صفحه 53 از 77 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

سلام
    برای پرداخت اپلیکیشن فی میخوام از کارت های گیفت ویزا که به صورت مجازی فروخته میشه استفاده کنم. حالا سوالم اینه که مبلغ این کارت به دلار آمریکاست و دانشگاه مورد نظر من هم در اروپاست و هم در مالزی.
    با وجود تفاوت واحد پول در مالزی و اروپا بازم امکان استفاده از این ویزا کارت مجازی رو دارم ؟ چون دو واحد پولی متفاوت برای اپلیکیشن فی وجود داره !!!
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط fdcsgroup نمایش پست ها
    سلام
    برای پرداخت اپلیکیشن فی میخوام از کارت های گیفت ویزا که به صورت مجازی فروخته میشه استفاده کنم. حالا سوالم اینه که مبلغ این کارت به دلار آمریکاست و دانشگاه مورد نظر من هم در اروپاست و هم در مالزی.
    با وجود تفاوت واحد پول در مالزی و اروپا بازم امکان استفاده از این ویزا کارت مجازی رو دارم ؟ چون دو واحد پولی متفاوت برای اپلیکیشن فی وجود داره !!!
    مرسی

باید از صادر کننده کارتتون سوال کنید آیا از تبدیل ارزها پشتیبانی میکنه یا نه؟
    اگر میکنه هزینه اکسچنج چقدره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    باید از صادر کننده کارتتون سوال کنید آیا از تبدیل ارزها پشتیبانی میکنه یا نه؟
    اگر میکنه هزینه اکسچنج چقدره!
    همونطور که گفتم ویزا کارت رو میخوام به صورت مجازی از سایت هایی که در این فروم وجود داره خریداری کنم،
    آیا امکان استفاده از این کارت های گیفت مجازی با IP ایران وجود داره ؟ کارت بلاک نمیشه موقع پرداخت ها !!!

سلام
    من حدود 100 دلار پرداخت اپلیکیشن فی و نمره جی آر ای با کارت اعتباری باید انجام بدم. اگه از دوستان کسی هست که بتونه کمک کنه ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی هست که تجربه خرید یا پرداخت با ویزا گیفت کارت های تهران پیمنت یا دیگر جاها که در این فروم اعلام شده داشته باشه !!؟؟ این کارت ها امکان اکسچنج ارز های مختلف رو دارن ؟
    با IP ایران بلاک میشن یا باید از پراکسی استفاده کرد ؟؟؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidahmadi نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 100 دلار پرداخت اپلیکیشن فی و نمره جی آر ای با کارت اعتباری باید انجام بدم. اگه از دوستان کسی هست که بتونه کمک کنه ممنون میشم.
    سلام
    سایت های پرداخت هستن که میشه از اون ها هم ویزا کارت خرید که خود شما پرداخت رو انجام بدی و هم میتونی از اون ها بخوای که براتون پرداخت رو انجام بدن. البته من خودم تجربه خرید یا پرداخت از این سایت ها رو ندارم ولی تو این چند روز اطالاعاتی رو در این زمینه تونستم به دست بیارم. باز هم کسانی هستند تو فروم که اطلاعات کامل تری دارند و میتونی شما ازشون کمک بگیری.
    امیدوارم مفید بوده باشه براتون.

این موضوع رو باید از صادر کننده کارت و از کسی که کارت رو ازش خریدید بپرسید و TOS کارت رو هم قبل از استفاده باید مطالعه کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط fdcsgroup نمایش پست ها
    همونطور که گفتم ویزا کارت رو میخوام به صورت مجازی از سایت هایی که در این فروم وجود داره خریداری کنم،
    آیا امکان استفاده از این کارت های گیفت مجازی با IP ایران وجود داره ؟ کارت بلاک نمیشه موقع پرداخت ها !!!

Junior Member

سلام
    برای پرداخت اپلیکیشن فی میخوام از گیفت کارت ویزا استفاده کنم. آیا به مشکل می خورم. ممکنه کارت من بلاک بشه؟ یا نه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سلام

بستگی به صادر کننده کارت شما داره، اگر ممنوع کرده باشه، ممکن پول داخل کارت شما اصلا بلاک بشه، برای اینکار حتما به Terms of use کارتتون و شرایطش مراجعه کنید....

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam64 نمایش پست ها
    سلام
    برای پرداخت اپلیکیشن فی میخوام از گیفت کارت ویزا استفاده کنم. آیا به مشکل می خورم. ممکنه کارت من بلاک بشه؟ یا نه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط milmilmil نمایش پست ها
    من هم مشکلم فرستادن پول به ایرانه. من در امریکا با ویزا کارت شخصیم حاضرم پرداخت دوستان رو انجام بدم و در عوض معادل تومان به کارتی تو ایران فرستاده بشه. بدون هیچ کارمزد و پول های اضافه سرگردنه که صرافی ها میگیرن. دقیقا قیمت روز دلار بدون یک ریال کم و زیاد. این پست تبلیغ نیست و هدفم تجارت نیست. میخوایم مشکل چن نفر با هم حل بشه. ایمیل من جهت ارتباط:
    xxxxxxxxxxxxxxx
    سلام دوست عزیز
    من میخوام 1758 دلار برای وقت سفارت انگلیس پرداخت کنم، شما زحمتش رو میکشید؟
    ویرایش توسط darklord : January 14th, 2015 در ساعت 08:27 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)