صفحه 12 از 77 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

در همین زمینه یه شرکتی تو تهران بود که با کارمزد 10 دلار و با استفاده از کارتهای خودشون پرداخت ها رو انجام میدادند...

نکته: شرکتش دفتر و دستک هم داره و چند تا خانوم متصدیشن و فقط یه صفحه اینترنتی نیست....

Junior Member Pasha آواتار ها

پیش فرض سوال

من چند سوال دارم:

1. برای کارت هدیه موسسه اعتباری توسعه، ارایه پاسپورت ضروریه؟

2. این شایعات در مورد بلاک شدن مستر کارت و ویزا با آی پی های ایرانی چقدر درسته؟
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال

این اواخر خیلی از کارت های قابل شارژ (چه با حساب بانکی چه بدون حساب بانکی) مسدود شده اند. توصیه میکنم برای پرداخت های خودتون از ویزاکارت هدیه یا همون ویزاکارت غیرقابل شارژ استفاده کنید. سعی کنید کارت رجیستر شده بگیرید که در پرداختاتون به مشکل بر نخورید. در ضمن حدالمقدور از VPN استفاده کنید.
    من تجربه نسبتا خوبی برای پرداخت های اینترنتی دارم. اگر با مشکلی مواجه شدید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم. لطفا پیام خصوصی بدید تا سریعتر متوجه پیامتون بشم.
    :-)

پیش فرض مسدود شدن کارت ویزا و مستر کارت در ایران

سوال کلیدی اینه که چرا کارت ها مسدود می شوند، مگر قرار نیست تحریم ها شامل حال اشخاص عادی نشه؟ یا شاید اشکال کار، شرکت های ارایه دهند هستند که برخی از آنها کارت نا معتبر یا سرهم بندی شده به ملت میدهند؟
    سوال کلیدی تر اینه که اگر قرار بر این است که کارت های مربوط به ایران مسدود بشه، چرا 100 درصد کارت ها رو مسدود نمی‌کنند و فقط برخی رو مسدود می‌کنند؟
    که اگر چنین است بگویید کارت را از کجا و به چه صورت بگیریم تا با احتمال بالا از مسدود شدن جون سالم به در ببره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسدود شدن کارت ویزا و مستر کارت در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
    سوال کلیدی اینه که چرا کارت ها مسدود می شوند، مگر قرار نیست تحریم ها شامل حال اشخاص عادی نشه؟ یا شاید اشکال کار، شرکت های ارایه دهند هستند که برخی از آنها کارت نا معتبر یا سرهم بندی شده به ملت میدهند؟
    سوال کلیدی تر اینه که اگر قرار بر این است که کارت های مربوط به ایران مسدود بشه، چرا 100 درصد کارت ها رو مسدود نمی‌کنند و فقط برخی رو مسدود می‌کنند؟
    که اگر چنین است بگویید کارت را از کجا و به چه صورت بگیریم تا با احتمال بالا از مسدود شدن جون سالم به در ببره؟
    دوست عزيز، همون طوري كه زئوس66 گفت كارتهاي پيش پرداخت شده (كارت هديه) احتمال سوختن كمي دارند... البته مسلما با ارز غير از دلار آمريكا !!.....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسدود شدن کارت ویزا و مستر کارت در ایران

نه به خاطر شرکت ها نیست. کمپانی های ارائه دهنده کارت اعتباری مثل ویزا و مستر ایران رو تحریم کردن و تقصیر کسی نیست. این شرکت ها هم با هزاران دردسر و از راههای قانونی و غیرقانونی این کارت ها رو تهیه میکنن.
    چون تمام پرداخت های کارت های هدیه از طرف بانک صادر کننده ردیابی نمیشه برای همین احتمال مسدود شدنشون خیلی خیلی کمه و بهتره بگم صفره. ولی کارت های دارای حساب بانکی و قابل شارژ از طرف بانک صادر کننده ردیابی میشه و احتمال مسدود شدنشون خیلی بیشتره.
    کلا من توصیه میکنم کارت گیفت با واحد پول دلار امریکا بگیرید! شاید بپرسید چرا دلار امریکا؟
    چون بیشتر پرداخت های پروسه اپلای بر اساس این واحد پوله مثل ثبت نام آزمونها، ریپورت نمره تافل و جی آر ای، و خود پول Application fee
    کمپانی ویزا و مستر برای تغییر واحد پول 3% مقدار پرداخت رو به عنوان کارمزد از حساب کارت کم میکنند. علاوه بر این وقتی خریدتون بر اساس واحد پولی به غیر از واحد پول کارت باشه، گاهی خود بانک هم مقداری رو کم میکنه. به خاطر همین بهتره که واحد پولی کارت دلار امریکا باشه تا لازم نباشه این کارمزدهارو بدین.

