صفحه 52 از 77 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

با سلام
    باید به کسی بدید که کارت اعتباری داره...

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush90 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنماییم کنید که چطوری هزینه وقت سفارت و سرویس فی رو پرداخت کنم؟
    من کارت اعتباری ندارم، چطوری این پول رو پرداخت کنم؟
    ممنونم

Junior Member hadipro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Drill نمایش پست ها
    سلام

برای انتقال پول به خوابگاه دانشگاهم سه تا راه وجود داره: 1) نقد 2) چک یا money order و 3) کردیت کارد

دو روش اول که امکانش نیست. اما برای روش سوم ازم خواسته که اطلاعات کردیت کاردم رو زیر فرم ثبت نام خوابگاه پر کنم و بفرستم! شماره کارت ، تاریخ انقضا، نام صاحب کارت و امضای صاحب کارت رو خواسته!

- اگر من این اطلاعات رو بفرستم برداشت وجه از حساب چجوری انجام میشه؟
    - دادن اطلاعات کردیت کارد خطرناک نیست؟ امکان سو استفاده به وجود نمیاد؟

با تشکر
    شما میتونید به جای creditcard که ریسکش خیلی بالا هست از کارتهای پیش پرداخته ویزا - مستر کارت برای این منظور استفاده کنید. این کارتها رو خیلی از سایتها و شرکتهای معتبر پرداخت ارزی ارائه میکنند.

Junior Member bousherpeyman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering - lian institute of higher education

سلام به همگی
    من یکی از آشناهام امریکا زندگی میکنه میخواستم بدونم این امکان این است که از طریق صرافی واسش پول بفرستم تا بنام خودش حسابی واسه من باز کنه و کارت اعتباری قابل شارژ رو بفرسته واسه من که application fee رو پرداخت کنم و اینکه اگر اسم و ادرس اونو تو فرم دانشگاه بنویسم دانشگاه قبول میکنه ؟ 2- من که کارتم از امریکا صادر شده اگر از IP ایران پولو پرداخت کنم امکان مسدود شدن کارتم است یا خیر؟ باتشکر فراوان

با سلام

دوست عزیز، نیاز به این همه کار نیست که آشنای شما بره بانک و حساب باز کنه، کافیه به آشنات که در آمریکاست بگی ، بره به والمارت و درخواست یه Debit card Walmart بگیره، به راحتی شارژ میشه و میتونه همه پرداخت‌هاتو باهاش انجام بدی.

موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط bousherpeyman نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من یکی از آشناهام امریکا زندگی میکنه میخواستم بدونم این امکان این است که از طریق صرافی واسش پول بفرستم تا بنام خودش حسابی واسه من باز کنه و کارت اعتباری قابل شارژ رو بفرسته واسه من که application fee رو پرداخت کنم و اینکه اگر اسم و ادرس اونو تو فرم دانشگاه بنویسم دانشگاه قبول میکنه ؟ 2- من که کارتم از امریکا صادر شده اگر از IP ایران پولو پرداخت کنم امکان مسدود شدن کارتم است یا خیر؟ باتشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز، نیاز به این همه کار نیست که آشنای شما بره بانک و حساب باز کنه، کافیه به آشنات که در آمریکاست بگی ، بره به والمارت و درخواست یه Debit card Walmart بگیره، به راحتی شارژ میشه و میتونه همه پرداخت‌هاتو باهاش انجام بدی.

موفق باشی.
    دوست عزیز ممنون میشم برا من که اطلاعات زیر دیپلم دارم در اینمورد این روش رو بیشتر توضیح بدین؟ مثلا بعد ما چطوری پول اون طرف رو بدیم؟ اون کجا باید بره؟ مدرک ...؟

با سلام

اینکه آشنای شما برای باز کردن حساب کجا باید بره، فقط باید بره به والمارت درخواست بده، اونجا همه اطلاعات مربوط به باز کردن کارت رو بهش میدن و اینکه شما چطور میتونی پول بهش بدی، سریع‌ترین راه ارسال پول از طریق وسترن‌یونیون هست و روش بعدی که کمی طول میکشه، روش بانکی هست که ۴۸ تا ۷۲ ساعت طول میکشه.

موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط gharibenazdik نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون میشم برا من که اطلاعات زیر دیپلم دارم در اینمورد این روش رو بیشتر توضیح بدین؟ مثلا بعد ما چطوری پول اون طرف رو بدیم؟ اون کجا باید بره؟ مدرک ...؟

شرکت هایی تو تهران هستن که پرداخت آنلاین انجام میدن . تو همین سایت هم آگهی زدن

Junior Member

دوست عزیز اگه بخوای از طریق وسترن یونیون پولو حواله کنی من می تونم برات انجام بدم.

سلام دوستان

ساکن اروپا هستم اگه کسی نیاز به پرداخت آنلاین داره می تونم واسش اتجام بدم.

Junior Member

سلام به دوستان
    من ساکن فرانسه هستم اگر قصد واریز یورو داشتید من از اینجا براتون پرداخت میکنم بدون هزینه تو ایران معادل ریالی اش رو پرداخت کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)