صفحه 15 از 77 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

دوستان يه سوال دارم ممنون مي شم كمك كنيد..............دارم براي يه دانشگاهي اقدام مي كنم كه ثبت نامش انلاين هست اما هيچ گزينه اي براي پرداخت Application fee نداره.!!! يه بار كه ازشون پرسده بودم گفتند تو همون فرايند aplication ميتوني با استفاده از كارت اعتباري پرداخت كني......مگه نبايد يكي از قسمتها مربو ط به كارت باشه كه اطلاعاتش رو وارد كنيم؟ يا من دارم اشتباه مي كنم. آخه من همچين چيزي رو پيدا نمي كنم.
    مرسي

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    دوستان يه سوال دارم ممنون مي شم كمك كنيد..............دارم براي يه دانشگاهي اقدام مي كنم كه ثبت نامش انلاين هست اما هيچ گزينه اي براي پرداخت Application fee نداره.!!! يه بار كه ازشون پرسده بودم گفتند تو همون فرايند aplication ميتوني با استفاده از كارت اعتباري پرداخت كني......مگه نبايد يكي از قسمتها مربو ط به كارت باشه كه اطلاعاتش رو وارد كنيم؟ يا من دارم اشتباه مي كنم. آخه من همچين چيزي رو پيدا نمي كنم.
    مرسي
    Hi,
    May be you should first complete all of the on-line application sections before you see this section

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

سلام
    من از طرف یکی از این آژانس های هواپیمایی واسه گرفتن ویزا کارت اقدام کردم. از این کارتایی که اسم خود شخص رو هم روی کارت حک کرده و تو کشور آذربایجان بازش کرده (Royal Bank).
    واسه پرداخت یکی از دانشگاه ها مشکل دارم. میگه بیلینگ آدرس میخاد، من آدرس خودمو میزنم اما جواب نمیده!! میگه آدرس دارنده کارت با آدرس وارد شده نمیخونه. باید چه کار کنم؟ یکی راهنمایی کنه ددلاین هم نزدیکه

Junior Member

این کارتهای آذربایجان رو که آژانسها میفروشند واقعا مشکل ساز هستند. این کارتها به درد کسانی میخوره که میخوان از کارتشون خارج از کشور (مثلا گرفتن پول از خودپرداز) استفاده کنند. برای پرداختهای آنلاین بویژه پرداختهای دانشگاهی اصلا از این نوع کارت استفاده نکنید چون به احتمال زیاد به مشکل بر خواهید خورد. بهترین گزینه واسه پرداختهای دانشگاهی استفاده از کارت گیفت امریکاست.
    شما بهتره از همون آژانس سوال کنید که با چه آدرسی کارت رجیستر شده و از همون آدرس موقع پرداخت استفاده کنید. اگر این کار جواب نداد و یا بهتون گفتن که کارت رجیستر نشده است، از آدرس و IP یک کشور دیگه استفاده کنید. مثلا با IP امریکا وارد سایت دانشگاه بشید و در زمان پرداخت هم یک آدرس امریکایی وارد کنید. اگر از این روش هم نتیجه نگرفتید بهتره تا دیر نشده از سرویس پرداخت مستقیم سایتها برای پرداخت Application Fee خودتون استفاده کنید چون دیگه به این کارتتون امیدی نیست!!

اگر راهنمایی بیشتر نیاز دارید پیغام خصوصی برام بگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mikefox نمایش پست ها
    سلام
    من از طرف یکی از این آژانس های هواپیمایی واسه گرفتن ویزا کارت اقدام کردم. از این کارتایی که اسم خود شخص رو هم روی کارت حک کرده و تو کشور آذربایجان بازش کرده (Royal Bank).
    واسه پرداخت یکی از دانشگاه ها مشکل دارم. میگه بیلینگ آدرس میخاد، من آدرس خودمو میزنم اما جواب نمیده!! میگه آدرس دارنده کارت با آدرس وارد شده نمیخونه. باید چه کار کنم؟ یکی راهنمایی کنه ددلاین هم نزدیکه

