صفحه 185 از 188 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : وثیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط chrisredfield نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال خیلی مهم که احتمالا سوال خیلیا باشه؟
    هنوز میشه سند ملک به عنوان وثیقه گذاشت یا نه ؟ و اینکه مبلغ وثیقه بالاخره 15 یا 20 میلیونه تو خود سایت نظام وظیفه یه جا زده پونزده یه جا زده بیست؟؟؟؟
    و از همه مهم تر همون موضوع سند گذاشتنه میشه گذاشت یا نه ؟
    فقط خواهشا کسی که مطمئنه و خودش کاراشو انجام داده لطف کنه راهنمایی کنه و این موضوعه اعصاب خورد کنو تکلیفشو مشخص کنه مرسی.
    سلام. من 2 هفته پیش سند گذاشتم اوکی هستش. خیلی عادیه روالشم. یک هفته بیشترم طول نمیکشه. شنبه استات بزنی 5 شنبه پاسپورت داری!!!
    20 ملیونه وثیقه.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام. من 2 هفته پیش سند گذاشتم اوکی هستش. خیلی عادیه روالشم. یک هفته بیشترم طول نمیکشه. شنبه استات بزنی 5 شنبه پاسپورت داری!!!
    20 ملیونه وثیقه.
    آیا امکان داره بعد از یه مدت، که هنوز در حال تحصیل هستید، سندی که گذاشتید رو تبدیل به وثیقه نقدی کنید؟ و سند آزاد بشه؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    آیا امکان داره بعد از یه مدت، که هنوز در حال تحصیل هستید، سندی که گذاشتید رو تبدیل به وثیقه نقدی کنید؟ و سند آزاد بشه؟
    بله. کاملا امکان پذیر هستش.
    شما در خروج از کشور یک وکالت نامه جامع به پدر یا مادر یا هر دو یا هرکسی که بهش اعتماد دارید، می دهید.
    وکیل شما می تونه بعد از گذشت 1 سال (حالا زودترم میشه فک کنم) سند ملکی رو آزاد و پول نقد بذاره.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سند 2 دانگی مشاء دارم که ارزشش حدود 200 میلیون هست. می خواستم ببینم این رو میشه به عنوان وثیقه گذاشت؟ اگه بانک قبول کنه ممکنه نظام وظیفه قبول نکنه؟

Junior Member

با سلام.
    خواستم بدونم دیگه نمیشه با سفته و از طریق ضمانت نامه اقدام کرد؟ اگه آشنا داشته باشی چی؟
    و اینکه رسما شد 20 میلیون دیگه وثیقه؟

ممنون

سلام دوستان.
    من از سال 91 با صمانتنامه بانکی 15 ملیونی در ترکیه تحصیل می کردم. سال قبل دکترامو تو ترکیه شروع کردم و نطام وظیفه بدون هیچ مشکلی معافیت تحصیلیمو به دکترا تغییر داد. نامه نظام وطیفه به بانک هم تا 1401 بود. ولی امسال که برای دکترا به آلمان اومدم و پدرم برای تغییر معافیت تحصیلی به آلمان به نظام وظیفه رفته بود، گفتن ضمانتنامه قبلی رو (که 15 ملیون بود)قبول نمی کنیم و حتما باید ضمانتنامه ی 20 ملیون تومنی بیارین. به هوش باشین که اگه گذرتون به نظام وظیفه بیوفته (به هر دلیلی) ضمانتنامه 20 ملیونی ازتون می خوان.

Junior Member

سلام،
    آیا به جز وثیقه نقدی راه دیگری مثل:
    سند، ضمانت..
    همچنان وجود داره ؟
    یا فقط ۲۰ نقدی ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط polynia نمایش پست ها
    سلام،
    آیا به جز وثیقه نقدی راه دیگری مثل:
    سند، ضمانت..
    همچنان وجود داره ؟
    یا فقط ۲۰ نقدی ؟
    سند ملکی وجود داره. ضمانتنامه بانکی هم فکر کنم از یکی دو تا بانک فقط قبول میکنن

درود بر دوستان،

من سال 2012 با گذاشتن سند از ایران خارج شدم. 3 ماه دیگه از دکترا فارغ التحصیل میشم و میرم سر کاری که اینجا پیدا کردم. یعنی حداقل تا اواسط 2019 که کارت سبزم رو بگیرم به ایران بر نمی گردم. لطف می کنین بگین من باید چه کار هایی رو انجام بدم تا مشکلات مربوط به سربازی و غیبت رو حداقل سازی کنم؟ به عنوان مثال:

1- آیا ممکنه سند رو حراج بگذارند؟

2- اگر سند رو با پول نقد چایگزین کنم، یعنی کلا پول را از دست می دم؟

3- آیا بهتره پول رو نزد بانک بگذارم یا خود نظام وظیفه؟

4- آیا لازمه فارغ التحصیلی ام (2017) رو بلافاصله به اطلاع وزارت علوم/نظام وظیفه برسانم در صورتیکه معافیت تحصیلی من تا سال 2018 هست؟

5- کلا چه موارد دیگری را بهتره از الان بدونم و انجام بدم که مشکلاتم با ایم موضوع وثیقه در آینده کمتر شه؟

با تشکر فراوان
    ویرایش توسط s19297 : January 22nd, 2017 در ساعت 03:41 AM
    برای معوضه دلار بین آمریکا و ایران لطفا پیام خصوصی بدهید.

Junior Member

سلام
    یک سوال داشتم.
    اگر کسی 15 ملیون وثیقه رو بذاره و برای تحصیل به کشوری مثل استرالیا، بعد از تحصیل میتونه بدون اینکه برگرده ویزای کار بگیره و بعد واسه اقامت اقدام کنه و دیگه بر نگرده ایران؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)