صفحه 62 از 188 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وثیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6889 نمایش پست ها
    ba salam khedmate hameye doostan.

bebakhshid age man inja soalmo miporsam,man taze varedam

man ye maghale toye ye conference dar sweden dadam ke ghabool shode o mikham beram.

man daneshjoye lisans daneshgahe azad hastam.gozarname daram vali ejazeye khorooj be khatere karte payan khedmat nadaram

mikhastam az doostan khahesh konam ke mano rahnamaee konan ke bayad che kar konam,karaye nezam vazife chie va cheghadi tool mikeshe?a

ino ham onvan konam ke conference hodoode 1mahe dg hastesh,aya miresam karamo anjam bedam?a

ba tashakor az doostani ke javab midan
    سلام دوست عزیز.
    ترجیحاً سعی کنید سوال خود را به فارسی یا انگلیسی بنویسید و تا حد امکان از فینگلیش استفاده نکنید.
    روال کلی کار بدین صورت است که در سایت اکثر کنفرانس ها توضیحاتی در مورد ویزا داده اند. معمولاً برای افراد خارجی که قصد شرکت در یک کنفرانس را دارند، دعوت نامه ارسال می شود. از این دعوت نامه برای دریافت ویزا از سفارت کشور متبوع در ایران می توان استفاده کرد. ضمناً شما باید معرفی نامه ای از دانشگاه (با تائید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد) مبنی بر شرکت در کنفرانس جهت ارائه به نظام وظیفه بگیرید. مبلغ وثیقه برای سفرهای علمی تحقیقاتی کوتاه مدت 5 میلیون تومان است که به صورت نقد یا ضمانت بانکی دریافت می شود. در مورد کافی بودن زمان باقیمانده، احتمالاً فرآیند آماده شدن ویزا مهمترین دغدغه شما خواهد بود و کارهای مربوط به دانشگاه و نظام وظیفه معمولاً خیلی وقت گیر نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنفرانس (بخش ویزا)، سایت سفارت کشور متبوع در ایران، سایت نظام وظیفه و دانشگاه خود مراجعه کنید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون گذاشتن وثیقه (نقد - سند ملک - ضمانت نامۀ بانکی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyaar نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز آقا یه سئوال داشتم نظام وظیفه ضمانت نامه بانکی از بانکهای شهرستان مثلا مشهد رو قبول میکنه یا حتما باید یه بانک از تهران باشه ؟ سئوال دومم این که طبق چیزی که من فهمیدم باید بریم نظام وظیفه اول یه نامه بگیریم برای بانک با شعبه ای که خودمون انتخاب کردیم بعد نامه رو بدیم به اون بانک تا ضمانت نامه بده یا کلا پروسه اش فرق میکنه ؟ این سئوال رو چون حرفهای مختلف شنیدم پرسیدم . ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سلام

بله ضمانت نامه از بانکهای شهرهای بجز شهر تهران نیز مورد قبول هست. عرفش اینکه شما برید نامه بگیرید ببرید بانک تا ضمانت نامه صادر بشود. ولی بدون نامه هم م یتوانید اینکار رو انجام بدهید ولی چون نظام وظیفه یکم رو متن ضمانت نامه حساس هست پس بهتره شما برید اون نامه و نمونه ضمانت نامه رو از اونها بگیرید. ( این رو اضافه کنم، هیچ موردی نیست که مثلا اول یک بانک رو انتخاب کردید و براش نامه گرفتید ولی از بانک و شعبه ی دیگه ضمانت نامه بگیرید.)

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

سلام. من واسه گرفتن گدرنامه ام زودتر از رفتنم اقدام کردم و پاسپورتم رسید دستم...مهر ورود و خروج از کشورم اعتبارش تا 31 شهریوره...حالا سوالی که دارم اینه که با توچه به اینکه من اصلا از کشور خارج نشدم و فقط هدفم گرفتن پاسپورت بوده، چند روز بعد از تموم شدن مهلت بازگشتم می تونم واسه پس گرفتن ودیعه ام اقدام کنم؟مثلا اگر 5 یا 6 روز دیرتر برم مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shotorddnadd نمایش پست ها
    سلام. من واسه گرفتن گدرنامه ام زودتر از رفتنم اقدام کردم و پاسپورتم رسید دستم...مهر ورود و خروج از کشورم اعتبارش تا 31 شهریوره...حالا سوالی که دارم اینه که با توچه به اینکه من اصلا از کشور خارج نشدم و فقط هدفم گرفتن پاسپورت بوده، چند روز بعد از تموم شدن مهلت بازگشتم می تونم واسه پس گرفتن ودیعه ام اقدام کنم؟مثلا اگر 5 یا 6 روز دیرتر برم مشکلی پیش میاد؟
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوست عزیز ،
    نه هیچ مشکلی پیش نمیاد .

