صفحه 88 از 188 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1880

موضوع: وثیقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وثیقه

سلام. آقا این بانک کشاورزی توی خود نظام وظیفه گواهی که میده 1 ساله است یا 5 ساله؟ مثل این که بقیه ی بانک ها گواهی یه ساله می دهند و هر سال باید بری تمدید کنی)

یه سوال دیگه من می خوام توی بانک ملی سپرده بذارم بهم می گند که اگه بخوای بهت گواهی 15 میلیونی بدیم باید 19 میلیون بخوابونی به حساب. فکر میکنم دارند زرنگ بازی در می آرند. نه؟

شرمنده یه سوال دیگه: سودی که بانک کشاورزی خود نظام وظیفه میده چقدره؟ فرقی با بیرون می کنه یا نه؟
    ویرایش توسط mhl2008 : August 2nd, 2011 در ساعت 06:58 PM

به من گفتن باید 16.5 بذاری به شما گفتن 19، فک کنم اصلاً نباید چیزی اضافه بگیرن. مگه کشاورزی میگیره که ملی بخواد بگیره؟
    ویرایش توسط atabak-aut : August 16th, 2011 در ساعت 01:12 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    اینا خیلی شارلاتان ان، به من گفتن باید 16.5 بذاری به شما گفتن 19، فک کنم اصلاً نباید چیزی اضافه بگیرن. مگه کشاورزی میگیره که ملی بخواد بگیره؟
    16.5 میلیون طبیعیه! یعنی زیاد کلاه برداری نیست که 10 درصد ضمانت را بردارند. ولی 19 میلیون دیگه چیه نمی دونم. اگه کشاورزی توی نظام وظیفه همون سود را میده که اون جا بهتره. هم کارمون سریع تر راه میوفته هم نمی خواد با مامورا چونه بزنیم.
    ویرایش توسط atabak-aut : August 16th, 2011 در ساعت 01:13 AM

سلام
    با 1سند میشه برای دو نفر ضمانت نامه بانکی گرفت؟

دوستان سلام،

من یه مشکل خیلی فوری پیدا کردم، برای اینکه نظام وظیفه نامه ضمانت رو برای یه بانک دیگه غیر از بانکی که خودشون می گن بزنه ، باید چی کار کنم ؟ ... خوندم صفحه های این تاپیک رو بچه نوشته بودن که گیر میدن
    اما اون هایی که موفق شده بودن ننوشته بودن چطوری ....

میشه لطفا اگه کسی این کار رو کرده به من بگه که روال کارش چطوری بوده ؟ ... خیلی ممنون میشم زود تر جواب بدین چون تاریخ بلیطم خیلی نزدیکه

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    دوستان سلام،

من یه مشکل خیلی فوری پیدا کردم، برای اینکه نظام وظیفه نامه ضمانت رو برای یه بانک دیگه غیر از بانکی که خودشون می گن بزنه ، باید چی کار کنم ؟ ... خوندم صفحه های این تاپیک رو بچه نوشته بودن که گیر میدن

میشه لطفا اگه کسی این کار رو کرده به من بگه که روال کارش چطوری بوده ؟ ... خیلی ممنون میشم زود تر جواب بدین چون تاریخ بلیطم خیلی نزدیکه

مرسی
    والا ما که رفتیم- دیروز- خودش گفت واسه کدوم بانک بزنم- منم گفتم فلان بانک- فعلا شعبه- اونم زد!
    فقط حواست باشه، ۲ نفر هستن، یکی‌ خوش اخلاقه... پیش اون برو، سمت چپ میشینه!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    دوستان سلام،

