صفحه 55 از 77 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

با سلام

دوست عزیز،کارت ویزا یا مستر که اکثرا توسط سایت‌های ایرانی صادر میشه از دوبی هست و هزینه شارژ و نگهداری این نوع کارت‌ها بسته به شرکتی که شما میگیرید خیلی متفاوت هست (با کمی محاسبه متوجه میشید که اصلا به صرفه نیست که این کارت‌ها رو داشته باشید، مخصوصا هزینه شارژ و قیمت دلاری که قراره کارت رو شارژ میکنید،خیلی از شرکت‌ها هم اصلا کارت با ارز دلار صادر نمیکنن با ارز رینگت و درهم صادر میکنن) و اخیرا سایت‌ها متود جدیدی برای چک کردن کارت‌ها دارن به اسم 3-D Secure که کارت‌های صادره از این شرکت‌ها از این متود پشتیبانی نمیکنن و خرید شما به اشکال بر میخوره.

با احترام.

نقل قول نوشته اصلی توسط small_rz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم یه کارت مستر یا ویزا مجازی بگیرم برا پرداخت اپپلیکیشن فی کسی میتونه یه سایت معتبر بهم بده؟
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز،کارت ویزا یا مستر که اکثرا توسط سایت‌های ایرانی صادر میشه از دوبی هست و هزینه شارژ و نگهداری این نوع کارت‌ها بسته به شرکتی که شما میگیرید خیلی متفاوت هست (با کمی محاسبه متوجه میشید که اصلا به صرفه نیست که این کارت‌ها رو داشته باشید، مخصوصا هزینه شارژ و قیمت دلاری که قراره کارت رو شارژ میکنید،خیلی از شرکت‌ها هم اصلا کارت با ارز دلار صادر نمیکنن با ارز رینگت و درهم صادر میکنن) و اخیرا سایت‌ها متود جدیدی برای چک کردن کارت‌ها دارن به اسم 3-D Secure که کارت‌های صادره از این شرکت‌ها از این متود پشتیبانی نمیکنن و خرید شما به اشکال بر میخوره.

با احترام.

مرسی از پاسختون
    من برا اپلیکشن فی میخوام یکی دوبار بیشتر ازش استفاده نمیکنم، یه سایت معتبر میخوام چون شده پوله دوستمو گرفتن هیچیم ندادن، انقدم این سایتا زیادن نمیشه بهشون اعتماد کرد، شما میتونین یه سایت معتبر معرفی کنین؟
    خیلی ممنئن

خیر من سایتی رو نمیشناسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط small_rz نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    من برا اپلیکشن فی میخوام یکی دوبار بیشتر ازش استفاده نمیکنم، یه سایت معتبر میخوام چون شده پوله دوستمو گرفتن هیچیم ندادن، انقدم این سایتا زیادن نمیشه بهشون اعتماد کرد، شما میتونین یه سایت معتبر معرفی کنین؟
    خیلی ممنئن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1991 نمایش پست ها
    دوستان سلام. تاپیک بهتری پیدا نکردم برا مشکلم. من برا یه دانشگاه درخواست دادم و همه کارها رو انجام دادم اما مشکل اینجاست که امکان پرداخت اپلیکیشن فی به صورت آنلاین وجود نداره. و بعد که ایمیل زدم ازم خواستن یک چک به فلان آدرس پست کنم یا درخواست درفت بدم و اونو با شماره اپلیکیشنم براشون بفرستم. حالا من دقیق نمیدونم چکار کنم. آیا شرکت معتبری هست این کارها رو انجام بده؟ مچکرم
    دوست عزیز اگه آمریکا باشه من می تونم کمک کنم.

من به هر کسی که پرداختی داشته باشه میتونم کمک کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    با سلام

با احترام.
    سلام از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون میزارین متشکرم
    من ماه دیگه دارم خودم یه سفر دوبی میرم به نظرتون میتونم اونجا یه کارت اعتباری معتبر تهیه کنم که به نام خودم باشه و برای پرداخته هزینه های اپلای باهاش به هیچ مشکلی نخورم؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه. من خیلی گیچ شدم

Junior Member

دوستان عزیز،
    برای گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان همه مراحل پر کردن فرم را رفتم الان رسیدم به پرداخت ۱۶۰ دلار. نمیدونم چه جوری باید پرداخت کنم.
    هیچ اطلاعاتی‌ ندارم ممنون میشم که کمک کنید.
    اگر کارت اعتباری از بانک پارسیان بگیرم قابل قبوله؟

من می خوام تافل ثبت نام کنم ولی پولش رو با کارت یکی از اقوام که در آلمان هستش بدم. می تونم مشخصات کارت رو ازش بگیرم و خودم از ایران پرداخت کنم یا اینکه حتما باید از اونجا پرداخت بشه؟
    در مورد application fee چطو؟ می تونم این کار روربکنم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط simsim1269 نمایش پست ها
    من می خوام تافل ثبت نام کنم ولی پولش رو با کارت یکی از اقوام که در آلمان هستش بدم. می تونم مشخصات کارت رو ازش بگیرم و خودم از ایران پرداخت کنم یا اینکه حتما باید از اونجا پرداخت بشه؟
    یه سری شرکت ها مثل Visa بخاطر بحث تحریم ها اجازه استفاده از کارت های بین المللی با آی پی ایران رو نمیدن و کارت رو بلاک می کنن! به این موضوع دقت کنید.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

من به شخصه ندیدم که کارتم از ایتالیا هست یا آلمان، از ایران وقتی بلیط هواپیما خریدم بهم گیر ندادن. بهتره بدی به خود شخص برات بخره تا مشخصات کارت بگیرید...

نقل قول نوشته اصلی توسط simsim1269 نمایش پست ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)