صفحه 21 از 77 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

دوستان اگر من میتونم کمکی کنم اعلام کنید!
    من مسکو هستم و کارت مستر به دلار دارم!
    این پست برای کمک به دوستان هست و نه بزینس!

خواهشناً اسم چند تا شرکت معتبر که گیفت کارت با ارز دلار میفروشند برای من پیغام خصوصی کنید. برای چند جا دارم اپلای میکنم و هزینه ریپورت و اپلیکشن فی و غیره رو باید فوراً انجام بدم. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    خواهشناً اسم چند تا شرکت معتبر که گیفت کارت با ارز دلار میفروشند برای من پیغام خصوصی کنید. برای چند جا دارم اپلای میکنم و هزینه ریپورت و اپلیکشن فی و غیره رو باید فوراً انجام بدم. با تشکر
    وقت بذارید 10-15 صفحه آخر این لینک را بخونید اطلاعات نسبتا کافی پیدا میکنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...F%D8%9F/page26
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

سلام
    من یه ساعتی تو سایت گشتم نتونستم مطلب مورد نظرم رو پیدا کنم. برای همین سوالم رو اینجا می پرسم. پیشاپیش ببخشید اگه خیلی به موضوع مربوط نیست و توروخدا جواب بدید.
    من دانشجوی ترم 5 برق امیرکبیرم. رزومه ی خوبی دارم واسه اپلای فقط یه مقدار مشکل زبان دارم و یه مقدارم مشکل مالی. واسه همین می خواستم ببینم که آیا پروسه ی اپلای خیلی هزینه بر هستش؟ (اونقدری که بیخیال بشم و واسه کنکور ارشد بخونم؟) . احتمالا می تونم فاند بگیرم از یه دانشگاه کانادایی. ولی نگرانی من مربوط به قبل از اون هستش . می خواستم اگه کسی اطلاعات تقریبی از هزینه هایی که توی این یکی دو سال باید انجام بدم داره( به طور تقریبی) بگه چقدر باید خرج کنم تا پام برسه اونور و بتونم از فاند استفاده کنم.
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadamin نمایش پست ها
    سلام
    من یه ساعتی تو سایت گشتم نتونستم مطلب مورد نظرم رو پیدا کنم. برای همین سوالم رو اینجا می پرسم. پیشاپیش ببخشید اگه خیلی به موضوع مربوط نیست و توروخدا جواب بدید.
    من دانشجوی ترم 5 برق امیرکبیرم. رزومه ی خوبی دارم واسه اپلای فقط یه مقدار مشکل زبان دارم و یه مقدارم مشکل مالی. واسه همین می خواستم ببینم که آیا پروسه ی اپلای خیلی هزینه بر هستش؟ (اونقدری که بیخیال بشم و واسه کنکور ارشد بخونم؟) . احتمالا می تونم فاند بگیرم از یه دانشگاه کانادایی. ولی نگرانی من مربوط به قبل از اون هستش . می خواستم اگه کسی اطلاعات تقریبی از هزینه هایی که توی این یکی دو سال باید انجام بدم داره( به طور تقریبی) بگه چقدر باید خرج کنم تا پام برسه اونور و بتونم از فاند استفاده کنم.
    پیشاپیش ممنون از جوابتون
    همین تاپیک ارسال ۱۸۳ (این لینک) رو ببین. البته تقریبی هست و برای آمریکاست. همچنین و بستگی داره چندجا اپلای کنی.