سلام به همه

من برا پرداخت اپلیکیشن فی چقدر استرس داشتم ولی این قسمت رو که خوندم خیالم راحت شد.
    یه سوال دارم. میخواستم بدونم اپلیکیشن فی دانشگاه ساسکاچوان رو با چه کارتی میشه پرداخت کرد؟
    آخه مثل بقیه دانشگاهها، لینک پرداخت اینترنتی نداره و یه فرم داره (که آپلودش کردم) که گفته اونو باید بفرستیم
    که تو اون اسم و امضای صاحب کارت رو میخواد!!
    حالا میخوام بدونم که این کارتهای مجازی که شرکتهای لینیکس و ... صادر میکنن به اسم
    خودمون هست و اگه نیست اون امضا چی میشه؟؟

با تشکر
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

یک کارت مجازی به نام خودت بخر و بعد این فرم رو پر کن و برای دانشگاه بفرست. قسمت امضاش رو هم خودت پر کن. خودشون از کارتت بر میدارن.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba8080 نمایش پست ها
    سلام به همه

من برا پرداخت اپلیکیشن فی چقدر استرس داشتم ولی این قسمت رو که خوندم خیالم راحت شد.
    یه سوال دارم. میخواستم بدونم اپلیکیشن فی دانشگاه ساسکاچوان رو با چه کارتی میشه پرداخت کرد؟
    آخه مثل بقیه دانشگاهها، لینک پرداخت اینترنتی نداره و یه فرم داره (که آپلودش کردم) که گفته اونو باید بفرستیم
    که تو اون اسم و امضای صاحب کارت رو میخواد!!
    حالا میخوام بدونم که این کارتهای مجازی که شرکتهای لینیکس و ... صادر میکنن به اسم
    خودمون هست و اگه نیست اون امضا چی میشه؟؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط mikefox نمایش پست ها
    سلام
    مشکل خاصی نیست. منم از همون کارت رویال یابک دارم توی ی سایتی که گیر داده بود به آدرس زنگ زدم به رویال بانک (فارسی بلدن) آدرس رویال بانک رو پرسیدم و همونو دادم کار کرد. اینم آدرس
    address: 5 Huseyn Javid
    Baku
    Azerbayjan
    کدپستی هم الکی زدم: 12345
    اسم گیرنده رو هم زدم خودم
    توی سایت رویال بانک هم میتونید آدرس دقیقشو ببینید.

سلام. خواهشا كسي كه تجربه پرداخت Application Fee ‌رو با استفاده از Gift Card داره كاملا مراحل پرداخت رو توضيح بده چون اين كارتها به نام صادر نميشن. ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه دقيقا چه اطلاعاتي براي پرداخت با اين نوع كارتها نياز هستش؟

Junior Member

سلام
    من برای اکثر پرداختهایم از گیفت کارت استفاده کردم. همیشه هم کارت به نام خودم صادر شده بود و هیچ مشکلی برام پیش نیومد. اتفاقا برای پیشگیری از مشکلات تحریم بهتره که از کارت های گیفت استفاده کنید. احتمالا کارت گیفتی که گرفتید از جای مناسبی نبوده. اگه بخواهید من میتونم چند مورد از شرکتهایی که کارت گیفت به نام صادر میکنن بهتون پیشنهاد کنم. لطفا پیام خصوصی بدید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    سلام. خواهشا كسي كه تجربه پرداخت Application Fee ‌رو با استفاده از Gift Card داره كاملا مراحل پرداخت رو توضيح بده چون اين كارتها به نام صادر نميشن. ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه دقيقا چه اطلاعاتي براي پرداخت با اين نوع كارتها نياز هستش؟

آیا جایی رو می شناسید که بشه حضوری رفت که application fee رو پرداخت کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)