صفحه 56 از 77 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط aria1 نمایش پست ها
    سلام از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون میزارین متشکرم
    من ماه دیگه دارم خودم یه سفر دوبی میرم به نظرتون میتونم اونجا یه کارت اعتباری معتبر تهیه کنم که به نام خودم باشه و برای پرداخته هزینه های اپلای باهاش به هیچ مشکلی نخورم؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه. من خیلی گیچ شدم
    نه ذوست عزیز. واسه صاحب حساب دردسر میشه. به ای پی ایران خیلی حساس هستن.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    یه سری شرکت ها مثل Visa بخاطر بحث تحریم ها اجازه استفاده از کارت های بین المللی با آی پی ایران رو نمیدن و کارت رو بلاک می کنن! به این موضوع دقت کنید.
    تا اونجا که یادمه IP سیستم رو چک می کنند و تراکنش ناموفق می مونه.
    یک راه از داخل ایران هست که زمان پرداخت از نرم افزارهایی استفاده کنید که IP سیستمتون رو عو ض کنه.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من اپلیکشنم رو submit کردم و باید application fee رو پرداخت کنم. (ببخشید اگه سوالم ابتدایی هست) حالا میخوام با استفاده از یه سایت visa card بخرم. دانشگاه گفته credit card- یعنی ویزا کارت هم جز این محسوب میشه؟
    بعد یه سوال دیگه اینکه میشه از خود سایت هم بخوام که application fee رو پرداخت کنه. کدوم راه بهتره؟!!
    ممنون

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط G1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اپلیکشنم رو submit کردم و باید application fee رو پرداخت کنم. (ببخشید اگه سوالم ابتدایی هست) حالا میخوام با استفاده از یه سایت visa card بخرم. دانشگاه گفته credit card- یعنی ویزا کارت هم جز این محسوب میشه؟
    بعد یه سوال دیگه اینکه میشه از خود سایت هم بخوام که application fee رو پرداخت کنه. کدوم راه بهتره؟!!
    ممنون
    نیازی به خرید ویزا کارت نیست. چرا که اونوقت علاوه بر مبلغ کارتتون باید مبلغی رو هم بابت هزینه صدور بپردازید. در این صورت اگر مبلغ مورد نظرتون برای سفارش زیاد نیست (مثلا 75 دلار)، دیگه ارزش نداره سفارش ویزا کارت بدید. میتونید از شرکتهای معتبر که این کار رو انجام میدن استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    نیازی به خرید ویزا کارت نیست. چرا که اونوقت علاوه بر مبلغ کارتتون باید مبلغی رو هم بابت هزینه صدور بپردازید. در این صورت اگر مبلغ مورد نظرتون برای سفارش زیاد نیست (مثلا 75 دلار)، دیگه ارزش نداره سفارش ویزا کارت بدید. میتونید از شرکتهای معتبر که این کار رو انجام میدن استفاده کنید.
    ممنون. آخه دانشگاه بعد از submit کردن application جایی داره که گفته شماره credit card و باقی چیزا رو بگم... بعد از طرفی اگه از یکی از سایت های ایران بخوام که application fee رو پرداخت کنه چه لینکی رو باید بدم ؟ چون نوشته : لینک ورود به Application . بعد که هزینه رو پرداخت میکنه در سایت دانشگاه میشه چک کرد که پرداخت شده یا نه؟!

Senior Member EHSM آواتار ها

ممنون. آخه دانشگاه بعد از submit کردن application جایی داره که گفته شماره credit card و باقی چیزا رو بگم... بعد از طرفی اگه از یکی از سایت های ایران بخوام که application fee رو پرداخت کنه چه لینکی رو باید بدم ؟ چون نوشته : لینک ورود به Application . بعد که هزینه رو پرداخت میکنه در سایت دانشگاه میشه چک کرد که پرداخت شده یا نه؟!
    دوست عزیز شما لینک ورود به اپلیکیشن رو بهمراه یوزر پس براشون میفرستید و اونها با ورود به اکانتون پرداخت رو انجام میدن. درضمن فاکتور پرداخت هم براتون ایمیل میشه (یعنی باید این کار رو بکنن).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology university of Tehran

سلام کسی اطلاع داره که فقط با ویزا کارت گمشکل پیش میاد یا با IP ایران خرید با همه نوع کارت به مشکل میخورده؟ اگه بخوام یه credit cart تهیه کنم چه گزینه های مناسبی وجود داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان
    ممنون
    دوست عزیز در درجه اول اگه استادی بهتون اوکی داده، ازش بخواین که براتون waive کنه اون هزینه رو. اگه فقط واسه یه جا می خواین اپلای کنین، به صرف نیست کارت بخرین. من هم از آمریکا می تونم براتون واریز کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط poly_amir نمایش پست ها
    دوست عزیز در درجه اول اگه استادی بهتون اوکی داده، ازش بخواین که براتون waive کنه اون هزینه رو. اگه فقط واسه یه جا می خواین اپلای کنین، به صرف نیست کارت بخرین. من هم از آمریکا می تونم براتون واریز کنم.
    سلام

میشه لطف کنید توضیح بدین چطور میشه از استاد درخواست کرد که هزینه اپلای رو waive کنه؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    سلام

میشه لطف کنید توضیح بدین چطور میشه از استاد درخواست کرد که هزینه اپلای رو waive کنه؟
    مرسی
    سلام

کافیه که توضیح بدین واسه پرداخت اپلیکیشن فی، مشکل دارین با توجه به عدم قبولی کارت ها در ایران. به امتحان کردنش می ارزه مخصوصاً واسه پذیرش دکترایی که استاد خودش فاند داشته باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)