صفحه 5 از 77 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط A_242
    سلام
    بچه ها ته 2 تا از کارتهام یکی $30 و یکی 20$ مونده و یکی از موسساتی که نمره زبانمون را ریپورت میکنه باید Credit Card را تلفنی بهش بدیم و جمعا $50 میخواد برای ریپورت نمره زبان. حالا سواله من اینه که میتونم این 2 تا کارت را بهش بدم یا باید یه کارت 50 دلاری دیگه بخرم؟؟؟؟
    بايد كارت ديگري تهيه كنيد
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_242
    سلام
    بچه ها ته 2 تا از کارتهام یکی $30 و یکی 20$ مونده و یکی از موسساتی که نمره زبانمون را ریپورت میکنه باید Credit Card را تلفنی بهش بدیم و جمعا $50 میخواد برای ریپورت نمره زبان. حالا سواله من اینه که میتونم این 2 تا کارت را بهش بدم یا باید یه کارت 50 دلاری دیگه بخرم؟؟؟؟
    نمی شه. تا اونجا که من با این جور موارد برخورد داشتم باید حتما یه کارت با حداقل موجودی 50$ داشته باشید.

Junior Member

سلام

راستش من Visa Card دارم که از دوبی تهیه کردم، اینم بگم برای تمام دانشگاهها هم Application fee اونها رو هم با همین کارت پرداخت کردمو هیچ مشکلی نبود.

اما امروز وقتی میخواستم دوباره ازین کارت برای پرداخت هزینه CAQ( درخواست ویزا برای ایالت Quebec در کانادا) استفاده کنم مرتبا Error میده و میگه دوباره سعی کنید.

واقعا نمیفهمم چش شده!!!!!؟؟؟ کسی تاحالا با این مشکل برخورد کرده؟

ممنون از راهنماییتون

من هم ويزا و هم مستر آمريكا رو داشتم. ويزا چند بار كار كرد و يه دفعه مسدود شد. بهتره اگه كسي رو بيرون از ايران داريد مشخصات كارت رو بهش بديد ببينيد شايد مشكل از اينه كه توي ايران هستيد.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

نقل قول نوشته اصلی توسط nazerirad
    سلام

راستش من Visa Card دارم که از دوبی تهیه کردم، اینم بگم برای تمام دانشگاهها هم Application fee اونها رو هم با همین کارت پرداخت کردمو هیچ مشکلی نبود.

اما امروز وقتی میخواستم دوباره ازین کارت برای پرداخت هزینه CAQ( درخواست ویزا برای ایالت Quebec در کانادا) استفاده کنم مرتبا Error میده و میگه دوباره سعی کنید.

ممنون از راهنماییتون
    از VPN استفاده كنيد. اينجوري اگر مشكل IP ايراني باشه بر طرف مي شه.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

سلام

ممنون از راهنماییتون
    اگه با VPN مشکل حل نشد، احتمال اینکه Credit Card شما به علت پرداخت با IP ایرانی Block شده باشه هست، در این صورت یا باید یه کارت دیگه بگیرید و یا بگید از خارج براتون پرداخت کنن، البته احتمال اینکه سیستم دریافت مبلغ CAQ تو کانادا هم موقتا دچار اشکال شده باشه هست ولی در هر حال اگه کارت مجدد گرفتید حتما با VPN پرداخت کنید و حتما Billing Address تون جائی خارج از ایران باشه که حداقل مطمئن باشید ایراد از جانب شما نبوده و مشکل از جائی دیگست
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

بازم سلام و عرض تشکر،

راستش من از طریق یکی از آشنا ها تو دوبی هم خواستم که پولو واریز کنه اما مثل اینکه از اونجا هم نشده!!!!!!!!! دیگه واقعا نمیدونم چش شده سیستم اینا.

میشه در مورد VPN هم مقداری توضیح بدید ؟؟

با تشکر

Senior Member emperial آواتار ها

بازم سلام و عرض تشکر،
    کارتت رو national bank of abu dhabi صادر کرده؟ چقدر بیشتر از مبلغی که باید پرداخت کنی توش پول هست؟

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

بازم سلام و عرض تشکر،

راستش من از طریق یکی از آشنا ها تو دوبی هم خواستم که پولو واریز کنه اما مثل اینکه از اونجا هم نشده!!!!!!!!! دیگه واقعا نمیدونم چش شده سیستم اینا.

میشه در مورد VPN هم مقداری توضیح بدید ؟؟

با تشکر
    VPN نرم افزاریه که IP رو به IP آمریکا تغییر میده، مثل اینه که شما از آمریکا داری با اینترنت کار می کنی و بنابراین محدودیت ها برداشته میشه. نسخه های مجانی رو اینترنت هست که معمولا به علت ترافیک بالا، کار کردن باهاش سخته و مرتب disconnect میشه اما خوب نسخه های پولی این مشکلات رو نداره و طول روز بدون محدودیت میتونی ازش استفاده کنی. موقع پرداخت با credit card اگه این نرم افزار run باشه، از نظر block شدن و مواردی مثل این مشکلی نخواهی داشت
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

نه کارته اسمش هست dubai first که یه کارته زرد رنگه، این کارتو از طریق عموم که دوبی زندگی می کنه گرفتم و تا اونجایی که میدونم از نظر پر بودن مشکلی نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)