صفحه 42 از 77 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

سلام
    این دانشگاه هایی که فرم آنلاین اپلیکیشن دارند آیا همون موقع پر کردن فرم باید هزینه هاشون رو پرداخت کرد؟ من سر امتحان تافل گفتم یکی از آشنایان خارج از کشور رفت تو پروفایلم و برام ثبت نام کرد. در مورد اپلیکیشن باید بگم فرمم رو اونها پر کنند؟ یا میشه من فرم رو پر کنم و بعد اطلاعات اکانتم رو بدم بهشون که اونها از اونجا پرداخت کنند؟
    اصلاً نمی دونم پروسش چجوره، ممنون میشم کمکم کنید.
    مرسی
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    سلام
    این دانشگاه هایی که فرم آنلاین اپلیکیشن دارند آیا همون موقع پر کردن فرم باید هزینه هاشون رو پرداخت کرد؟ من سر امتحان تافل گفتم یکی از آشنایان خارج از کشور رفت تو پروفایلم و برام ثبت نام کرد. در مورد اپلیکیشن باید بگم فرمم رو اونها پر کنند؟ یا میشه من فرم رو پر کنم و بعد اطلاعات اکانتم رو بدم بهشون که اونها از اونجا پرداخت کنند؟
    اصلاً نمی دونم پروسش چجوره، ممنون میشم کمکم کنید.
    مرسی
    سلام
    بيشترشون اينطوريه كه فرمها رو پر ميكنيد مدارك خواسته شده رو آپلود ميكنيد و فقط مرحله ي پرداخت ميمونه. هر زمان پسوورد و اطلاعات پروفايلتون رو به شخصي كه كرديت كارت داره بديد ميتونه بره و پرداخت كنه. بيشترشون بايد قبل ددلاين سابميت شه از نظر مالي ولي من يكي دو موردم ديدم كه وقتي پروفايل كامل ميشه جز قسمت پرداخت ، باز هم تاريخ رو همون زمان سابميت بدون پرداخت در نظر ميگيرند كه يعني شما قبل ددلاين اقدام كرديد.( فرض من : دانشگاه هاي آمريكا)
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

بچه ها credit card رو از کجا می تونیم بخریم؟ من می خوام اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم.
    اشکی که هنگام شکست می ریزیم,عرقی است که هنگام تلاش نریختیم!

سلام دوستان
    برای پرداخت اپلیکیشن فی، الان شرکت های زیادی هستن که این کارو میکنند.
    کسی تاحالا از طریق این شرکت ها پرداخت داشته؟
    و اگر اره، میشه یه جای مطمئن به من معرفی کنید؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط sinderelabita نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پرداخت اپلیکیشن فی، الان شرکت های زیادی هستن که این کارو میکنند.
    کسی تاحالا از طریق این شرکت ها پرداخت داشته؟
    و اگر اره، میشه یه جای مطمئن به من معرفی کنید؟
    ممنون
    شما می تونید نظرات سایر کاربران رو در صفحه آگهی دهندگان مطالعه بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of Technology

من خودم credit card یکی از بانک های آمریکارو دارم و می خوام از ایران Application fee رو پرداخت کنم
    اما شنیدم اگر با IP ایران بری ممکنه حسابو ببندن؟ میشه از وی پی ان استفاده کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ مرسی

سلام دوستان. راستش میخوام وقت مصاحبه سفارت امریکا توی ایروان رو بگیرم. هزینه ویزا 160 دلاره که باید آنلاین پرداخت کنم. کسی هست که کارت اعتباری داشته باشه؟ اگه سؤالمو اینجا نباید مطرح کنم لطفا بگین کدوم تاپیک برم. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط shadidahs نمایش پست ها
    من خودم credit card یکی از بانک های آمریکارو دارم و می خوام از ایران Application fee رو پرداخت کنم
    اما شنیدم اگر با IP ایران بری ممکنه حسابو ببندن؟ میشه از وی پی ان استفاده کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ مرسی
    بله ، به احتمال خیلی زیاد اگر با کردیت کارت و از آی پی ایران پرداخت کنید به مشکل بر خواهید خود و به احتمال 100% اگر از پی پل استفاده کنید بلاک می شه.
    میشه از وی پی ان استفاده کرد. اما از یک وی پی ان مطمئن استفاده کنید. ضمن اینکه بهتره نرم افزاری مثل سایفون باشه که کل سیستم رو پوشش بده نه فقط یک مرورگر. در این مواقع گاهی اوقات حضور فرد در ایران تشخیص داده میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadidahs نمایش پست ها
    من هم مثل شما کردیت کارد از امریکا دارم. تا حالا هم چندین بار از ایران پرداخت اینترنتی انجام دادم، منتهی از سایفون استفاده کردم و مشکلی پیش نیومده. حتی از طریق پی پال هم پرداخت داشتم. فقط باید از طریق یکی از سایتهایی که ip شما رو بهتون میده (مثل http://www.iplocation.net/) مراقب باشید که سایفون ip امریکا رو به شما اختصاص بده (این برای پی پال مهمه) چون گاهی از بریتانیا وصل میشه.

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

خواهش میکنم منو راهنمایی کنید،من میخوام چند تا داشگاه اپلای کنم،برای پرداخت application fee که تقریبا همشونم بصورت انلاینه چه روشی بهترین و البته کم هزینه ترینه؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)