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من دیروز نظام وظیفه بودم یکی اومد میخواست توریستی بره دبی اومد وثیقه گذاشت دقیقاً متوجه نشدم قضیه چی بود
    آیا میشه برای سفر تفریحی کوتاه مدت وثیقه گذاشت رفت ، برگشت ؟؟؟
    آیا همچین چیزی امکان داره ؟؟

پس چرا این پسره ... ؟؟!!
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    ضمانت نامه بانكي چيه؟ چك و سفته .؟؟؟؟
    تا جایی که من میدونم ضمانت بانکی فرقی با پوله نقد نداره چون یا باید مبلغه وثیقه رو پیش بانک گرو بزارید یا سند ملک یا خونه و چک و سفته قبول نیست
    باز اگر اشتباه میکنم دوستان بگن چون مطمئن نیستم
    Some dance to remember, some dance to forget

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم ضمانت بانکی فرقی با پوله نقد نداره چون یا باید مبلغه وثیقه رو پیش بانک گرو بزارید یا سند ملک یا خونه و چک و سفته قبول نیست
    باز اگر اشتباه میکنم دوستان بگن چون مطمئن نیستم
    سلام،

فراز جان بعضی بانک ها در ازای سفته هم ضمانت نامه بانکی صادر می کنن. بابت اینکار البته باید 1,500,000 تومان نقد در رهنشون بگذارید + 15,000,000 تومان سفته. حدود 400000 تومان هم کارمزد داره. ضمنا" این ضمانت نامه یکساله صادر میشه و باید هر سال تمدیدش کرد. توی فروم بچه ها کامل توضیح دادن. باید رئیس شعبه رو بتونید راضی کنید.
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    من دیروز نظام وظیفه بودم یکی اومد میخواست توریستی بره دبی اومد وثیقه گذاشت دقیقاً متوجه نشدم قضیه چی بود
    آیا میشه برای سفر تفریحی کوتاه مدت وثیقه گذاشت رفت ، برگشت ؟؟؟
    آیا همچین چیزی امکان داره ؟؟

پس چرا این پسره ... ؟؟!!
    سلام،

بله دوست من، توریستی هم میشه رفت. مبلغ 15,000,000 تومان نقد باید وثیقه بگذارید. البته دانشجو ها رو می دونم برای این کار نیاز به گواهی اشتغال به تحصیل دارن. در مورد فارغ التحصیل ها اطلاعی ندارم.
    The best way to predict the future is to invent it

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام،

بله دوست من، توریستی هم میشه رفت. مبلغ 15,000,000 تومان نقد باید وثیقه بگذارید. البته دانشجو ها رو می دونم برای این کار نیاز به گواهی اشتغال به تحصیل دارن. در مورد فارغ التحصیل ها اطلاعی ندارم.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوست عزیز ،
    نیما جان اگر برایتان مقدور است اونچه فرمودید رو با استناد به قانون نظام وظیفه به ما نشون بدید . چون مطابق قانون نظام وظیفه ، مجوز خروج تنها برای سفرهای زیارتی و سفرهای علمی صادر می شود :

-مجوز خروج به مقصد چه کشورهایی و به چه منظور صادر میشود؟
    ۱٫ تمامی کشورها به منظور سفر علمی به جز فلسطین اشغالی۲٫ کشورهای زیارتی (عراق، سوریه و عربستان)

موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    بابا من میگم با چشم های خودم دیدم طرف اومده بود برای سفر توریستی میخواست بره دبی
    البته ریز نشدم یعنی اینکه فرصت پیش نیومد جزییات را بپرسم

از اون روز ( چهارشنبه ) تا حالا خیلی توی فکر هستم چونکه من خودم پذیرش از مالزی دارم و رفتم وثیقه بزارم و خیلی دلم میخواد برم دبی یا آنکارا

یکی تحتوی قضیه دربیاره ببینه قانون عوض شده؟؟ یعنی میزارن به قید هر ضمانت نامه ای توریستی رفت و برگشت ؟؟؟!!!!
    بسم الله الرحمن الرحیم
    دوست عزیز سلام ،
    اگر قانونی عوض بشه سازمان نظام وظیفه اون رو اعلام می کنه . من گشتم اما چیزی در این خصوص در سایت نظام وظیفه ندیدم ، بلکه اون چیزی هم که بود همون بود که نقل کردم .
    در هر حال باز فردا یه سوالی می کنم و اینجا اعلام خواهم کرد .
    موفق باشید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)