صفحه 58 از 77 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

با سلام
    شاید کارت رو به درستی رجیستر و فعال نکردید، شاید هم درگاهی که ازش خرید میکنید نیاز به بررسی 3D Secure داره که کارت شما پشتیبانی نمیکنه... احتمالات زیاده، اگر مشکلی هست و عجله دارید میتونید از دوستانی که کارت دارن بخواید که براتون پرداخت بکنن.
    اگر بخواید من هم میتونم کمکتون کنم.

با احترام.

نقل قول نوشته اصلی توسط hrz1981 نمایش پست ها
    باتشکراز پاسختون...
    اما این کارت رو از us bank برام گرفته و حتی روی خود کارت هم اسم بانک رو نوشته...
    ممکنه بخاطر IP ایران باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

باسلام. بینهایت ممنونم از لطفتون...
    الان که داشتم بادقت کارت رو نگاه میکردم روش نوشته: valid only in U.S. ممکنه بخاطرهمین باشه؟
    من میخوام از سفارت آنکارا وقت بگیرم اما انقدرطول کشید که حالا وقتهای آنکارا بسته شده اماشمارو ADD میکنم ک بتونم ازتون کمک بگیرم

من مقداری پول دلار دارم که می خوام به حساب ایرانم منتقل کنم اگه کسی پرداخت داره می تونیم با هم همکاری کنیم.....
    شروع پروسه در دمشق : جون 2007 دریافت نامه استانی : فوریه 2012 درخواست مدارک استانی : اکتبر 2012

Junior Member

سلام
    منم واسه چنتا کار پرداخت داشتم اومدم اینجا تبلیغ سایت (cheapsafar) دیدم تماس گرفتم خیلی خوب پاسخگو بودن خیلی هم سریع کارمو انجام دادن. چون کارم زیاد بود مرحله به مرحله رفتم جلو و پرداخت کردم که یه موقعه پولی از دست ندم. ولی اینقد خوب کار کردن که از این به بعد فقط با همینا کار میکنم. عالی بودن

Junior Member

سلام.من باید مبلغ 1270 دلار کانادا به حساب دوستی در مونترال واریز کنم.اگر دوست محترمی هستند که تمایل دارند من اینجا به خانوادشون ریال تقدیم کنم و ایشون پرداخت من رو در مونترال کانادا انجام بدن لطفا" اطلاع بدن.سپاسگزارم

Junior Member

دوستانی که تجربه پرداخت با استفاده از کردیت کارد را داشته اند یک سوالی دارم. آیا مثلا اگه 100 دلار پرداخت کنید 7 درصد هم باید اضافه پرداخت کنید؟؟؟ چرا که شرکتهایی که در داخل کار پرداخت رو انجام میدن، اولا قیمت دلار رو به نرخ ارز آزاد حساب میکنن یعنی مثل اینه که شما بری از صرافی اون مقدار دلار بخری. ولی بعد از اون دوباره 7 درصد میزان پرداختی رو میبرن بالا!!! میخوام بدونم اون 7 درصد برای چیه؟؟ آیا شما هنگام پرداخت مثلا 100 دلار با کارت اعتباری، 107 دلار پرداخت میکنید؟؟؟ اگر نه پس اون 7 درصدی که شرکتهای داخل میگیرن برای چیه؟؟ مطمئنن منبع ارز این شرکتها خارج از کشور هست مثلا امارات پس فرقی بین پرداخت این شرکتها با کسی که با کارت اعتباری پرداخت میکنه نیست! اون 7 درصد برای چیه؟؟!!

با سلام

این ۷درصد کارمزدی هست که شما به شرکت واسط پرداخت میکنید.

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael2 نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه پرداخت با استفاده از کردیت کارد را داشته اند یک سوالی دارم. آیا مثلا اگه 100 دلار پرداخت کنید 7 درصد هم باید اضافه پرداخت کنید؟؟؟ چرا که شرکتهایی که در داخل کار پرداخت رو انجام میدن، اولا قیمت دلار رو به نرخ ارز آزاد حساب میکنن یعنی مثل اینه که شما بری از صرافی اون مقدار دلار بخری. ولی بعد از اون دوباره 7 درصد میزان پرداختی رو میبرن بالا!!! میخوام بدونم اون 7 درصد برای چیه؟؟ آیا شما هنگام پرداخت مثلا 100 دلار با کارت اعتباری، 107 دلار پرداخت میکنید؟؟؟ اگر نه پس اون 7 درصدی که شرکتهای داخل میگیرن برای چیه؟؟ مطمئنن منبع ارز این شرکتها خارج از کشور هست مثلا امارات پس فرقی بین پرداخت این شرکتها با کسی که با کارت اعتباری پرداخت میکنه نیست! اون 7 درصد برای چیه؟؟!!

Junior Member ali_tk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael2 نمایش پست ها
    نه شما ۱۰۷ دلار پرداخت نمیکنید. درواقع شرکت از شما ۱۰۷ دلار میگیره تا به شما یه کارت اعتباریه ۱۰۰ دلاری بده البته علاوه بر اون ۱۰ یا ۱۵ دلار هم برای صدور این کارت از شما میگیره.
    همونطور که فرمودید این شرکت ها با قیمت روز صرافی با ۷ درصد کارمزد براتون این پرداخت رو لنجام میدن علتش هم اینه که این شرکت ها هم باید درآمد داشته باشن و کار این شرکت ها صرافی نیست و خودشون دلار رو از صرافی میخرن و این ۷ درصد سود اونهاست.

Junior Member

سلام. من یه ویزا کارت دارم به اسم خودم که خارج از ایران ازش استفاده می کنم. آیا می تونم توی ایران با اون و از طریق اینترنت ایران هتل برای یه کشور خارجی رزرو کنم؟ بهم گفتم که کارتم بلاک می شه. لطفاً راهنمایی کنید. متشکرم.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی شرکت معتبر یا خودش یا ادرس سایتی را میشناسه که بشه یک ویزا کارت یا مستر کارت با نام از کشورهای اسیایی دور ایران یا اروپاگرفت و قانونی با کپی پاسپورت ایرانی حالا prepaid هم باشه اشکال نداره فقط با درج نام روی کارت من هر چی وب سایت هست را دیدم هزینه صدور ویزا یا مستر ان نجومی بود
    لطف کنید اگر کسی میدونه پیام خصوصی بده یا همنجا اطلاع رسانی کنه اگر تبلیغ نباشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)