صفحه 25 از 77 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

من یکی از دوستام میخواد از طریق یه صرافی اپیلکیشن فیش رو به یه دانشگاه تو کانادا پرداخت کنه و حالا مشکلش اینه که صرافی کارت اعتباری هاش دلار آمریکا داره فقط! در حالیکه باید دلار کانادارو بریزه تو سایت دانشگاه
    حالا چه پیشنهادی می دید تا از طریق اون صرافی پرداخت کنه؟
    من جواب شما رو دادم یه بار! نمی دونم کجاس واسه چی پاک شده مگه چی گفته بودم!
    مشکلی نیست خود بانک دلار رو چنج می کنه و یه کارمزد از صاحب کارت میگیره خود کسی که برات پرداخت می کنه از جزییات این چنج معمولا خبر داره اگر 2 تا پرداخت به عمرش انجام داده باشه
    خودش می تونه حساب کنه بهت بگه
    در بدترین حالت به همراه کارمزد دلار کانادا ارزون تر یا مساوی دلار امریکا در میاد
    چون ارزش جهانیش کمتره
    من خودم حسابم نه دلار امریکاس نه دلار امریکا
    برام پیش اومده که از هر دوتاش 100 دلار بدم
    دلار کانادا یه کم کمتر بوده
    برای شما هر کس صد دلار کانادا با کارتی که دلار امریکاس بده برای خودش مثلا 99 دلار امریکا میافته
    حواستون باشه نسبت جهانیشو چک کنید کسی گمراهتون نکنه

دوستان !من این تاپیک خوندم اما چون درست متوجه نشدم و لازمه دوباره برام توضیح داده شه با عرض شرمندگی!با توجه به وضع الان برای پرداخت Application Fee مطمین ترین و کم ضرر ترین راه کدام هست؟صرافی ها؟
    واقعا ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین!

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

ببخشيد اين سوالو مي كنم كلا مي خام بدونم بهترين راه براي پرداخت appplication fee چيه؟ كه هم امن باشه هم ارزونتر

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

دوستان من یه مشکای برام پیش اومده

وقتی online application رو انجام دادم پرسید الان میخواین پرداخت کنید منم چون خودم کارت نداشتم گفتم نه...
    حالا میگن دیگه راهی ندارین جز اینکه شماره کارت و تاریخ انقضاشو ایمیل بزنید تا مستول ثبت نام پرداخت کنه!

این کار درسته؟ اگه بیشتر از حساب کم شه چی؟ این روال منطقی هست یا نه؟؟؟
    آخه کارت خودم نیست فکر نکنم کسی که میخواد پرداخت کنه اصلا اطلاعاتشو بده...

کمک کنیییییید
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط katoreh نمایش پست ها

وقتی online application رو انجام دادم پرسید الان میخواین پرداخت کنید منم چون خودم کارت نداشتم گفتم نه...
    حالا میگن دیگه راهی ندارین جز اینکه شماره کارت و تاریخ انقضاشو ایمیل بزنید تا مستول ثبت نام پرداخت کنه!

کمک کنیییییید
    نمی شه دوباره از اول application form رو پر کنید و موقع پرداخت به کسی که کارت داره بگین بره تو سایت براتون پرداخت کنه ؟؟
    ولی باز حتی اگه شماره credit card و تاریخش رو بدین اونا دقیقا همون مقدار معین شده رو کم می کنن نه بیشتر

Senior Member nima_AA آواتار ها

کمک کنیییییید
    از نظر امنیت مشکلی نداره.من دقیقا همین کارو قبلا کردم بعضی دانشگاهها اصلا فرم مخصوصی دارند که مشخصات کارت شما رو میگیرند خودشون انجام میدن ولی بهتر ه بقول امیر خان یا دوباره پر کنید یا ایمیل بزنید به دانشگاه بگین
    امکان ارسال اطلاعات نیست خودشون یک راه حلی پیشنهاد بدن
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

از هردوتون ممنونم
    ایمیل زدم گفتن اطلاعات کارتو بدین

ولی چون کارت برای دوستمه نمی تونم ازش بخوام اطلاعات کارتشو بهم بده

دوباره اگه پر کنم مشکلی پیش نمیاد؟!
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mi.ost نمایش پست ها
    شما چند راه بیشتر ندارین:
    1. از طریق دوستان و آشنایان خارج از کشور اقدام کنین. یعنی از اونها اگر کردیت کارت یا مستر کارت دارن بخواین پول رو براتون پرداخت کنین و شما معادل اون پول رو براشون بفرستین.
    2. از شرکت هایی که بچه های فروم معرفی کردن یا خودتون میشناسین کارت خریداری کنین.
    3. از خدمات شرکت ها به صورت پرداخت غیر مستقیم استفاده کنین. یعنی مثلا مشخصات اکانتتون رو بدین به اونها و اونها براتون پرداخت رو انجام بدن.

انتخاب هرکدوم از این راه ها هم بسته به شرایط مختلف داره. مثلا قیمت کارت های شرکت های مختلف با هم متفاوت هست که می تونین در سایتشون مقایسه کنین و ببینین کدومش براتون مناسب تره. یا مثلا راه حل سوم از دومی ارزون تره ولی بعضی از بچه ها ممکنه دوست نداشته باشن و نخوان مشخصان اکانتشون رو دراختیار شرکت ها قرار بدن.
    سلام.
    من تا اینجای کار از روش 1 اقدام کرده ام. یعنی هزینه application fee و نمرات زبانم را یکی از دوستان خارج از کشور برایم انجام داده. سؤالم اینه که برای مراحل بعدی، چه مخارجی هست که باید از طریق credit card پرداخت بشه و هزینه شون حدودا چند دلار می شه (برای آمریکا و کانادا)؟ چون اگه مراحل بعدی وقت گیر باشن، دیگه نمی خوام به دوستم زحمت بدم و می خوام خودم از روش 2، یعنی خریدن credit card، اقدام کنم.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

از هردوتون ممنونم
    ایمیل زدم گفتن اطلاعات کارتو بدین

ولی چون کارت برای دوستمه نمی تونم ازش بخوام اطلاعات کارتشو بهم بده

دوباره اگه پر کنم مشکلی پیش نمیاد؟!
    نه مشکلی نیست . چون تا وقتی پول رو ندین هیچی تو اون دانشگاه به اسم شما ثبت نمی شه

Junior Member

با سلام
    باید ۱۷۰ دلار کانادا بابت اپلیکیشن فی پرداخت کنم.طبق گفته ی دانشگاه فقط از طریق کارت اعتباری مستر یا ویزا و مانی اردر امکان داره.من وبسایت چندتا شرکت معروف کارت اعتباری را چک کردم.کارت های همگی کارت نقدی هست نه کردیت کارت.لطفا راهنمایی کنید چگونه میتونم این مبلغ را پرداخت کنم؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)