صفحه 11 از 77 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

خب با همون کارت اعتباری مجازی میتونید پرداخت اینترنتی انجام بدین دیگه! اصلا این کارت های مجازی فقط برای پرداخت اینترنتی و تلفنی هستند. خلاصه اصلا نگران نباشید.
    موفق باشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    با سلام
    آیا میشه هزینه بررسی مهاجرت به کبک رو با این کارت های مجازی داد؟ شرکتی که ازش کارت رو گرفتم گفت میشه ولی تو سایت خوده بانک زده فقط پرداخت اینترنتی امکان پذیره!!!

سلام
    می خواستم بدونم از کدوم شرکت میشه یک کارت مجازی تهیه کرد و با این کارت ها می شه هزینه های ثبت نام دانشگاه رو پرداخت کنیم؟
    ممنون می شم اگه یک موسسه و شرکت که تو این زمینه معتبر باشه به من معرفی کنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

اخيرا با بانك توسعه صحبت كردم. قضيه كارت توسكا به نظرم مفيد است. با اينكه ارتباطات بانكي همه جا قطع شده اونها همچنان قادرن به نام شخص كارت صادر كنن. هزينش 65000تومان و 1 ماه زمان ميبره. آدرسش هم كه قبلا دوستان گفتند. چهار راه جهان كودك. ضمننا گفت حداقل 1200 دلار بايد براي بازكردن بديد و بعدش هميه بايد 200 دلار freez باشه . يعني تو كارت بمونه. هر بارم كه بخواهيد شارژ شه 10 دلار هزينه داره. هر بار پرداخت 1 درصد كارمزد كم ميشه. حداكپر شارژش 5000دلار است. نهايتا خواستيد ببنديدش پول باقي مونده بهتون برگشت داده ميشه. مسوليتي در قبال بلوك شدنش ندارند پس پيشنهاد ميشه مبلغ داخل كارت رو بيشتر از 1000 دلار شارژ نكنيد . ضمننا اونها كه خانواده هاشون از اينجا ميخوان پول براشون واريز كنن از طريق اين كارت راحت عمليه. ضمنا اين حرفا مال الان از فردا منم بي خبرم كه چي شه . اگه حساب باز كرديد بلوكه شد نفرينم نكنيد.
    موفق باشيد .
    آهان براي كساني كه وقت ندارن يك كارت 1000 دلاري ميده به اسم گيفت كارت كه 48 ساعته صادر ميشه
    . اما جزئياتش رو نپرسيدم . زنگ بزنيد به بانك بگيد وصل كنن به تلفن خانم بصيري. به يورو هم كارت صادر مي كنن.
    ساعت كار بانك تا 2ونيم .
    مدارك :
    1 قطعه عكس
    كپي صفحات 2و4و6 گذرنامه و اصل گذرنامه
    كپي و اصل شناسنامه
    كپي و اصل كارت ملي
    65000 وجه رايج مملكت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام،

آیا برای پرداخت هزینه ها (Application Fee و گزارش نمره) باید کارت اعتباری خرید؟ آیا شرکتی هست که بهش مراجعه بکنی و با پرداخت هزینه و دستمزد اینکار رو برات انجام بده؟؟؟

راستش من تو این زمینه صفر کیلومترم! ممنون می شم راهنمایی کنین...

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

پیش فرض فرق credit card و debit card

سلام. من می خواستم بدونم فرق credit card و debit card چیه؟ آیا با debit visa card هم می شه هزینه apply دانشگاه ها رو پرداخت کرد؟ چون خواهرم در خارج از کشور می خواد credit card باز کنه که من ازش استفاده کنم ولی چون دانشجو هست و شاغل نیست بهش اجازه نمی دن. ولی debit card می تونه باز کنه. خواستم مطمئن شم آیا با debit card هم می شه application fee رو پرداخت کرد؟ مشکلی پیش نمی آد؟ ممنون می شم اگه راهنمایی ام کنید.

ApplyAbroad Champion

debit card های visa یا mastercard رو می‌شه مثل کردیت کارت استفاده کرد و می‌تونید باهاش Application fee پرداخت کنید.

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

سلام...
    دانشگاه هاي آمريكا كدوم كارت رو قبول ميكنن؟visa?master? يا اصلا فرقي نميكنه؟اين شركتها يا بانكهاي ايراني از كدوم كارت استفاده ميكنن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli نمایش پست ها
    سلام...
    دانشگاه هاي آمريكا كدوم كارت رو قبول ميكنن؟visa?master? يا اصلا فرقي نميكنه؟اين شركتها يا بانكهاي ايراني از كدوم كارت استفاده ميكنن؟
    ممنون
    معمولا هم Visa و هم Master رو. نیازی به خرید کارت از بانک نیست و می تونی از همین شرکت هایی که اینجا تبیغ می کنند، کارت های مجازی که مثل Visa Card عمل می کنند بخری و استفاده کنی. این تجربه شخصی من هست. خیلی ساده و سر راست هست و فکر نکنم به مشکلی بر بخوری. خود من تا چند هفته پیش کاملا بی تجربه بودم و با این وجود به راحتی Application Fee پنج تا دانشگاه آمریکایی و هزینه ریپورت نمره هام رو پرداخت کردم.

سلام من برای دانشگاه ایمیل زدم و پرسیدم که فرقی می کنه که visa card یا master کارت debit باشه یا credit بعد اینطور جوابم رو داد:
    You can only pay your application fee with only a Visa or Mastercard credit card, not a Debit or Interact card.
    حالا یعنی من نمی تونم با دبیت کارتهای مجازی application fee پرداخت کنم؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh نمایش پست ها
    سلام من برای دانشگاه ایمیل زدم و پرسیدم که فرقی می کنه که visa card یا master کارت debit باشه یا credit بعد اینطور جوابم رو داد:
    You can only pay your application fee with only a Visa or Mastercard credit card, not a Debit or Interact card.
    حالا یعنی من نمی تونم با دبیت کارتهای مجازی application fee پرداخت کنم؟!
    بله. شما میتونید با همین دبیت کارتهای مجازی Application Fee رو پرداخت کنید. فقط باید دقت کنید که از نوع ویزا و یا مستر باشه. البته 99% کارتهای موجود در ایران از همین نوع هستند و مشکلی نخواهید داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)