گذاشتن وثیقه 2 ماه طول بکشه. چرا باید اینقدر طول بکشه؟ اگه 15 میلیون رو بذارید بانک سریع انجام میشه. البته سند گذاشتن رو نمی دونم. ولی بعید می دونم اونم اگه پیگیر باشید انقدر طول بکشه
    اطمینان دارید

سلام
    یک سوال داشتم اگر کارشناسی رو توی 6 سال نگرفته باشیم و یک ترم سنوات ارفاقی بدون غیبت هم بهمون داده باشن باز هم میشه وثیقه گذاشت و خارج شد؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_0098 نمایش پست ها
    درود بر دوستان، یه سوال داشتم نمی دونم این مطلب به اینجا مربوطه یا نه!!!
    من بعد از تموم کردن دوران کارشناسیم در 4 سال(تاریخ فارغ التحصیلی :31 شهریور 93)، از فرصت یکسالم(فرصت یکساله نظام وظیفه) استفاده کردم و کنکور ارشد دادم و وارد مقطع ارشد شدم(ماه و سال ورود:شهریور 1394) و دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم و احتمالا تا شهریور یا مهر 1396 از پایان نامه ام دفاع می کنم و فارغ التحصیل میشم و بعدش وارد پروسه اپلای میشم (برای گرفتن پذیرش مقطع دکترا در fall 2018)، حالا سوالم اینه که من که مهر یا شهریور1396 فارغ التحصیل میشم، دوباره یک فرصت یکساله دارم یا نه ؟یعنی بعد از فارغ التحصیلیم باید به سربازی برم؟ یا یه فرصت یکساله دارم تا با انجام کارای مربوط به اپلای و گرفتن پذیرش در مقطع دکترا، با قراردان وثیقه و گرفتن معافیت تحصیلی از کشور خارج بشم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!
    سوال من هم هست. به نظر میرسه این معافیت برای همه مقاطع جداگانه هست. ولی من مطمئن نیستم. اگر اطلاع قطعی پیدا کردید به من هم بدهید.
    http://www.yjc.ir/fa/news/5227392/%D...A7%D9%88%D9%84

دوستان اگه یه نفر برای فرصت مطالعاتی ضمانت بانکی 6 ماهه بذاره و بعدا مجبور بشه تمدیدش کنه، خیلی مصیبت داره؟ میشه همون اول ضمانت یه ساله گذاشت؟
    اگه ضمانت یه ساله بذاریم و زودتر از یک سال برگردیم، میتونیم زودتر پولمو از بلاک خارج کنم یا باید صبر کنم یه سالش تموم شه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)