صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: خانه در شهر پاریس (درخواست و معرفی: خانه، هم خانه، اتاق و هم اتاقی)

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض خانه در شهر پاریس (درخواست و معرفی: خانه، هم خانه، اتاق و هم اتاقی)

پست بسیار کامل و مهمی رو در فروم ایتالیا دیدم و اینجا به اشتراک میذارم (با تشکر از AMIN ARYA). بلکه از مشکل مسکن شهر پاریس برای تاره واردها کم بشه:

در اینجا دو فرم آماده کردم برای دانشجوبان جویای خونه (فرم A) و صباحبخونه های جویای دانشجو (فرم B) پیشنهاد میکنم ابتدا با جواب دادن به چند سوال زیر یه معرفی از خودتون داشته باشید و بعد درخواست تون رو در قسمت توضیحات بفرستید. لطفا پیشنهاداتتون رو به صورت پیام خصوصی بفرستید تا این تاپیک رو ارتقا بدیم.

فرم (A) - اطلاعات دانشجویان:

1- جنسیت:
    2- سن:
    3- دانشگاه پذیرفته شده:
    4- کمپس پذیرفته شده:
    5- رشتهپذیرفته شده:
    6- مقطع پذیرفته شده: ..........................(لیسانس / فوق لیسانس /دکترا)
    7- تاریخ پرواز به میلان: .........................(در صورتی که تاریخ دقیق ندارید حدودی بنویسید)
    8- نوع اتاق مورد نظر:.......................... (یک نفره / دو نفره / سه نفره)
    9- سیگاری: ..........................................(هستم/ نیستم)
    10- همخانه ای ها: ..............................(فقط پسر باشند / فقط دختر باشند / فرقی ندارد)
    11- هم اتاقی ام سیگاری: ...................(باشد/ نباشد/ فرقی ندارد)
    12- حداکثر تعداد هم خانه ای ها:
    13- مدت زمان اجاره:
    14- توضیحات:

فرم (B) - اطلاعات صاحب خانه یا معرفی کننده خانه:

1- مکان خانه:
    2- فاصله تا دانشگاه:
    3- تعداد اتاق (ها):
    4- نوع اتاق (ها): .....................................(یک تخته / دو تخته / سه تخته)
    5- حداکثر زمان اجاره:
    6- حداقل زمان اجاره:
    7- مبلغ اجاره:
    8- توضیحات:
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خانه در شهر پاریس (درخواست و معرفی: خانه، هم خانه، اتاق و هم اتاقی)

باسلام
    من آلمان هستم و واسه ۲روز میخاستم بیام فرانسه
    کسی هست واسه یک شب واسه ۲نفر جای ارزون در پاریس سراغ داشته باشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : خانه در شهر پاریس (درخواست و معرفی: خانه، هم خانه، اتاق و هم اتاقی)

نقل قول نوشته اصلی توسط nillnill نمایش پست ها
    باسلام
    من آلمان هستم و واسه ۲روز میخاستم بیام فرانسه
    کسی هست واسه یک شب واسه ۲نفر جای ارزون در پاریس سراغ داشته باشه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز.

به سایت airbnb سر زدید؟ موقعیت های خوب و اروزنی هست در پاریس و خیلی هاشون کارشون این هست و خیلی برای کوتاه مدت بهتون خوش میگذره چون همش هواتون رو دارند.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

سلام
    من واسه فرم سفارت لازم دارم یه جایی رو تو پاریس یا حومه رزرو کنم و برگه رزرو رو ببرم سفارت، با توجه به اینکه وقتم خیلی کمه کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    درضمن من دانشجوی دکتری هستم که در غالب فرصت مطالعاتی میرم پاریس واسه 6 ماه ولی سفارت گفته برگه رزرو واسه یه ماهم بیاری کفایت می کنه
    با استادم مکاتبه کردم گفت از ایران نمیتونی تو پاریس جایی رو پیدا کنی باید از اینجا اقدام کنی
    رزرو هتلم قبول نمیکنن
    اگه کسی تطاتعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه، خواهشا

سلام دوستان
    من از پاریس پذیرش گرفتم و زمان زیادی هم ندارم برای گرفتن خونه. هر خونه ای که پیدا میکنم چون اونجا حضور نداریم غیر حضوری خونه نمیدن.ما دو نفر هستیم و خونه ای حداقل سی و پنج متری میخوایم با اجاره ی هزار تا در ماه. لطفا راهنماییم کنید آیا موردی میشناسید یا اینکه چطور میتونم پیدا کنم خیلی ممنونم

باسلام
    من آلمان هستم و اوایل اکتبر واسه ۲روز میخاستم بیام فرانسه
    کسی هست واسه یک شب جای ارزون در پاریس سراغ داشته باشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshealef نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از پاریس پذیرش گرفتم و زمان زیادی هم ندارم برای گرفتن خونه. هر خونه ای که پیدا میکنم چون اونجا حضور نداریم غیر حضوری خونه نمیدن.ما دو نفر هستیم و خونه ای حداقل سی و پنج متری میخوایم با اجاره ی هزار تا در ماه. لطفا راهنماییم کنید آیا موردی میشناسید یا اینکه چطور میتونم پیدا کنم خیلی ممنونم
    از سایت airbnb.com اقدام کنید راحت جا پیدا می کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabijoon نمایش پست ها
    باسلام
    من آلمان هستم و اوایل اکتبر واسه ۲روز میخاستم بیام فرانسه
    کسی هست واسه یک شب جای ارزون در پاریس سراغ داشته باشه؟
    ممنون
    از سایت airbnb.com اقدام کنید راحت جا پیدا می کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم یکسالی هست که فرانسه زندگی میکنیم. اولین بار که خواستیم بیایم اینجا به علت اینکه خونه پیدا نکرده بودیم همسرم مجبور شد تنهایی بیاد اینجا و سند اقامتی تهیه کنه و برام بفرسته که من اونو ببرم سفارت فرانسه برای ویزا. اجاره کردن خونه وقتی فرد خارج از فرانسه هست یه مقدار شاید مشکل باشه. برای کسانی که از دانشگاه Paris-sud پذیرش گرفتن توصیه میکنم که به این آدرس
    science-accueil@caps.fr
    ایمیل بزنن برای کمک گرفتن واسه اجاره خونه از ایران. من خودم از این طریق خیلی راحت خونه گیر اوردم و خوب خیلی خیلی به نفع من شد چون ضامن و .. نیاز نداشتم دیگه.
    البته همینطوریش هم میشه خونه ای گیر اورد که ضامن نخواد اما به هر حال گفتم شاید این ایمیل به درد کسی بخوره.
    نکته ی آخر اینکه احتمالا کسانی که به طور کلی در دانشگاههای تحت عنوان Paris-saclay درس میخونن میتونند از این راه استفاده کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه آزاد

سلام. دوستان من برای سپتامبر به مدت چهار ماه یک دوره ی زبان برداشتم در پاریس. اگر کسی اونجا هست که همخونه میخواد یا برنامه رفتن داره خبر بده تا با هم همخونه بشیم.
    من 29 سالمه. فوق لیسانس کامپیوتر هوش مصنوعی و هدفم از این دوره هم تقویت زبان هستش
    لطفا ایمیل بزنید چون اینجا خیلی کم میام
    Mehdidrm@gmail.com
    صبر.. آغاز یک پرواز است...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)