صفحه 13 از 77 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

دوستان من Visa card خریدم از شرکت نیلوپر
    حالا با این تفاسیر می خوام ببینم در پرداخت application fee به مشکل بر نخواهد خورد؟؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghekrami نمایش پست ها
    سلام.
    من برای apply کردن در دانشگاه های کانادا بایستی پرداخت با master card یا visa card داشته باشم.
    ...
    2- برای پرداخت حتماً باید از VPN استفاده کرد؟
    ...
    2- نه. .

Junior Member

سلام. تو قسمت پرداخت با کارت اعتباری پایینش یه قسمت داره به اسم credit card billing address . باید آدرس و مشخصات خودم رو بنویسم یا صاحب کارت رو؟ آخه کارت مال یکی از آشنایان در خارج از کشوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin jam نمایش پست ها
    سلام. تو قسمت پرداخت با کارت اعتباری پایینش یه قسمت داره به اسم credit card billing address . باید آدرس و مشخصات خودم رو بنویسم یا صاحب کارت رو؟ آخه کارت مال یکی از آشنایان در خارج از کشوره.
    مال صاحب کارت. آدرس ایران رو بهتره هیچ وقت ندید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    دوستان من Visa card خریدم از شرکت نیلوپر
    حالا با این تفاسیر می خوام ببینم در پرداخت application fee به مشکل بر نخواهد خورد؟؟
    نه. من هم از همین شرکت های ایران خریدم و 4 جا مصرف کردم و هیچ مشکلی برام نبود. البته فقط اسم واقعی بود بقیه آدرس و ... همونی که شرکت بهم داده بود (آدرس و ... تو آمریکا) رو وارد کردم

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in CS, Saarland University

بچه ها یه خبر خوب، بانک پارسیان VISA CARD صادر می کنه.
    http://pec.ir/Forms/News/ArticleView...&ShowType=Desc

Junior Member Pasha آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    بچه ها یه خبر خوب، بانک پارسیان VISA CARD صادر می کنه.
    http://pec.ir/Forms/News/ArticleView...&ShowType=Desc
    این بانک های ایرانی اگر کارت هم بدند آنرا به صورت کردیت باز می کنند، مبلغ قابل توجهی هم به صورت گرو از شما دریافت خواهند کرد. یعنی پول نقد از شما میگیرند ولی کارت رو بصورت کردیت (و نه دبیت) باز می کنند. نمونش بانک پاسارگارد و بانک ملی.
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

Junior Member Pasha آواتار ها

من امروز با یکی از این شرکت هایی که تبلیغ آن در بالای صفحات فروم است تماس برقرار کردم. شرکت (--Leen)
    می خواستم از شما بپرسم که چه تضمینی در مورد این شرکت ها هست؟ یعنی به صرف یک سایت و یک خط تلفن من می‌تونم با اطمینان مبلغی حدود 600 هزار تومن رو به حسابشون واریز کنم و منتظر اومدن کارت بشم؟ شرکت در سایتش هیچ آدرسی از دفاتر تهران ارایه نکرده تا حداقل با حضور در دفتر شرکت اطمینان پیدا کنم. منتظر راهنمایی شما هستم. ممنون
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in CS, Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
    این بانک های ایرانی اگر کارت هم بدند آنرا به صورت کردیت باز می کنند، مبلغ قابل توجهی هم به صورت گرو از شما دریافت خواهند کرد. یعنی پول نقد از شما میگیرند ولی کارت رو بصورت کردیت (و نه دبیت) باز می کنند. نمونش بانک پاسارگارد و بانک ملی.

1- کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 1000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 80$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین نمی باشید
    2-کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 2000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 120$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید
    3-کارت اعتباری - حد اکثر پول مجاز 10,000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 200$ هزینه خرید کارت - 1000$ به عنوان ودیعه*** - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید.*

* : در کارت اعتباری شما فقط 1200$ نقد واریز می کنید ولی می توانید تا سقف 10,000$ خرید کنید، در اول هر روز میلادی باید مبلغ استفاده شده از کارت رو واریز کنید.
    **: در صورتی که وجهی بو صورت نقدی برداشت شود 1,4% به عنوان کارمزد کسر می شود.
    ***: مبلغ 1000$ ودیعه پس از باطل کردن کارت پس داده می شود.

Junior Member

این کارت ها فقط به درد افرادی میخوره که استفاده زیادی از کارت داشته باشن و همچنین خریدهای بزرگی انجام بدن. برای کارهای اپلای که بیشتر خریدها اینترنتی انجام میشه و از طرفی مبالغ خرید کوچک هستند، کارت های گیفت امریکا بهترین گزینه هستند. چون کارمزد پرداخت ندارند و از طرفی امکان ارور دادن در زمان پرداخت خیلی خیلی کمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    1- کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 1000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 80$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین نمی باشید
    2-کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 2000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 120$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید
    3-کارت اعتباری - حد اکثر پول مجاز 10,000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 200$ هزینه خرید کارت - 1000$ به عنوان ودیعه*** - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید.*

* : در کارت اعتباری شما فقط 1200$ نقد واریز می کنید ولی می توانید تا سقف 10,000$ خرید کنید، در اول هر روز میلادی باید مبلغ استفاده شده از کارت رو واریز کنید.
    **: در صورتی که وجهی بو صورت نقدی برداشت شود 1,4% به عنوان کارمزد کسر می شود.
    ***: مبلغ 1000$ ودیعه پس از باطل کردن کارت پس داده می شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)