دوستان من امروز خواستم کارت رو سفارش بدم، ولی یک روز دیگر تاخیر انداختم. اونم برای اینکه بپرسم debit بگیرم یا credit؟ من کارت رو قابل شارژ میخوام و علاوه بر ارسال درخواست دانشگاه کارهای دیگری هم با اون دارم.

Junior Member

سلام
    شما فقط میتونید debit بگیرید. من پیغام زیر رو قبلا به صورت خصوصی ارسال کرده بودم. حالا اونو اینجا مطرح میکنم تا بقیه هم استفاده کنند:
    در حقیقت Debit Card هم مثل Credit Card هستش ولی تو اصطلاح کلی به هر دو میگن Credit Card دلیلشم اینه که خارج از کشور معمولا همه کردیت کارت دارند و به این نام معروف شده.
    فرق این دو در اینه که اگه Credit Card داشته باشی میتونی بیشتر از موجودی حسابت هم استفاده کنی و بعدا (معمولا 1 تا 2 ماه) به بانک پرداخت کنی. ولی اگه Debit Card داشته باشی فقط میتونی به اندازه ای که تو حسابت پول داری خرج کنی و نه بیشتر.
    Credit Card رو بانک به کسایی میده که مطمئن باشه میتونن پولی رو که خرج کردن بعدا به بانک برگردونن. مثلا کسایی که گردش مالی خیلی خوبی دارن و یا اینکه شغل مناسب دارن. مثلا یکی از آشنایان ما که در امریکا پزشک هستش میتونه تا 100000 دلار خرج کنه و بعد از زمان مقرر به بانک پول رو برگردونه (به همین بهونه هم کارتشو به من نداد :-)). در اصطلاح میگن طرف 100000 کردیت داره.
    بنابراین شما و من و اکثر ایرانی ها فقط میتونیم از بانک های خارجی "دبیت کارت" بگیریم چون بانک راهی برای اثبات توان مالی ما نداره و کردیت کارت نمیده بهمون.
    کارت های گیفت هم از همین نوع دبیت هستند و به اونها هم تو اصطلاع کردیت کارت گفته میشه.

دوستان من امروز خواستم کارت رو سفارش بدم، ولی یک روز دیگر تاخیر انداختم. اونم برای اینکه بپرسم debit بگیرم یا credit؟ من کارت رو قابل شارژ میخوام و علاوه بر ارسال درخواست دانشگاه کارهای دیگری هم با اون دارم.

دوستان، آیا اگر آشنایی در دوبی داشته باشیم می تونیم با ارسال اسکن رنگی پاسپورت و سایر مدارک لازم (همانطور که شرکت های داخل ایران این مدارک رو طلب می کنند) از آن آشنایمان در دوبی بخواهیم کارت دبیت قابل شارژ به نام خودمان از بانک بگیرد و برایمان ارسال کند؟ اگر بله، در اینصورت کدام بانک رو پیشنهاد می کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شاهرود

سلام.
    من برای apply کردن در دانشگاه های کانادا بایستی پرداخت با master card یا visa card داشته باشم.
    دو تا سوال داشتم:
    1- ایا می شه با Gift card پرداخت کنم؟ اگر آره از کجا می شه اینو تهیه کرد؟
    2- برای پرداخت حتماً باید از VPN استفاده کرد؟
    ممنون می شم کسی راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)