صفحه 14 از 77 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Junior Member Pasha آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

کسی در مورد این 2 شرکتی که تبلیغات اون در سایت دیده میشه، اطلاعاتی داره؟ میشه به اونها اعتماد کرد یا نه؟ من گفته بودم:

"من امروز با یکی از این شرکت هایی که تبلیغ آن در بالای صفحات فروم است تماس برقرار کردم. شرکت (--Leen)
    می خواستم از شما بپرسم که چه تضمینی در مورد این شرکت ها هست؟ یعنی به صرف یک سایت و یک خط تلفن من می‌تونم با اطمینان مبلغی حدود 600 هزار تومن رو به حسابشون واریز کنم و منتظر اومدن کارت بشم؟ شرکت در سایتش هیچ آدرسی از دفاتر تهران ارایه نکرده تا حداقل با حضور در دفتر شرکت اطمینان پیدا کنم. "

به هر حال تو این اوضاع بی پولی هزار تومن هم هزار تومن هست، من که اصلا دوست ندارم سرم کلاه بره
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
    کسی در مورد این 2 شرکتی که تبلیغات اون در سایت دیده میشه، اطلاعاتی داره؟ میشه به اونها اعتماد کرد یا نه؟ من گفته بودم:

"من امروز با یکی از این شرکت هایی که تبلیغ آن در بالای صفحات فروم است تماس برقرار کردم. شرکت (--Leen)
    می خواستم از شما بپرسم که چه تضمینی در مورد این شرکت ها هست؟ یعنی به صرف یک سایت و یک خط تلفن من می‌تونم با اطمینان مبلغی حدود 600 هزار تومن رو به حسابشون واریز کنم و منتظر اومدن کارت بشم؟ شرکت در سایتش هیچ آدرسی از دفاتر تهران ارایه نکرده تا حداقل با حضور در دفتر شرکت اطمینان پیدا کنم. "

به هر حال تو این اوضاع بی پولی هزار تومن هم هزار تومن هست، من که اصلا دوست ندارم سرم کلاه بره
    من نمي دونم پاسخ من به نوعي تبليغه يا نه به هر حال اگر هم اين طور باشه اميدوارم يه تاپيكي در مورد اين مركز جديدي كه معرفي مي كنم باز بشه. من هم دقيقاً به اين دليل كه شما مي فرماييد و تنها با يك شماره حاضر نشدم اين همه پول بدم به اضافه اين كه احتمال به مشكل خوردن براي كسي كه از vpn استفاده نمي كنه هست. يه جايي تبليغش تو دانشگاه شريف هست كه البته من با توجه به اين كه دوستانم از اين طريق پول پرداخت كردند بهشون اطمينان كردم. يه شركتي هست كه حضورا ميري و يه كافي نت داره تمامي كارهات رو تا پرداخت مبلغ انجام ميدي و اونجا اون ها از طريق كارت اعتباري خودشون پول رو برات پرداخت مي كنند دلار رو 1280 تومان حساب مي كنند. مزيتش اينه كه همون جا مي بيني كه پول به حساب واريز شد و تمام! البته من اونجا ديدم كه خدمات دگري باي اپلاي هم دارند ولي خوب من فقط اين مورد رو انجام دادم و تافلو جي ار اي ريپورت كردم و APPLICATION FEE دادم. من نتونستم تو قسمت ساير شركت ها يه موضوع ايجاد كنم تا نظرات رو راجع بهشون ببينم

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    1- کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 1000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 80$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین نمی باشید
    2-کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 2000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 120$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید
    3-کارت اعتباری - حد اکثر پول مجاز 10,000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 200$ هزینه خرید کارت - 1000$ به عنوان ودیعه*** - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید.*

* : در کارت اعتباری شما فقط 1200$ نقد واریز می کنید ولی می توانید تا سقف 10,000$ خرید کنید، در اول هر روز میلادی باید مبلغ استفاده شده از کارت رو واریز کنید.
    **: در صورتی که وجهی بو صورت نقدی برداشت شود 1,4% به عنوان کارمزد کسر می شود.
    ***: مبلغ 1000$ ودیعه پس از باطل کردن کارت پس داده می شود.
    سلام آیا میشه با گزینه 1 هزینه application fee دانشگاه های کانادا را به صورت آنلاین داد .

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zeous66 نمایش پست ها
    این کارت ها فقط به درد افرادی میخوره که استفاده زیادی از کارت داشته باشن و همچنین خریدهای بزرگی انجام بدن. برای کارهای اپلای که بیشتر خریدها اینترنتی انجام میشه و از طرفی مبالغ خرید کوچک هستند، کارت های گیفت امریکا بهترین گزینه هستند. چون کارمزد پرداخت ندارند و از طرفی امکان ارور دادن در زمان پرداخت خیلی خیلی کمه.
    از کدام شرکت می توان کارت های گیفت امریکا را گرفت

آیا این با این کارتها میشه کانادا را هم ساپورت کنه .

Junior Member

بله میشه با این کارت ها application fee دانشگاههای کانادا را نیز پرداخت کرد. در زمان پرداخت خود کمپانی ویزا نرخ تبدیل ارز رو اعمال میکنه. برای توضیحات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید. در قسمت "ویژگی های کارت" در مورد نرخ تبدیل ارز و نحوه بدست آوردن آن توضیح داده شده است.
    http://www.applyneeds.com/?page_id=34

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    از کدام شرکت می توان کارت های گیفت امریکا را گرفت

آیا این با این کارتها میشه کانادا را هم ساپورت کنه .

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in CS, Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام آیا میشه با گزینه 1 هزینه application fee دانشگاه های کانادا را به صورت آنلاین داد .
    دوست عزیز با کارت شماره 1 امکان خرید اینترنتی (آنلاین وجود نداره).
    همانطور که "zeous66" گفتن شما برای پرداخت Application Fee بهتره از کارت های غیر قابل شار استفاده کنید که به صرفه تره.
    این کارتا بدرد کسی می خوره که بخواد پولی که اینجا تو حسابش داره رو بی دردسر به دلار تبدیل، کارت ویزاشو شارژ و هر جای دنیا به راحتی استفاده کنه.

موفق باشی.

سلام
    آیا applyneeds معتبر است؟ و به راحتی می شه application fee را باهاش پرداخت کرد؟

Junior Member

سلام
    من که تا حالا هم از کارت هاشون استفاده کردم و هم از خدمات پرداختشون خیلی راضی بودم. قیمت مناسبی هم دارن برای همین به همتون پیشنهاد میکنم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sunlady نمایش پست ها
    سلام
    آیا applyneeds معتبر است؟ و به راحتی می شه application fee را باهاش پرداخت کرد؟

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

سلام برای پرداخت Application fee 60$ اگه کارت 60 بخرم به مشکل نمی خورم منظورم اینه که چیزی ازش موقع دریافت کم نمی شه ( مثلا مالیات بر ارزش افزوده )

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    سلام برای پرداخت Application fee 60$ اگه کارت 60 بخرم به مشکل نمی خورم منظورم اینه که چیزی ازش موقع دریافت کم نمی شه ( مثلا مالیات بر ارزش افزوده )
    تو بعضی از سایتها یک مبلغ کمی علاوه بر مبلغ اصلی کم می شه. من تجربش رو داشتم. البته هر جا بنابود پولی علاوه بر مبلغ اصلی کم بشه دانشگاه گفته بود و بدون اطلاع کم نمی کرد. بهتر هست اول پرس و جو کنید بعد کارت تهیه کنید و الی آخر که یکدفعه کارت به خاطر چند دلار ناقابل بی استفاده نشه.
    این کاربر غیرفعال است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)