صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: زندگی در فلورانس (خوابگاه، اجاره خانه، هزینه زندگی..)

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود

نقل قول نوشته اصلی توسط shmehr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخام برای دکتری بیومدیکال از فلورانس فاند بگیرم و اگه نشد با هزینه خودم برم میخاستم اگه ممکنه راهنماییم کنین که هزینه زندگی به خرج خودم حدودا ماهی چقد میشه؟ که اگه از لحاظ مالی بتونم اقدام کنم.
    درود

اجاره یک اتاق ماهی به طور میانگین 300-400 یورو خورد و خوراک هم 200 یورو.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : زندگی در فلورانس (خوابگاه، اجاره خانه، هزینه زندگی..)

سلام،

من از دانشگاه فلورانس با بورسیه برا دکترا پذیرش گرفتم، رشته مهندسی صنایع. سوالم راجع به خونه و زندگی هستش.

1. دانشگاه فلورانس خوابگاه نداره؟
    2. خونه چطوری می تونم بگیرم از اینجا؟ ( خوندم که یکی از دوستان فرمودند فعلا هاستل بگیر بعدا که اومدی اینجا دنبال خونه باش، هاستل رو چطوری میتونم بگیرم؟ سایتی اگر هست بدین ممنون میشم)
    3. خرج زندگی به صورت ماهیانه چقدره؟ (یک آپارتمان مجزا و خورد و خوراک واسه 1 نفر کلا)

ممنون میشم کمکم کنید.

یا علی

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid_2413 نمایش پست ها
    سلام،

من از دانشگاه فلورانس با بورسیه برا دکترا پذیرش گرفتم، رشته مهندسی صنایع. سوالم راجع به خونه و زندگی هستش.

1. دانشگاه فلورانس خوابگاه نداره؟
    2. خونه چطوری می تونم بگیرم از اینجا؟ ( خوندم که یکی از دوستان فرمودند فعلا هاستل بگیر بعدا که اومدی اینجا دنبال خونه باش، هاستل رو چطوری میتونم بگیرم؟ سایتی اگر هست بدین ممنون میشم)
    3. خرج زندگی به صورت ماهیانه چقدره؟ (یک آپارتمان مجزا و خورد و خوراک واسه 1 نفر کلا)

ممنون میشم کمکم کنید.

یا علی
    درود
    تبریک میگم
    چرا میتونید به استادتون بگید براتون بگیره وقتی رسیدید مستقیم برید خوابگاه و دیگه هاستل نرید.
    اتاق سینگل نمیدن و دابل میدن بهتون هزینش هم ماهی ۱۸۰-۲۰۰ هست.
    شما از ۱۰۰۰و خورده ای که میگیرید نصف یا یکم از نصف بیشترش خرج میشه و بقیه را میتوانید سیو کنید باز هم بستگی به نحوه زندکی کردن و خرج کردنتون داره.
    اگه هم بخوایید یه اتاق سینگل بگیرید و خوابگاه نباشید چیزی حول و هوش ۳۰۰-۴۰۰ متغیز هست بستگی به جا و شرایط مبلغ فرق میکنه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام مجدد و تشکر از راهنمایی

من با استادم صحبت کردم، میگن دانشگاه خوابگاه رو برای افراد بدون بورس در نظر گرفته.

خونه هم هر چی گشتم زیر 700 پیدا نکردم، تا جایی که الان متمایل شدم به اجاره ی خونه تو پراتو که نزدیکترین شهر به فلورانسه.

میشه لینک خونه های ارزون که حدود 300 400 هست رو بدین؟

اگر حضوری بهتر میشه پیدا کرد هم بم بگین که از اینجا نگیرم و بی جهت گرون خونه اجاره نکنم..

ممنونم از لطفتون و ببخشید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid_2413 نمایش پست ها
    سلام مجدد و تشکر از راهنمایی

من با استادم صحبت کردم، میگن دانشگاه خوابگاه رو برای افراد بدون بورس در نظر گرفته.

خونه هم هر چی گشتم زیر 700 پیدا نکردم، تا جایی که الان متمایل شدم به اجاره ی خونه تو پراتو که نزدیکترین شهر به فلورانسه.

میشه لینک خونه های ارزون که حدود 300 400 هست رو بدین؟

اگر حضوری بهتر میشه پیدا کرد هم بم بگین که از اینجا نگیرم و بی جهت گرون خونه اجاره نکنم..

ممنونم از لطفتون و ببخشید
    درود
    نمیدونم چرا استادتون گفته نمیشه چون میدونم که میشه.
    بهر حال شما یه هاستل بگیرید یه هفته اول را تا بیایید خودتون یه اتاق پیدا کنید و خوابگاه هم بپرسید.
    پراتو خیلی دوره به هیچ وجه به درد نمیخوره. حتما هم باید خونه را ببینید بدون دیدن خونه اصلا نباید اجاره کنید.

پیش فرض پاسخ : زندگی در فلورانس (خوابگاه، اجاره خانه، هزینه زند

سلام
    ميسه كمك كنيد از كجا ميتونيم براي اول كار هاستل رزرو كنيم ؟
    و اينكه خوابگاه رو به متاهل ها با هم ميدن ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    سلام
    ميسه كمك كنيد از كجا ميتونيم براي اول كار هاستل رزرو كنيم ؟
    و اينكه خوابگاه رو به متاهل ها با هم ميدن ؟
    درود
    شما میتوانید از بوکینگ به راحتی هاستل در مرکز شهر پیدا کنید.
    بله وقتی خوابگاه شاملتان شد به سکرتری میرید و یه اتاق برای خودتان و همسرتان میگیرید.

Junior Member

درود
    مي خواستم بدونم هزينه ي اتاق سينگل توو فلورانس چقدر هست و كجا ميتونم راجع به اين موضوع سرچ كنم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Rm71331 نمایش پست ها
    درود
    مي خواستم بدونم هزينه ي اتاق سينگل توو فلورانس چقدر هست و كجا ميتونم راجع به اين موضوع سرچ كنم
    درود
    بین300-500 متغیر هست بستگی به خونه و مکان خونه داره.
    شما میتوانید تو وبسایتهای مختلفی نظیر سوبیتو دنبال خونه بگردید ولی تا زمانی که ایتالیا نیستید و خونه را از نزدیک ندیدید اصلا جایی را اجاره نکنید.

دوستان در مورد امنيت محله هاي مختلف توي فلورانس اطلاعى دارين ؟ من يه مقداري سرچ كردم قيمت خونه ها وقتي از دانشگاه فاصله ميگيريم بهتر ميشه
    آيا همه جاي فلورانس جاي خوبي براي زندگي هست ؟ يا از نظر امنيت متفاوت ميشه ؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)