صفحه 52 از 188 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : وثیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    خوب حالا اگه من بخوام برم از ایران و دیگه برنگردم بهترین راه کدوم هستش ؟؟؟
    البته غیر نقدی باشه
    من پول نقد ندارم اینجا بخوابونم خودم صد تا مشکل دارم
    به نظر من اگه مشکلی با سرباز فراری شدن نداری میتونی به بهاانه ی امتحان دادن از کشور خارج شی...
    مثلا GRE رو بگی توی دوبی ثبت نام کردی و البته نامه ی امتحانت رو خودت درس کنی (کاری نداره و با ورد میشه) البته باید اشتغال به تحصیل هم داشته باشی...
    اونطوری 5 میلیون ضرر میکنی همش...
    اما اگه اشتغال به تحصیل نداری تو ایران دوست عزیزمون تیتیتوتی!! کامل گفتن

موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

سلام
    کسایی که ضمانت بانکی گذاشتن چقد صدور ضمانت نامه براشون طول کشید؟ من رفتم بانک پاسارگاد و بعد کلی فرم پر کردن و امضا کردن گفتن ۲ روز دیگه ولی الان سه روز گذشته و طرف هی میگه باید مجوز بگیریم از بالا هنوز ندادن. کسی تا حالا به همچین مشکلی خورده؟ به نظرتون چطوری میشه سریعترش کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash_ نمایش پست ها
    سلام
    کسایی که ضمانت بانکی گذاشتن چقد صدور ضمانت نامه براشون طول کشید؟ من رفتم بانک پاسارگاد و بعد کلی فرم پر کردن و امضا کردن گفتن ۲ روز دیگه ولی الان سه روز گذشته و طرف هی میگه باید مجوز بگیریم از بالا هنوز ندادن. کسی تا حالا به همچین مشکلی خورده؟ به نظرتون چطوری میشه سریعترش کرد؟
    تنبلی از کارمندان اون شعبه اس. معمولاً چون ضمانت هایی که در ازای چیزی جز پول نقد صادر می شه (نمی دونم شما در ازای چه چیزی ضمانت نامه رو می خواهید) برای بانک یک مقدار ریسک هست و بنابر این شعبه های بانک برای اینکه حرفی توش نباشه برای هر قسمتش از بالا اجازه می گیرن. شما برو با بانک صحبت کن و سمج شو که کارت زودتر راه بیفته.
    صدورش بیش از 4-5 روز نباید طول بکشه در بدترین حالت ها
    من بندۀ آن دمم که ساقی گوید ................ یک جام دگر بگیر و من نتوانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tititoti نمایش پست ها
    تنبلی از کارمندان اون شعبه اس. معمولاً چون ضمانت هایی که در ازای چیزی جز پول نقد صادر می شه (نمی دونم شما در ازای چه چیزی ضمانت نامه رو می خواهید) برای بانک یک مقدار ریسک هست و بنابر این شعبه های بانک برای اینکه حرفی توش نباشه برای هر قسمتش از بالا اجازه می گیرن. شما برو با بانک صحبت کن و سمج شو که کارت زودتر راه بیفته.
    صدورش بیش از 4-5 روز نباید طول بکشه در بدترین حالت ها
    من با پول نقد دارم ضمانت نامه میگیرم. روزی هم تقریبا ۴ بار به اون کارمند بانک زنگ میزنم. طرف هی میگه چون ضمانت ۴ ساله میخواین باید بره بالا مجوز بگیره. اگه دوساله میخواستین مجوز نمیخواست. نمیدونم این قانون از کجاش در اومده. دز ضمن من برای فوق لیسانس دارم میرم و خود نظام وظیفه نمیدونم چرا ولی تا ۱۳۹۳ تقاضای ضمانت کرده. یعنی ۲ سال هم برای من کافی بود.

Senior Member

من با پول نقد دارم ضمانت نامه میگیرم. روزی هم تقریبا ۴ بار به اون کارمند بانک زنگ میزنم. طرف هی میگه چون ضمانت ۴ ساله میخواین باید بره بالا مجوز بگیره. اگه دوساله میخواستین مجوز نمیخواست. نمیدونم این قانون از کجاش در اومده. دز ضمن من برای فوق لیسانس دارم میرم و خود نظام وظیفه نمیدونم چرا ولی تا ۱۳۹۳ تقاضای ضمانت کرده. یعنی ۲ سال هم برای من کافی بود.
    آخه دوست من این کار ها چیه میکنی؟!!!!
    خب معلومه که چرا نظام وظیفه تا 93 برات زدن!! چون نمیفهمن! چون گیجن... اما این دلیل نمیشه شما از بانک 4 ساله بگیری که.... واسه ما ها هم چند ساله نوشت نظام وظیفه.. که بانک برامون یه ساله صادر کرد و تنها مشکلش اینه که هر سال باید تمدید بشه.... اصلا فک نکن باید 4 ساله بگیری... چون نظام وظیفه 1 ساله و 2 ساله رو هم قبول میکنه....

موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Spt ی عزیز کاملاً درست می گن.
    برای همه 4 سال در نظر می گیرند و می گن باید از بانک ضمانت 3 ساله بیارید ولی هیچ کس همچین کاری رو نمی کنه. من خودم هم برام تا سال 93 معافیت صادر شده.

شما مطمئن باش که یک ساله رو هم قبول می کنند.
    در ضمن شما اگر ضمانت نامۀ 4 ساله بگیرید باید کارمزد 4 سال رو هم همین ابتدا پرداخت کنید. به نظر من برید بانک و بگید براتون یک ساله و یا اگر خیلی دوست دارید 2 ساله (برای مستر) صادر کنند. من اگر جای شما بودم یک ساله قابل تمدید در سر رسید می گرفتم که نظام وظیفه هم مجبوره که قبول کنه.
    من بندۀ آن دمم که ساقی گوید ................ یک جام دگر بگیر و من نتوانم

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من یک راهی به ذهنم رسیده دوستان نمیدونم درست هستش یا غلط !! لطفاً نظر بدید

میگم سه نفری که قصد بازگشت به ایران را ندارند با هم مچ بشیم بیام با گذاشتن سفته ضمانت نامه بانکی پانزده میلیونی بگیریم ؛ هر دو نفر ضامن نفر سوم بشه

اینجوری چقدر هزینه بر میداره ؟؟؟
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

آیا حساب بانکی ، کارت عابر بانک عضو شتاب هم میشه ؟؟؟
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Junior Member

دیگه دیر شد
    گفتن آماده اس
    ۴۰۰ تومن هم کارمزد گرفتن
    حداقل اطلاع رسانی کنیم که دیگران به این دام نیفتن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    من یک راهی به ذهنم رسیده دوستان نمیدونم درست هستش یا غلط !! لطفاً نظر بدید

میگم سه نفری که قصد بازگشت به ایران را ندارند با هم مچ بشیم بیام با گذاشتن سفته ضمانت نامه بانکی پانزده میلیونی بگیریم ؛ هر دو نفر ضامن نفر سوم بشه

اینجوری چقدر هزینه بر میداره ؟؟؟
    نمیشه چون فیش حقوقی و نامه کسر از حقوق می خواد.رئیس بانک معمولا یک چک 15 میلیونی+پرینت حساب ضامن ها را هم می گیره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)