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

بچه می خوام خلاصه تجربیاتمو در مورد هزینه ها بگم : همه توجه کنند لطفاً :
    من کلی اضطراب داشتم و نمی دونستم چه طوری از طریق ایرانی بازی این هزینه هارا کاهش بدم . خلاصه تمام اطلاعات بانک را گرفتم و کلی اطلاعات این شرکت ها که کدوم به صرفه تره. در هر صورت همه دانشجوییم دیگه . خلاصه اینقدر که گشتم که یه سری ها گفته بودند فقط بانک ، یه سری ها گفته بودن فقط خدمات شرکت ها و گیفت کارت و الی آخر.
    ولی نتیجه که آخر سر رسیدم و خیلی ارزون تمام شد و بدون هیچ هزینه اضافی این بود که از طریق یکی از دوستام تو کالیفرنیا یه ویزا کارت به اسم خودش برای من گرفت . من هم از طریق حسابی که توی بانک پارسیان داشت و هر دلار را برام 1200 تومن حساب کردند( یه رقمی دارند بین نرخ بانک مرکزی و نرخ بازار) ، براش پولو ریختم و اونم اونجا دریافت کرد و این حساب کارت جدید من واریز کرد و اینجوری فقط اطلاعات کارتو به هم داد و هم هر بار خواستم هزینه هامو بدم از طریق نرم افزار Your Freedom که IP چند تا کشورو بهت میده ، IP آمریکا را انتخاب کردم به راحتی هزینه پرداخت شد و نمی فهمند که این پول از ایران داره Register میشه. تازه چون حساب اونجا باز شده نمی دونم چه سیغه ایه که کارمزد در پرداخت آن لاین کم نمی کنند و انجوری خیلی به صرفه هست. فقط اندازه پولی که چینج کردی تو حسابته و همیشه میتونی کمو زیادش کنی. در هر صورت من فکر میکنم که اگر از نرم افزارهای تغییر IP استفاده کنید اینقد نباید نگران بلوکه شدن کارتامون بشیم. در ضمن من احساس میکنم بچه ها خیلی موضوع را پیچیده میکنند . به خدا توکل کنید همه چی حلههه.
    موفق باشید

Junior Member

مگه کارت ها رو بلوکه میکنن؟؟؟ مطمئنید؟ دانشگاه های کانادا هم حتی ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of Systems Engineering - University of Tehran

سلام
    دوستان اگر ممکنه هر چه سریعتر من رو راهنمایی کنید. من یک travel card تهیه کردم که توسط royalbank آذربایجان issue شده. حالا تنها چیزی که دارم خود کارت و اطلاعات روی اونه. با این اطلاعات چه طوری میتونم پرداختهامو انجام بدم؟ من آدرس و اسم خاصی ندادم که بخوام تو صفحات پرداخت واردش کنم. یه سوال دیگه اینکه چه طوری می تونم از internet banking تو سایت royalbank استفاده کنم؟ یه application form داره که اونم pdf ه. ضمن اینکه امضا هم می خواد. چرا اینترنت بانکینگش اینقدر قر و فر داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

سلام
    من امروز رفته بودم بانک، به من گفت کارت هدیه رو خیلی از کسانی که می خواستند اپلای کنند گرفتند و مشکل اسم صاحب کارت رو هم پیدا نکردند. ولی با توجه به چیزایی که تو این تاپیک خوندم یکسری نوشتند کارت های هدیه بدرد نمی خورند چون اسم دارنده صاحب کارت رو نداره. دوستانی که اینجا این صحبت رو کردند آیا اگر توی سایت دانشگاه بنویسه cardholder name ، با کارت هدیه نمی شه؟ چون اون مسئول بانک گفت مشتری ها اسم خودشونو نوشتن و چون کارت به نام خودشونه مشکلی پیدا نکردند .
    ممنون می شم راهنمایی کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من یکی از دوستانم شماره کارتش را به من داده تا از آن استفاده کنم. من چند جا تا حالا اپلای کردم و بدون هیچ نرم افزاری مشکلی هم برایم به وجود نیامده!
    فکر کنم دولت در قبال مراکز دانشگاهی استثنا قائل میشه؟ درسته؟
    میخواهم نمره GRE را هم از همان طریق ریپورت کنم. به نظرتان ممکنه مشکلی پیش بیاید؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)