مرسی
    تا جایی که من می‌دونم برای بانک‌های شهر تهران مشکلی ندارند. یعنی اون روزی که من رفته بودم چند نفر اومدن نامه گرفتن برای شعبه‌هایی که خودشون توش حساب داشتن. نوبت من که شد گفتم برای فلان بانک توی شهرستان می‌خوام، گفت تحت هیچ شرایطی نمیشه. کمی با هم جر و بحث کردیم بعد گفت چه نوع حسابی داری توی اون بانک، گفتم حساب جاری. گفت اصلا حرفش رو نزن و اگر حساب سپرده بلند مدت داری قبوله اگر نه باید از همین بانک کشاورزی نظام وظیفه ضمانتنامه بیاری. من چون دیده بودم که یک نفر می‌خواست به واسطه حساب جاری‌اش ضمانت‌نامه بیاره کوتاه نیومدم. بالاخره گفتم می‌خوام رئیستون رو ببینم. گفتن الان نیست ولی میاد. رئیس امور مالی وظیفه عمومی آقایی هست به نام عرب. کارمند هست ایشون یعنی یونیفرم نظامی نمی‌پوشه (اینو گفتم که موقع پیدا کردنش مشکل بر نخورید!) به هر حال رفتم پیش این آقای عرب و ماجرا را گفتم. گفت ما تنها در شرایطی ضمانتنامه از حساب جاری قبول می‌کنیم که بانک به صورت اعتباری برای شما ضمانتنامه را صادر کنه. یعنی در قبال سفته و یک مبلغ کمی پول. بعد هم گفت تا نامه را برای بانک مورد نظر من صادر کردند. زیر پروندم هم نوشت که باید از بانک یک نامه بیارم مبنی بر اینکه ضمانت‌نامه به صورت اعتباری و در قبال سفته صادر شده. من هم این کار رو کردم و کارم انجام شد.

سلام

بچه ها وجدانا من نزدیک به 3 ساعت وقت گذاشتم و این بحث رو کامل خوندم ولی گیج شدم بیشتر !!

15 ملیون نقد موجود نیست که بذاریم واسه ضمانت !! خوب گزینه ی بعد : این ضمانت نامه بانکی چیه ؟ من پدرم کارمنده و حقوق بگیر دولته یعنی باید اون بانک بگه این آقا میتونه پولشو بده یا ... ؟!

یا اینکه به فکر ارشد تو همین خ..ر...آب شده باشم ؟

ممنون میشم لطف کنید راهنماییم کنید

Member babakmhr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Science and Culture 

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rafiei نمایش پست ها
    سلام

بچه ها وجدانا من نزدیک به 3 ساعت وقت گذاشتم و این بحث رو کامل خوندم ولی گیج شدم بیشتر !!

15 ملیون نقد موجود نیست که بذاریم واسه ضمانت !! خوب گزینه ی بعد : این ضمانت نامه بانکی چیه ؟ من پدرم کارمنده و حقوق بگیر دولته یعنی باید اون بانک بگه این آقا میتونه پولشو بده یا ... ؟!

یا اینکه به فکر ارشد تو همین خ..ر...آب شده باشم ؟

ممنون میشم لطف کنید راهنماییم کنید
    یعنی وجداناٌ خوندی همه رو؟! خب خیلی جاها گفته شده که با سند ملک و سفته(یکم درد سر داره سفته،باید بانک آشنا باشه) هم میشه ضمانت نامه رو گرفت!مهم گرفتن همین ضمانته که پول نقد هم بذاری همین رو بهت میدن! : دی

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    گفت ما تنها در شرایطی ضمانتنامه از حساب جاری قبول می‌کنیم که بانک به صورت اعتباری برای شما ضمانتنامه را صادر کنه. یعنی در قبال سفته و یک مبلغ کمی پول. بعد هم گفت تا نامه را برای بانک مورد نظر من صادر کردند. زیر پروندم هم نوشت که باید از بانک یک نامه بیارم مبنی بر اینکه ضمانت‌نامه به صورت اعتباری و در قبال سفته صادر شده. من هم این کار رو کردم و کارم انجام شد.
    این روند درسته و من هم تاییدش میکنم. فقط حواستون باشه این نامه براشون مهمه و از بانک حتمن بگیرین
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)