صفحه 48 از 77 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

سلام
    من می خوام مدارکم رو برای کانادا ارسال کنم برای مهاجرت، فرم اپلیکشن فی به این صورت هستش که باید شماره 16 رقمی کارت هایی مثل ویزا و سی وی وی آنرا براشون تو فرم بنویسیم و ارسال کنیم و بعدا اونا خودشون پول را از کارت برداشت می کنن. من یه ویزا کارت هدیه به همون مبلغ خریدم که مشخصاتشو براشون ارسال کنم. اما حالا متوجه شدم که از ویزا کارت هدیه نمی شه پول برداشت کرد یا وجهی رو انتقال داد و فقط می شه باهاش خرید کرد. حالا الان نمی دونم این و ارسال کنم یا نه ؟ سوالم اینه که آیا اگه مدارک را با همین مشخصات ویزا کارت هدیه ارسال کنم اونا می تونند این پول رو برداشت کنن یا نه؟

مممنونم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط alialimardani نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام مدارکم رو برای کانادا ارسال کنم برای مهاجرت، فرم اپلیکشن فی به این صورت هستش که باید شماره 16 رقمی کارت هایی مثل ویزا و سی وی وی آنرا براشون تو فرم بنویسیم و ارسال کنیم و بعدا اونا خودشون پول را از کارت برداشت می کنن. من یه ویزا کارت هدیه به همون مبلغ خریدم که مشخصاتشو براشون ارسال کنم. اما حالا متوجه شدم که از ویزا کارت هدیه نمی شه پول برداشت کرد یا وجهی رو انتقال داد و فقط می شه باهاش خرید کرد. حالا الان نمی دونم این و ارسال کنم یا نه ؟ سوالم اینه که آیا اگه مدارک را با همین مشخصات ویزا کارت هدیه ارسال کنم اونا می تونند این پول رو برداشت کنن یا نه؟

سلام

اگر کارت تون رو از شرکت هایی که داخل اپلای ابرود آگهی دارند تهیه کردید ، مشکلی نیست ، همین رو می تونید ارایه کنید. برداشت سفارت هم از کارت یه چیزی شبیه پرداخت اینترنتی هست. اطلاعات کامل شامل شماره کارت ،CVV2 و تاریخ انقضا به همراه اسم و آدرس و ... رو برای اون ها ارسال کنید. نباید مشکلی باشه. یعنی دوستان دیگه ای هم در همین فروم پرداخت داشتن بدون مشکل.

نقل قول نوشته اصلی توسط alialimardani نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز
    من تا جایی که می دونم برای کانادا 2 راه برای پرداخت هزینه بررسی پرونده هست: 1- همان روشی که شما فرمودید یعنی باید شماره کارت را بدهید و آنها برداشت می کنن و 2- خودتان وجه را اینترنتی و از قسمتی که خود سایت CIC دارد پرداخت می کنید و همونجا بعد از پرداخت به شما رسید قابل چاپ میده که باید اون رو پرینت بگیرید و به جای پر کردن فرم Application Fee، اون رسید رو براشون همراه مدارک بفرستید و این روش برای ما که مشکلات کردیت کارت داریم بهتره. البته توی این روش هم کردیت کارت می خواد ولی خودتون تایید پرداختش رو همون لحظه می بینید و دیگه به فکر این نیستید که پرداختتون بعدا به مشکل بخوره.
    Category........: PNP
    Visa Office......: Ankara
    !Latest Status......: Waiting for Nomination

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

ویزا کارتی که یکی از آشنایان در اختیارم گذاشته از آلمانه و قطعا پول داخلش به یورو هست...حالا من میخوام جی آر ای ثبت نام کنم و جی آر ای به دلاره...این تبدیله چه جوری انجام میشه؟ اصلا ممکن هست من با این ویزا کارت ثبت نام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط rokaal نمایش پست ها
    ویزا کارتی که یکی از آشنایان در اختیارم گذاشته از آلمانه و قطعا پول داخلش به یورو هست...حالا من میخوام جی آر ای ثبت نام کنم و جی آر ای به دلاره...این تبدیله چه جوری انجام میشه؟ اصلا ممکن هست من با این ویزا کارت ثبت نام کنم؟
    مشکلی نیست. تبدیل به همه واحدهای پولی توسط خود ویزا انجام میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط iran11 نمایش پست ها
    مشکلی نیست. تبدیل به همه واحدهای پولی توسط خود ویزا انجام میشه.
    تبدیل ارزها از طریق خود ویزا انجام میشه، ولی بستگی داره شما کارت رو از کجا گرفتید، چون بعضی از صادر کننده‌ها برای تبدیل ارز کارمزد یا درصدی رو به بخاطر تبدیل از شما کسر میکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

من یکی از دوستانم امریکاست.اگر وقتی بخام اپلای کنم نمیدونم بهتره از طریق شرکتها هزینه ها رو پرداخت کنم یا اینکه مبلغی رو به حسابش حواله کنم و از طریق کارتش پرداختها رو انجام بدم؟ به نظر شما کدوم مورد به صرفه تره؟ و اگر بخام حواله کنم از چه طریق امکان پذیره؟متشکرم

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azitaaa نمایش پست ها
    من یکی از دوستانم امریکاست.اگر وقتی بخام اپلای کنم نمیدونم بهتره از طریق شرکتها هزینه ها رو پرداخت کنم یا اینکه مبلغی رو به حسابش حواله کنم و از طریق کارتش پرداختها رو انجام بدم؟ به نظر شما کدوم مورد به صرفه تره؟ و اگر بخام حواله کنم از چه طریق امکان پذیره؟متشکرم
    بنظر شخصی من از همین شرکت ها استفاده کنید دردسرش کمتره....به صرفه تر هم هست....اگه بخواین از طریق کارت دوستتون این کارو انجام بدین احتمال بلاک شدن کارت ایشون هست....در ضمن همین شرکت ها هم ویزا کارت رو با یه کارمزد معقول براتون صادر می کنن....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Junior Member

سلام بچه ها دانشگاهی هم وجودداره که applications fee نداشته باشه؟

سلام دوستان... من الان امریکا هستم و برای 2 ماه اینده ایران میرم... سوالم این هست کسی تو ایران کریدیت کارت یا دییت کارت فعال داره ؟ من میخوام شهریه دانشگاه رو پرداخت کنم و معادل شهریه رو دلار میدم.
    متاسفانه بانک من قادر نیست هیچ سرویسی از ایران بده و به محض ورود حتی با ***** شکن هم بلاک میشه حسابم. ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)