صفحه 8 از 188 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : وثیقه

من جواب سوال اولتون رو نمی دونم اما برای سوال دوم و سوم باید بگم شما نمی تونید از حساب خودتون برای خودتون چک بدید، باید فرد دیگه ای این کار رو برای شما بکنه، بانک رو هم نوشته بود که باید بانکهای دولتی و یا خصوصی باشه، یعنی چک برای این بانکها باشه و یه سری شرایط دیگه، توی امور مالی نظام وظیفه این موارد نوشته شده
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    من جواب سوال اولتون رو نمی دونم اما برای سوال دوم و سوم باید بگم شما نمی تونید از حساب خودتون برای خودتون چک بدید، باید فرد دیگه ای این کار رو برای شما بکنه، بانک رو هم نوشته بود که باید بانکهای دولتی و یا خصوصی باشه، یعنی چک برای این بانکها باشه و یه سری شرایط دیگه، توی امور مالی نظام وظیفه این موارد نوشته شده
    ممنون از پاسخ سریعتون. می خواستم بدونم شما همون 5+10 رو گذاشتین دیگه؟ بعدم اینکه کارتون بعد از گذاشتن وثیقه چقدر طول کشید تا نامه به اداره گذرنامه رو بگیرین؟ (البته اگر تموم شده) مرسی
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

Senior Member

آره، من نامه گرفتم که 10 تومن چگ بذارم و 5 تومن هم ضمانت نامه بانکی، که هنوز این قسمت تموم نشده، شاید تا آخر این هفته کار مربوط به این هم تموم بشه.

آره، من نامه گرفتم که 10 تومن چگ بذارم و 5 تومن هم ضمانت نامه بانکی، که هنوز این قسمت تموم نشده، شاید تا آخر این هفته کار مربوط به این هم تموم بشه.
    این نامه رو چه طوری گرفتید؟‌به من که فقط یک نامه خطاب به بانک دادند که گفته بود ۱۵ ملیون ضمانت کن.

Senior Member

شما به چه دلیل می خوای از کشور خارج بشی؟ سفر علمی؟ زیارتی؟ چی؟

شما به چه دلیل می خوای از کشور خارج بشی؟ سفر علمی؟ زیارتی؟ چی؟
    من پذیرش دارم. ظاهرا چند تا راه بیشتر واسه وثیقه وجود نداشت:
    ۱)‌نقد
    ۲)‌ سفته/چک (اگر بانک قبول کنه)
    ۳) وثیقه ملکی
    ۴) سپرده ی بانکی (حساب بانکی)

حالا که شما می گید میشه ۵ میلیون نقد و ۱۰ میلیون چک گذاشت یکم برام عجیبه. فکر می کردم این حالت فقط برای زیارتی ها یا سفرهای علمی کوتاه مدت هستش.

Senior Member

پس شما پرونده رو توی وزارت علوم تشکیل دادی و نامه وزارت علوم رو داری؟ من نمی دونم شرایط دریافت وثیقه برای این حالت چیه، یعنی چقدر از 15 تومن رو به صورت نقد و یا ضمانت نامه بانکی می خوان و چقدر رو به صورت چک.

پس شما پرونده رو توی وزارت علوم تشکیل دادی و نامه وزارت علوم رو داری؟ من نمی دونم شرایط دریافت وثیقه برای این حالت چیه، یعنی چقدر از 15 تومن رو به صورت نقد و یا ضمانت نامه بانکی می خوان و چقدر رو به صورت چک.
    بله. من نامه ی نظام وظیفه خطاب به بانک رو هم گرفتم که توش فقط نوشته ایشون رو ۱۵ تومن ضمانت کن...

برای من هم 15 تومن ضمانتنامه بانکی نوشت و گفت جور دیگه هم نمیشه!!!
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

پیش فرض آیا معافیت تحصیلی 15 ملیونی برای مقطع فوق لیسانس صادر نمی شود ؟

آیا معافیت تحصیلی 15 ملیونی برای مقطع فوق لیسانس صادر نمی شود ؟
    یه چیزی امروز شنیدم اینکه معافیت تحصیلی تنها برای دکترا صادر میشه ؟ این درسته ؟!
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)